Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Aion
Arvandor
Публикувано на: 14 Dec 2012, 21:22
Quote Post

Chaos Sorcerer

Група: Citadel
Съобщения: 6113
Потребител # 2814
Дата на регистрация: 16-March 11

Някой разцъква ли я

--------------------
user posted image

Change is inevitable
The dark gods have been welcoming towards me, surely I am not in cruel fate - striving to understand all things...
PMEmail Poster
BlackCat
Публикувано на: 16 Dec 2012, 00:15
Quote Post

Паладин на Цитаделата

Група: Ralmians
Съобщения: 2674
Потребител # 3317
Дата на регистрация: 28-December 11

Откарах известно време на нея. Играта не е лоша, просто на мен ми бяха втръснали ММО-тата след почти 7 години циклене на Линейдж 2 и не успях да я оценя по достойнство smile.gif

--------------------
user posted image

The clouds above the mountains broke, bathing all with the silvery light of Sariour in full bloom. Where there had been darkness and shadow, now stood a figure swathed in black, face hidden within a deep hood. It stood immobile, arms crossed, head bowed.
All around the camp, wolf howls split the air.
“Who are you?” Tharion demanded, sword in hand. “What do you want?”
“I am the Shadow King,” said Alith Anar, pulling back his hood, “and I want vengeance.”
PMEmail Poster
paladincho
Публикувано на: 16 Dec 2012, 00:20
Quote Post

Паладин на Цитаделата

Група: Moon's Children
Съобщения: 2273
Потребител # 3531
Дата на регистрация: 19-June 12

Днес я дръпнах, така че след няколко дни ще мога да дам мнение.

--------------------
Тирийски сказания – един епос за възход и упадък на велики нации, за бродещи по смъртните земи богове и опустошителни сражения.

Моето фентъзи местенце...

user posted image
PMEmail Poster
Arvandor
Публикувано на: 16 Dec 2012, 00:22
Quote Post

Chaos Sorcerer

Потребител # 2814

QUOTE (BlackCat @ 16 Dec 2012, 01:15)
Откарах известно време на нея. Играта не е лоша, просто на мен ми бяха втръснали ММО-тата след почти 7 години циклене на Линейдж 2 и не успях да я оценя по достойнство smile.gif

Според мен основното и предимство е факта че енджина колкото и да е стар пак е много по-добър от традиционния за ММО, още повече че PvP е поднесено много приятно, и не се казва кой е добър и кой лош(въпреки че в повечето сървъри май Ашмодеаните водят с процент два)

А и паладинчо, надявам се да не планираш да станеш Елиос

--------------------
user posted image

Change is inevitable
The dark gods have been welcoming towards me, surely I am not in cruel fate - striving to understand all things...
PMEmail Poster
BlackCat
Публикувано на: 16 Dec 2012, 01:03
Quote Post

Паладин на Цитаделата

Потребител # 3317

Напълно съм съгласна с мнението ти. Въздушния бой беше несравним за мен и е толкова по-различен от земния.
Асмодияните сякаш наистина са повече от Елиосите, поне на трите сървара на които съм играла. Последния път играх с Елиос и съжалих, че не съм започнала с него още от самото начало...Ако някога започна пак да играя ще си наваксам изгубеното smile.gif

--------------------
user posted image

The clouds above the mountains broke, bathing all with the silvery light of Sariour in full bloom. Where there had been darkness and shadow, now stood a figure swathed in black, face hidden within a deep hood. It stood immobile, arms crossed, head bowed.
“I am the Shadow King,” said Alith Anar, pulling back his hood, “and I want vengeance.”
PMEmail Poster
Arvandor
Публикувано на: 16 Dec 2012, 01:27
Quote Post

Chaos Sorcerer

Потребител # 2814

QUOTE (BlackCat @ 16 Dec 2012, 02:03)
Напълно съм съгласна с мнението ти. Въздушния бой беше несравним за мен и е толкова по-различен от земния.
Асмодияните сякаш наистина са повече от Елиосите, поне на трите сървара на които съм играла. Последния път играх с Елиос и съжалих, че не съм започнала с него още от самото начало...Ако някога започна пак да играя ще си наваксам изгубеното   smile.gif

Пфу, елиосите са арогантни надувки, те са We're the right side cause we got the sunny side of the world and cause asmodians got claws, всъщност Ашмодеаните са по - novice friendly например имат доста по-практично устроени селища

--------------------
user posted image

Change is inevitable
PMEmail Poster
BlackCat
Публикувано на: 16 Dec 2012, 13:05
Quote Post

Паладин на Цитаделата

Потребител # 3317

От гледна точка на измислената от създателите история е така. Симпатизирам на асмодияните, но в играта поне за мен историята не е от голямо значение. Елиосите ми допаднаха повече, поне магьосника на елиосите.

Толкова "приятелски бой" съм яла от асмодияни, че Хейрон ми се е виждал много тъмен biggrin.gif

--------------------
user posted image

PMEmail Poster
Arvandor
Публикувано на: 16 Dec 2012, 13:21
Quote Post

Chaos Sorcerer

Потребител # 2814

Че ти защо баш с нуубовете на фракцията се хващаш

--------------------
user posted image

Change is inevitable
PMEmail Poster
BlackCat
Публикувано на: 17 Dec 2012, 01:06
Quote Post

Паладин на Цитаделата

Потребител # 3317

Уф беше голяма излагация, човече. Клериците ни се мислеха за Бербатов, не ги бяхме взели да се навират между шамарите, а да си държат партитата. Уви, искаш хил, няма хил...Биха ни като мачета в диреци. Още ме е яд като се сетя за този разгром в Хейрон. Впрочем след него спрях да играя. Дойде ми в повече...

--------------------
user posted image

PMEmail Poster
Arvandor
Публикувано на: 17 Dec 2012, 18:25
Quote Post

Chaos Sorcerer

Потребител # 2814

QUOTE (BlackCat @ 17 Dec 2012, 02:06)
Уф беше голяма излагация, човече. Клериците ни се мислеха за Бербатов, не ги бяхме взели да се навират между шамарите, а да си държат партитата. Уви, искаш хил, няма хил...Биха ни като мачета в диреци. Още ме е яд като се сетя за този разгром в Хейрон. Впрочем след него спрях да играя. Дойде ми в повече...

Ъгх, класика хилърите се имат за боен клас, аз лично един по един си събирам хората за групата, EVERY SINGLE 1 IS HANDPICKED

--------------------
user posted image

Change is inevitable
PMEmail Poster
Arvandor
Публикувано на: 08 Aug 2013, 02:10
Quote Post

Chaos Sorcerer

Потребител # 2814

E направих си грандиозно завръщане в тази игра(За първи път всъщност се връщам в ММО)кой от вас още е или планира да е тук

--------------------
user posted image

Change is inevitable
PMEmail Poster
belvito_86
Публикувано на: 09 Aug 2013, 20:12
Quote Post

Барон

Група: Dragon Riders
Съобщения: 4320
Потребител # 3660
Дата на регистрация: 23-November 12

QUOTE (BlackCat @ 16 Dec 2012, 00:15)

Седем години уау biggrin.gif това си е доста smile.gif
Иначе по темата не съм я играл,но искам да я почна някой ден(но преди това Guild Wars 2 ще е smile.gif

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
Arvandor
Публикувано на: 09 Aug 2013, 21:05
Quote Post

Chaos Sorcerer

Потребител # 2814

Абсолютна подкрепа за Guild Wars 2 It's just... AWESOME
Колкото до Айон ето какво трябва да очакваш
1.PvP-то е по-интересно(Битки с летене, трета фракция която се трепе с първите две и прочее)
2.Енджина е по-напреднал от този на който сме свикнали за ММО-та
3.Можеш да летиш, особено въздушните битки са много готини
4.Историята въпреки че не е да речеш нещо от ранга на игри като Dragon Age(I simply worship the dragon age franchise)е всъщност доста интересна, сетинга е готин, и всъщност омразата между двете фракции макар и класически направена всъщност е нещо на което бих повярвал като история.
Като цяло това си го има за харесване, останалото, какво да кажа, очаквал традиционно ММО с няколко готини добавки, за мен това си е една хубава игра

--------------------
user posted image

Change is inevitable
PMEmail Poster
BlackCat
Публикувано на: 09 Aug 2013, 21:24
Quote Post

Паладин на Цитаделата

Потребител # 3317

QUOTE (belvito_86 @ 09 Aug 2013, 20:12)
QUOTE (BlackCat @ 16 Dec 2012, 00:15)

Седем години уау biggrin.gif това си е доста smile.gif
Иначе по темата не съм я играл,но искам да я почна някой ден(но преди това Guild Wars 2 ще е smile.gif

Ммм...дааа. Сега замисляйки се е така, но тези седем години минаха като седем дни smile.gif Ех, доброто старо минало. Сега ме канят да се върна на Aion и го обмислям.
Подкрепям мнението на Арвандор. Въздушния бой е страхотен. Игрицата е добра smile.gif

--------------------
user posted image

PMEmail Poster
Arvandor
Публикувано на: 15 Feb 2014, 23:11
Quote Post

Chaos Sorcerer

Потребител # 2814

Реших да се завърна в Aion - Ако някой друг ще се записва, искате ли да направим Легион? Мисля че все още имам един 30-то(ish) ниво Чародей Ашмодеан

--------------------
user posted image

Change is inevitable
PMEmail Poster

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

Skin "The Secret of Art" © Andrea 2004 :: Site