Страници: (75) « първа ... 72 73 [74] 75   ( Първото ново съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Въпроси и отговори, за сайта
Darth Sparhawk
Публикувано на: 04 Sep 2015, 18:03
Quote Post

The Prime

Група: Sith
Съобщения: 55185
Потребител # 2
Дата на регистрация: 10-October 06

QUOTE (Zicobb @ 04 Sep 2015, 17:27)
Хора, един въпрос huh.gif Защо в един форум/сайт толкова hate-вът Цитаделата и '' Хрониките на Ралмия''? Не съм сигурен, че е удачно да питам, но моля обяснете...то бива, бива ама тоя нашия манталитет (българския) е под всяка критика... Като не ти харесва, не чети и туйто...е*аси(с извинение)

ами какво извинение, то си е самата истина laugh.gif tongue.gif biggrin.gif
Иначе шегата настрана, нашите конфликти с ШД са отпреди близо 10 години и точно след като ми оплюха книжката аз прецених, че вече не си струва да се занимавам с тези хора - спрях да им обръщам внимание, те продължиха да джафкат още няколко месеца и също спряха да ми обръщат внимание. На този етап гледам аз да не им преча и съм забелязал, че и те не ми пречат. Предпочитам така и да остане. Нямам нерви и време да се занимавам с тях.

--------------------
user posted image
www.citadelata.com - Българският сайт за фентъзи и фантастика
PMEmail PosterUsers Website
Спартак
Публикувано на: 04 Sep 2015, 18:15
Quote Post

God of the Arena

Група: Citadel
Съобщения: 1476
Потребител # 3971
Дата на регистрация: 21-December 13

Шадоуденс, да. biggrin.gif И аз ги четох. Не успях да открия нещо положително в техните теми и т.н. Настрана Спар, Цитаделата и книгата му, други неща - все плюят бе. Даже и LOTR четох, че доста от тях не харесват.

--------------------
user posted image
Blood makes you related. But... loyalty makes you family.
PMEmail Poster
Arvandor
Публикувано на: 04 Sep 2015, 18:23
Quote Post

Chaos Sorcerer

Съобщения: 6113
Потребител # 2814
Дата на регистрация: 16-March 11

QUOTE (Спартак @ 04 Sep 2015, 17:15)
Шадоуденс, да. biggrin.gif И аз ги четох. Не успях да открия нещо положително в техните теми и т.н. Настрана Спар, Цитаделата и книгата му, други неща - все плюят бе. Даже и LOTR четох, че доста от тях не харесват.

Сталкер съм на сайта им отпреди да вляза в Цитаделата даже(някъде година преди да вляза ако помня правилно. Демек 2010, а съм влязъл във Цитаделата през 2011-та). Много лълз.

--------------------
user posted image

Change is inevitable
The dark gods have been welcoming towards me, surely I am not in cruel fate - striving to understand all things...
PMEmail Poster
Zicobb
Публикувано на: 04 Sep 2015, 18:33
Quote Post

Скуайър
**

Съобщения: 163
Потребител # 4180
Дата на регистрация: 5-April 15

QUOTE (Спартак @ 04 Sep 2015, 18:15)

LOTR ли не харесват? Ясно...biggrin.gif biggrin.gif
Нека плюят, лоша рекламна няма smile.gif anyway, майната им.. Citadelata rulzz!
PMEmail Poster
Zicobb
Публикувано на: 04 Sep 2015, 18:38
Quote Post

Скуайър
**

Потребител # 4180

QUOTE (Arvandor @ 04 Sep 2015, 18:23)

Сталкер съм на сайта им отпреди да вляза в Цитаделата даже(някъде година преди да вляза ако помня правилно. Демек 2010, а съм влязъл във Цитаделата през 2011-та). Много лълз.

Лълз? laugh.gif
PMEmail Poster
Arvandor
Публикувано на: 04 Sep 2015, 18:38
Quote Post

Chaos Sorcerer

Потребител # 2814

QUOTE (Zicobb @ 04 Sep 2015, 17:38)
QUOTE (Arvandor @ 04 Sep 2015, 18:23)

Лълз? laugh.gif

Ми забавно ми е да ги чета просто. Пък и някои неща които казват са си верни.

--------------------
user posted image

Change is inevitable
The dark gods have been welcoming towards me, surely I am not in cruel fate - striving to understand all things...
PMEmail Poster
Спартак
Публикувано на: 04 Sep 2015, 18:41
Quote Post

God of the Arena

Потребител # 3971

Старички са им постовете, които четох обаче. Сега не знам как е.

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
Zicobb
Публикувано на: 04 Sep 2015, 18:44
Quote Post

Скуайър
**

Потребител # 4180

Исках да кажа, че не знам какво значи ''лълз'' за да обясниш biggrin.gif Иначе и аз съм чел, но за разлика от теб, не съм видял нещо 'много' положително да кажем..
PMEmail Poster
Arvandor
Публикувано на: 04 Sep 2015, 18:55
Quote Post

Chaos Sorcerer

Потребител # 2814

QUOTE (Zicobb @ 04 Sep 2015, 17:44)
Исках да кажа, че не знам какво значи ''лълз'' за да обясниш biggrin.gif Иначе и аз съм чел, но за разлика от теб, не съм видял нещо 'много' положително да кажем..

Положително или отрицателно няма значение, аз казах че казват верни неща понякога, а не с какво отношение към нещо, а повярвай ми, не всичко вярно е положително.

Колкото до лълз, това е кирилизирана аналогия на lulz, израз който етимологично погледнато е най-вероятно извлечено от lolz, което своеобразно е съотнесено към абревиатурата lol т.е Laugh Out Loud.

--------------------
user posted image

Change is inevitable
PMEmail Poster
Zicobb
Публикувано на: 04 Sep 2015, 19:23
Quote Post

Скуайър
**

Потребител # 4180

QUOTE (Arvandor @ 04 Sep 2015, 18:55)
QUOTE (Zicobb @ 04 Sep 2015, 17:44)

Положително или отрицателно няма значение, аз казах че казват верни неща понякога, а не с какво отношение към нещо, а повярвай ми, не всичко вярно е положително.

Колкото до лълз, това е кирилизирана аналогия на lulz, израз който етимологично погледнато е най-вероятно извлечено от lolz, което своеобразно е съотнесено към абревиатурата lol т.е Laugh Out Loud.

Грешката е моя.. сори. Исках да кажа, че подобно на Спартак, и аз не съм срещал много положителни неща в техния форум. Колкото до верни - да, има, било то положителни или не.. А за лълз се поразрових, и да от lol идва laugh.gif Иначе ти благодаря за доброто пояснение

(Написал съм, че подобно на теб не съм видял положителни неща, а дори не видях ти какво написа.. затова по-горе казвам, че грешката е моя biggrin.gif Да не се чудите)
PMEmail Poster
Zicobb
Публикувано на: 04 Sep 2015, 19:25
Quote Post

Скуайър
**

Потребител # 4180

А и перфектно знам, че не всичко вярно е положително, но какво да се прави laugh.gif
PMEmail Poster
Darth Sparhawk
Публикувано на: 26 Sep 2015, 13:44
Quote Post

The Prime

Потребител # 2

QUOTE (Спартак @ 04 Sep 2015, 18:41)

Ми струваше ми се, че са станали по-сериозни, ама миналата седмица оплюха Лабиринтът и видях, че нещата под повърхността са си по старому dry.gif Все пак е добре, че са активни обаче. Един файтон хора останахме да четем в тая държава.

--------------------
user posted image
Спартак
Публикувано на: 26 Sep 2015, 18:48
Quote Post

God of the Arena

Потребител # 3971

QUOTE (Darth Sparhawk @ 26 Sep 2015, 13:44)

Ми струваше ми се, че са станали по-сериозни, ама миналата седмица оплюха Лабиринтът и видях, че нещата под повърхността са си по старому dry.gif Все пак е добре, че са активни обаче. Един файтон хора останахме да четем в тая държава.

А бе имат свестни ревюта, там ги чета, останах с лошо впечатление от форума им.

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
Darth Sparhawk
Публикувано на: 26 Sep 2015, 23:28
Quote Post

The Prime

Потребител # 2

QUOTE (Спартак @ 26 Sep 2015, 18:48)
QUOTE (Darth Sparhawk @ 26 Sep 2015, 13:44)

А бе имат свестни ревюта, там ги чета, останах с лошо впечатление от форума им.

eми той си е политически основно форума им. Понеже част от тях са в партия "Зелените" и основно занимание е Бойко това, Бойко онова, Бойко иначе. Иначе навремето имахме и ние политически форум, но го махнах. Само негативизъм от тая тема. Но всеки колега сам си преценява кое му е важно и какъв тип дискусии би искал да води.

--------------------
user posted image
myti4kata
Публикувано на: 31 Oct 2016, 09:44
Quote Post

Паж
*

Съобщения: 1
Потребител # 4250
Дата на регистрация: 4-October 16

Не знам дали въпросът ми е към тази категория, но не успях да намеря по-подходяща. Ако все още има някой активен във форума, бих се радвал да ми помогнат за едно анимационно.
Става въпрос за Вълшебния свят на Пол, даваха го преди повече от десетина години по Детска кабелна телевизия Евроком, много беше интересно. Сега го търся и не го намирам никъде освен във vbox, където се говори мисля на италиански, а няма БГ или англ. субтитри.
Ако някой не се сеща, разказва се за едно момче, момиче, куче и плюшена играчка. Плюшената играчка отваря портал към вълшебен свят и всички отиват там, момичето го отвлича Белсатан(лошия), а кучето може да лети с ушите си, момчето има йо-йо и играчка дървена количка, които когато плюшената играчка ги удари с чукчето си се уголемяпват и момчето ги ползва в битки.
Преровил съм кажи речи целия интернет, но ги няма никъде(50 епизода са май), и се чудя дали изобщо има надежда да го търся, че носталгията ме удря в емоциите ork1_8.GIF ork1_8.GIF ork1_8.GIF
PMEmail Poster

Topic Options Страници: (75) « първа ... 72 73 [74] 75  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Skin "The Secret of Art" © Andrea 2004 :: Site