Страници: (16) « първа ... 13 14 [15] 16   ( Първото ново съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> ТЕМА ЗА ПОКУПКО-ПРОДАЖБИ, покупко продажба на книги, игри и др.
Спартак
Публикувано на: 24 Aug 2014, 13:35
Quote Post

God of the Arena

Група: Citadel
Съобщения: 1476
Потребител # 3971
Дата на регистрация: 21-December 13

Купувам трилогията ''Войната на древните'', на добра цена, защото имаше един сайт, където и трите са 75лв., това си е направо обирджийство. Пишете на лично, малко се съмнявам, ама...

--------------------
user posted image
Blood makes you related. But... loyalty makes you family.
PMEmail Poster
belvito_86
Публикувано на: 24 Aug 2014, 13:40
Quote Post

Барон

Група: Dragon Riders
Съобщения: 4320
Потребител # 3660
Дата на регистрация: 23-November 12

QUOTE (Спартак @ 24 Aug 2014, 13:35)
Купувам трилогията ''Войната на древните'', на добра цена, защото имаше един сайт, където и трите са 75лв., това си е направо обирджийство. Пишете на лично, малко се съмнявам, ама...

Спартак,понеже съм се специализирал в откриването на редки книги и ще ти дам един съвет.
Пусни обява в prodavalnik.com или olx.bg - едно и също е.
Направи обява и качи снимки на кориците на книгите и кажи,че ги издирваш.Но те съветвам И да пуснеш смс за подсилване на обявата,който мисля че беше 2,40. Нямаш гаранция че ще ги откриеш,но аз съм откривал невъзможни книги по този начин. Така 5 дни обявата ти излиза на явно място сред хилядите други обяви.След това стои още месец но като обикновена обява

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
Спартак
Публикувано на: 24 Aug 2014, 13:53
Quote Post

God of the Arena

Потребител # 3971

Ами може да взема и да пусна обява...

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
belvito_86
Публикувано на: 24 Aug 2014, 17:44
Quote Post

Барон

Потребител # 3660

QUOTE (Спартак @ 24 Aug 2014, 13:53)
Ами може да взема и да пусна обява...

ако решиш и не можеш да се ориентираш нещо,питай wink.gif ще ти обясна подробно wink.gif

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
palata11
Публикувано на: 19 Oct 2014, 02:34
Quote Post

Скуайър
**

Съобщения: 155
Потребител # 3606
Дата на регистрация: 9-September 12

Продавам "Денят на дракона" и " Повелителят на клановете" (двете книги са от вселената на Warcraft). Някой заинтересован има ли? За съжаление нямам възможност да ви ги представя визуално (състояние, как изглеждат и т.н.)
PMEmail Poster
PentaKILL
Публикувано на: 29 May 2015, 11:59
Quote Post

Паж
*

Съобщения: 57
Потребител # 4125
Дата на регистрация: 3-September 14

Сигурен съм, че никой ги няма, но все пак искам да попитам дали някой има извитите ножове на Ридик от Хрониките на Ридик, или дали случайно знае откъде мога да си ги купя. Претърсих няколко оръжейни магазини, но казват, че никога не са имали такива ножове ph34r.gif ph34r.gif

--------------------
user posted image

Cause sometimes you just feel tired,
Feel weak, and when you feel weak, you feel like you wanna just give up.
But you gotta search within you, you gotta find that inner strength
And just pull that shit out of you and get that motivation to not give up
And not be a quitter, no matter how bad you wanna just fall flat on your face and collapse.
PMEmail Poster
Спартак
Публикувано на: 29 May 2015, 14:07
Quote Post

God of the Arena

Потребител # 3971

Пич, това не е ли реквизит?

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
PentaKILL
Публикувано на: 30 May 2015, 15:19
Quote Post

Паж
*

Потребител # 4125

Е може някой без работа и с много свободно време да си ги е изковал biggrin.gif Ако имах пещ щях да си направя цял арсенал ph34r.gif

--------------------
user posted image

And not be a quitter, no matter how bad you wanna just fall flat on your face and collapse.
PMEmail Poster
Спартак
Публикувано на: 30 May 2015, 17:40
Quote Post

God of the Arena

Потребител # 3971

Ами да, но видиш ли, ако правиш нещо, което е с copyright, трябва нещо да се различава, нещо микроскопично, но да се различава. Май така трябва. Иначе и аз бих, искам Оркрист, Андруил и Гламдринг.

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
belvito_86
Публикувано на: 31 May 2015, 11:31
Quote Post

Барон

Потребител # 3660

QUOTE (PentaKILL @ 29 May 2015, 11:59)
Сигурен съм, че никой ги няма, но все пак искам да попитам дали някой има извитите ножове на Ридик от Хрониките на Ридик, или дали случайно знае откъде мога да си ги купя. Претърсих няколко оръжейни магазини, но казват, че никога не са имали такива ножове ph34r.gif ph34r.gif

Няма да ги намериш в българските оръжейни магазини на 100 процента.....
Повечето такива се продават на различни места,а не в оръжейните магазини,защото те продават комерсиални марки за ножове,както и зоста скъпи,но специализирани.
Примерно серията ножове на Беър Грилс се намира по книжарниците....... А не съм ги срещал по оръжейните магазини....

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
PentaKILL
Публикувано на: 31 May 2015, 15:00
Quote Post

Паж
*

Потребител # 4125

Имам нож от серията на Беър Грилс, марка Гербер, и го купих от оръжеен магазин, но въпроса ми е дори да ги има ножовете на Ридик в България откъде мога да си взема, иначе освен ножовете на Ридик доста ми се искат Ямато, Рибелиън и Червената Кралица от Девил Мей Край 4, както и меча на форс блейдъра от трейлъра на Кабал Онлайн biggrin.gif biggrin.gif ph34r.gif ph34r.gif

Помежду другото изгледах доста клипчета за коване на ножове без пещ. Металът се държи в намотка и се загрява чрез индукция, ако имах посуда и време за губене щях да си ги изкова laugh.gif laugh.gif

--------------------
user posted image

PMEmail Poster
belvito_86
Публикувано на: 01 Jun 2015, 11:42
Quote Post

Барон

Потребител # 3660

QUOTE (PentaKILL @ 31 May 2015, 15:00)
Имам нож от серията на Беър Грилс, марка Гербер, и го купих от оръжеен магазин, но въпроса ми е дори да ги има ножовете на Ридик в България откъде мога да си взема, иначе освен ножовете на Ридик доста ми се искат Ямато, Рибелиън и Червената Кралица от Девил Мей Край 4, както и меча на форс блейдъра от трейлъра на Кабал Онлайн biggrin.gif biggrin.gif ph34r.gif ph34r.gif

Помежду другото изгледах доста клипчета за коване на ножове без пещ. Металът се държи в намотка и се загрява чрез индукция, ако имах посуда и време за губене щях да си ги изкова laugh.gif laugh.gif

Като малък ми беше една от мечтите,да си изкова меч biggrin.gif Веднъж се взех да правя дървен меч и да се правя ан дърводелец,амаизлезе чиста тояга biggrin.gif При това крива biggrin.gif
Иначе сори,че съм те подвел за ножововете ан Беър Грилс,не знаех,че ги има в оръжейни магазини.....
Поразрови се иначе някъде от чужбина,ако е възможно да ти доставят такова нещо.
Има много сайтове,не са сдамо ebay и amazon.Ако оригинал не можеш да си намериш,възможно е поне с някаква реплика да се задоволиш,ако те устройва разбира се smile.gif имам предвид,че има доста китайски сайтове,които си достаявт ножове към бг без проблем. Един приятел непрекъснато поръчва ножовки оттам,но реплики.

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
belvito_86
Публикувано на: 01 Jun 2015, 11:49
Quote Post

Барон

Потребител # 3660

http://www.aliexpress.com/
и ето в този сайт,може също да провериш smile.gif оттам знам,че доставят ножовки безплатно–само някои всъщтност,не всички,така че гледай внимателно) до България и има много реплики

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
PentaKILL
Публикувано на: 02 Jun 2015, 14:45
Quote Post

Паж
*

Потребител # 4125

Мерси, ше ги провера сайтовете. А ако наточа репликите колко ли ще издържат?? Не че планирам да си спасявам живота с тях ама с удоволствие бих ги ползвал в бой biggrin.gif biggrin.gif ph34r.gif ph34r.gif

--------------------
user posted image

PMEmail Poster
belvito_86
Публикувано на: 02 Jun 2015, 15:01
Quote Post

Барон

Потребител # 3660

QUOTE (PentaKILL @ 02 Jun 2015, 14:45)
Мерси, ше ги провера сайтовете. А ако наточа репликите колко ли ще издържат?? Не че планирам да си спасявам живота с тях ама с удоволствие бих ги ползвал в бой biggrin.gif biggrin.gif ph34r.gif ph34r.gif

Разликата между репликите и оригиналните ножове,по пронцип е много малка,не е както при репликите джиесеми или репликите дрехи,нп не мога да ти там точен отговор 😃
Обаче тези неша вкъщи се държат,внимавай с побоищата,че става лошо с тях....... wink.gif

--------------------
user posted image
PMEmail Poster

Topic Options Страници: (16) « първа ... 13 14 [15] 16  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Skin "The Secret of Art" © Andrea 2004 :: Site