Страници: (10) 1 [2] 3 4 ... последна »  ( Първото ново съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Реназион
Arvandor
Публикувано на: 15 Jun 2014, 23:13
Quote Post

Chaos Sorcerer

Група: Citadel
Съобщения: 6113
Потребител # 2814
Дата на регистрация: 16-March 11

"Пфу" измрънка наблизо изискано облечен човек на средна възраст "дори на празненства ли не мога да си почивам. Вкъщи убийства, извън къщи убийства, разбойници убиват хора по земите ми, пък на всичко отгоре сега и убийци в свободното ми време." човекът извади от палтото си особена метална пръчица със синкав кристал закрепен върху нея и след това извика "Дами и господа, поради непредвидени обстоятелства представлението с фокусите започва малко по-рано от предвиденото, моля съберете се заедно и се пригответе да станете свидетели на чудните вълшебства на Дориас за увеличаване на продължителността на живота."

--------------------
user posted image

Change is inevitable
The dark gods have been welcoming towards me, surely I am not in cruel fate - striving to understand all things...
PMEmail Poster
Elina Santoriiska
Публикувано на: 16 Jun 2014, 15:53
Quote Post

Барон

Съобщения: 3089
Потребител # 3425
Дата на регистрация: 4-March 12

Визара направи всичко по силите си да овладее страха си. Дори когато беше дегизиран, повечето хора пак разпознаваха Виконтен, а и той можеше да се грижи сам за себе си. Стражите вече бяха заловили повечето от нападателите, а и прииждаха още. Тя повика с ръка един лейтенант, все още коленочила да главата на барда. Мъжът дойде при нея и учтиво й подаде ръка, за да й помогне да се изправи. Визара нямаше много доверие на коленето си тъкмо в този момент, нито на треперенето на ртцете си впрочем, за това и само я улови, без да се изправя на нея.
- Намерете брат ми! - прошепна. - Успокойте хората; кажете им... че сиъуацията в овладяна. Погрижете се за телата - утре ще получат достойно погребение. После погелдна към отворените врати към приемната зала на цитаделата,през който се виждаха уплашените благороднически лица. - И някой, моля да дойде с мен, да се оправя и с тази пасмина - лицето й се стегна. Сега имаше работа, а пъъъосле щеше да се тревожи.
Внезапно и от там долетяха викове.

--------------------
PMEmail Poster
Boris
Публикувано на: 16 Jun 2014, 19:04
Quote Post

Паж
*

Съобщения: 52
Потребител # 4069
Дата на регистрация: 23-April 14

Викове раздираха нощта.
-Това не може да са изблици на вълнение от приема, нито пък някой да е прекалил с празнуването. Визара! Трябваше да остана в замъка тази вечер! Скуаер, мечът! Да тръгваме натам, бързо!
PMEmail Poster
Elina Santoriiska
Публикувано на: 16 Jun 2014, 19:11
Quote Post

Барон

Потребител # 3425

Визара връхлетя в залата, следвана от лейтенанта ии още трима стржи, тъкмо когато някакъв едър мъж запрати хожа, с който се биепе в посика вратата. Графиянята нямаше къде да отсътпи, някамше всеме да избяга, само гледаше как острието се прибилижава...

--------------------
PMEmail Poster
Arvandor
Публикувано на: 16 Jun 2014, 19:13
Quote Post

Chaos Sorcerer

Потребител # 2814

"Сер Граф и каквито по-дяволите други титли имат останалите наоколо, нека се представя - Мал Дориас Райст, Барон на провинцията Ривелон. Както вероятно се досетихте от това "Мал" пред името ми аз съм Майстор от Гилдията, искам да предложа помощта си в това ваше начинание. "

--------------------
user posted image

Change is inevitable
The dark gods have been welcoming towards me, surely I am not in cruel fate - striving to understand all things...
PMEmail Poster
Elina Santoriiska
Публикувано на: 16 Jun 2014, 19:21
Quote Post

Барон

Потребител # 3425

В за разлика от нея, лейтенанта имаше бързи рефлекси и със сабаята и отби кривонасочения нож.
- Може би ще искате да се поскриете малко, милейди. - подхвърли той и се хвърли към останалия вече сам ножометец.

--------------------
PMEmail Poster
Boris
Публикувано на: 16 Jun 2014, 19:33
Quote Post

Паж
*

Съобщения: 52
Потребител # 4069
Дата на регистрация: 23-April 14

*Къде ми беше умът, да се замъкна чак в руините от храма, трябваше да съм там! Дано не съм закъснял* мислеше си Виконтен, докато бързаше да стигне до замъка. Пътуването беше опасно, защото препускаше на сляпо в тъмното с конят си, като не жалеше животното и рискуваше да го осакати в някоя дупка, останала незабелязана. *Ще прежаля животното, стига да стигна на време, стига сестра ми да е добре. Богове, не трябваше да се изнизвам така от замъка....''
За по-малко от четвърт час Виконтен и оръженосецът му бяха слезли от руините на хълма и вече виждаха замъка. Нямаше време за спиране и слизане от конете, влетяха направо на тях в залата. Безжизнени тела покриваха земята, хора стояха в шок, стражата разчистваше пода от следите на битката, лечители превързваха ранените
- Визара! Визара! Сестро, къде си?! Къде е сестра ми?! Визара!
PMEmail Poster
H@cKeR
Публикувано на: 16 Jun 2014, 22:04
Quote Post

Паладин на Цитаделата

Съобщения: 1730
Потребител # 3822
Дата на регистрация: 17-June 13

Убиецът хвърли ножа си което даде шанс на Мадтен да го удари в стомаха и да му изкара въздуха и с малко късмет да му счупи няколко ребра. Нещастникът падна но явно късметът отново му изневери понеже изпъкнало острие се заби в гърлото му.
Обстановката беше започнала да се поуспокоява което разбира се беше накарало повечето стражи да се насомат към него. Посегна ръка на гърба си готов да извади пръжието си. Полукръгът от остриета на мечове и копия започна да се стеснява и няколко остриета порязаха откритото му лице.
Забеляза една женска фигура да подтичва из хауса. Това беше последния му шанс затова тръгна с най бързата крачка на която беше способен. Усети силен удар като от чук. Успя да извика нещо от рода на "не съм ви враг" след което се строполи в земята.

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
Arvandor
Публикувано на: 16 Jun 2014, 22:12
Quote Post

Chaos Sorcerer

Потребител # 2814

Добре, цъквам Pause на това РП за момент - имаме нужда от малко по координирана история ако искаме това да проработи

--------------------
user posted image

Change is inevitable
PMEmail Poster
H@cKeR
Публикувано на: 16 Jun 2014, 22:16
Quote Post

Паладин на Цитаделата

Потребител # 3822

QUOTE (Arvandor @ 16 Jun 2014, 22:12)
Добре, цъквам Pause на това РП за момент - имаме нужда от малко по координирана история ако искаме това да проработи

И аз го забелязах. Но как по-точно да я координараме

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
Arvandor
Публикувано на: 16 Jun 2014, 22:37
Quote Post

Chaos Sorcerer

Потребител # 2814

QUOTE (H@cKeR @ 16 Jun 2014, 21:16)
QUOTE (Arvandor @ 16 Jun 2014, 22:12)

И аз го забелязах. Но как по-точно да я координараме

Скайп?

--------------------
user posted image

Change is inevitable
PMEmail Poster
Elina Santoriiska
Публикувано на: 16 Jun 2014, 23:14
Quote Post

Барон

Потребител # 3425

Така, господа, ако позволите: координацията на историята щеше да се случи на този прием, където героите да се запознаят и да обменят наблюдения от външния свят, а след това потепенно щеше да се зароди, както на няколко пъти споменах, като нещо, което започва постепенно, с намерение да ре развива байно, но славно.
Обаче някой пое инициативата (или пък убийците по петите му поеха инициативата), в резултат от кето идилията бе разрушена, а сега имаме хаос в приемната зала. Това, от една страна е добре, или иможе да стане, ако се изиграе хубаво. Моята идея да се продължи от тук нататък е, след като хаоса е овладян, да разберем кой е тоя тежкоброниран сумрак, създал всичките неразбории, и запознаването и обменянето на истории и координация ще се случи, макар и в по-напрегната ситуация.
Съгласини ли сте? (отнася се и до съответния тежкоброниран сумрак wink.gif )

ПП
Ако толкова си държите на координация в скайп, добре дошли сте да драснете по някой ред и да поговорим. Всички, които играят за сега ми имат скайпа.

--------------------
PMEmail Poster
H@cKeR
Публикувано на: 17 Jun 2014, 07:00
Quote Post

Паладин на Цитаделата

Потребител # 3822

QUOTE (Elina Santoriiska @ 16 Jun 2014, 23:14)
Така, господа, ако позволите: координацията на историята щеше да се случи на този прием, където героите да се запознаят и да обменят наблюдения от външния свят, а след това потепенно щеше да се зароди, както на няколко пъти споменах, като нещо, което започва постепенно, с намерение да ре развива байно, но славно.
Обаче някой пое инициативата (или пък убийците по петите му поеха инициативата), в резултат от кето идилията бе разрушена, а сега имаме хаос в приемната зала. Това, от една страна е добре, или иможе да стане, ако се изиграе хубаво. Моята идея да се продължи от тук нататък е, след като хаоса е овладян, да разберем кой е тоя тежкоброниран сумрак, създал всичките неразбории, и запознаването и обменянето на истории и координация ще се случи, макар и в по-напрегната ситуация.
Съгласини ли сте? (отнася се и до съответния тежкоброниран сумрак wink.gif )

ПП
Ако толкова си държите на координация в скайп, добре дошли сте да драснете по някой ред и да поговорим. Всички, които играят за сега ми имат скайпа.

Еми сори наистина. Не исках да се получи така.

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
Кирил Иванов 219
Публикувано на: 17 Jun 2014, 11:44
Quote Post

Паладин на Цитаделата

Група: Dragon Riders
Съобщения: 1839
Потребител # 3518
Дата на регистрация: 2-June 12

Азреион наблюдава цялата касапница от един покрив. Магическия му медальон позволи да дезориентира малко убийците, за да може бързо да ги изловят. Сега, когато всичко бе приключило, бе слязъл тъкмо навреме, за да види как някакъв страж стоварва дръжката на брадвата си върху главата на някакъв мъж, който се беше бил с убийците. Азреион се отправи натам.
Хората хвърляха странни погледи върху черната фигура с наметало и доспеха и лице, скрито под качулката. Щом доближи до мъжа, кръга около него бавно се развърза и дърдорещите войници замлъкнаха.
Азреион свали качулката си и щом хората видяха очите му, всички отстъпиха. Той процеди на стражите:
--- Ама сте били глупави... та той се биеше срещу врага!- след което се отдалечи мълчаливо. Търсеше графа, имаше нужда да говори с него. Забеляза го при ранените да говори със сестра си, Визара (Азреион бе доста добре усведомен).
--- Графе...- рече той с дрезгав глас.

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
palata11
Публикувано на: 17 Jun 2014, 16:15
Quote Post

Скуайър
**

Съобщения: 155
Потребител # 3606
Дата на регистрация: 9-September 12

Колкото до скайп координацията ето го и моя скайп :palata11. Все пак ако се организирате, пишете.
PMEmail Poster

Topic Options Страници: (10) 1 [2] 3 4 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

Skin "The Secret of Art" © Andrea 2004 :: Site