Страници: (3) 1 2 [3]   ( Първото ново съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Inheritance Spoiler Topic, тема за спойлери
Eragon6445
Публикувано на: 28 Feb 2012, 17:07
Quote Post

Гвардеец

Група: Dragon Riders
Съобщения: 314
Потребител # 2583
Дата на регистрация: 12-September 10

А какво стана с пророчеството за Ерагон от първата книга? Искам да науча за ЦЯЛОТО!!! "Безкрайност или дълъг живот", "Изборите", "няма да се завърнеш никога в Алагезия", "любов в бъдещето ти"!!!!!!! Кажете ми, моля ви!!!!!!

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
Ивънтайне
Публикувано на: 02 Mar 2012, 19:20
Quote Post

Скуайър
**

Съобщения: 271
Потребител # 2000
Дата на регистрация: 15-August 09

А какво стана с пророчеството за Ерагон от първата книга? Искам да науча за ЦЯЛОТО!!! "Безкрайност или дълъг живот", "Изборите", "няма да се завърнеш никога в Алагезия", "любов в бъдещето ти"!!!!!!! Кажете ми, моля ви!!!!!!

Общо взето,всичко се изпълни,макар че аз доста се издразних за номер 3,ама то беше по друга причина.

"Безкрайност или дълъг живот" - ами,никой не успя да убие Ерагон до края на книгата,а Драконовите ездачи са безсмъртни,така че е доста точно описание;

"Изборите" - в четвъртата книга нямаше нищо конкретно за това,но все пак Ерагон във всяка от книгите правеше важни избори;

"няма да се завърнеш никога в Алагезия" - да,изпълни се!(за мое съжаление);Ерагон напусна Алагезия по свое желание,защото вече беше станал прекалено силен и застрашаваше авторитета на всеки наличен монарх там;цитирам:"Трябва да си тръгна,за да не се превърна в това,което мразя",сиреч да не заприлича на Галби;

"любов в бъдещето ти" - наистина имаше любов и наистина беше много дълбока,но не беше със щастлив край;Ерагон се влюби в Аря още в първата книга,според мен и тя го обичаше много,но не можаха да се разберат;по-голямата част от книгата трябваше да побеждават Галби,а когато го победиха Ерагон вече беше решил да замине извън Алагезия;сбъдна се и онзи глупав сън,който Ерагон сънува в първата книга-с кораба и двата дракона в небето-и жената наистина е Аря,но въпреки това тя не замина заедно с него;

Надявам се,че отговарям на въпроса ти и не съм спойлнала прекалено много!:)

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
Eragon6445
Публикувано на: 03 Mar 2012, 00:26
Quote Post

Гвардеец

Съобщения: 314
Потребител # 2583
Дата на регистрация: 12-September 10

QUOTE (Ивънтайне @ 02 Mar 2012, 19:20)

Общо взето,всичко се изпълни,макар че аз доста се издразних за номер 3,ама то беше по друга причина.

"Безкрайност или дълъг живот" - ами,никой не успя да убие Ерагон до края на книгата,а Драконовите ездачи са безсмъртни,така че е доста точно описание;

"Изборите" - в четвъртата книга нямаше нищо конкретно за това,но все пак Ерагон във всяка от книгите правеше важни избори;

"няма да се завърнеш никога в Алагезия" - да,изпълни се!(за мое съжаление);Ерагон напусна Алагезия по свое желание,защото вече беше станал прекалено силен и застрашаваше авторитета на всеки наличен монарх там;цитирам:"Трябва да си тръгна,за да не се превърна в това,което мразя",сиреч да не заприлича на Галби;

"любов в бъдещето ти" - наистина имаше любов и наистина беше много дълбока,но не беше със щастлив край;Ерагон се влюби в Аря още в първата книга,според мен и тя го обичаше много,но не можаха да се разберат;по-голямата част от книгата трябваше да побеждават Галби,а когато го победиха Ерагон вече беше решил да замине извън Алагезия;сбъдна се и онзи глупав сън,който Ерагон сънува в първата книга-с кораба и двата дракона в небето-и жената наистина е Аря,но въпреки това тя не замина заедно с него;

Надявам се,че отговарям на въпроса ти и не съм спойлнала прекалено много!:)

Мерси smile.gif а на кой е дракона? (зеленият)

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
ZipFail
Публикувано на: 03 Mar 2012, 13:31
Quote Post

Паладин на Цитаделата

Група: Moon's Children
Съобщения: 2406
Потребител # 3088
Дата на регистрация: 18-August 11

Аря smile.gif

--------------------
user posted imageuser posted image[/URL]
PMEmail Poster
Ивънтайне
Публикувано на: 16 Mar 2012, 21:15
Quote Post

Скуайър
**

Съобщения: 271
Потребител # 2000
Дата на регистрация: 15-August 09

Така се и очакваше.Макар че аз се надявах да го включат в играта на по-ранен етап.[COLOR=purple]

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
ZipFail
Публикувано на: 01 Apr 2012, 15:26
Quote Post

Паладин на Цитаделата

Група: Moon's Children
Съобщения: 2406
Потребител # 3088
Дата на регистрация: 18-August 11

и аз..

--------------------
user posted imageuser posted image[/URL]
PMEmail Poster
jamespotter
Публикувано на: 06 Nov 2012, 12:56
Quote Post

Херцог

Съобщения: 5159
Потребител # 1847
Дата на регистрация: 3-May 09

Според мен той беше напълно ненужен, ама...

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
MrEragon
Публикувано на: 21 Nov 2012, 17:34
Quote Post

Скуайър
**

Съобщения: 150
Потребител # 3650
Дата на регистрация: 10-November 12

Важно!!! Ако все още не сте прочели последната книга от тетралогията "Наследството" и не искате да си разваляте удоволствието от четенето и НЕ ЧЕТЕТЕ по - надолу.

Ето че и аз вече прочетох книга "Наследството" и реших да споделя с вас какво е мнението ми за нея.
На мен книгата много ми хареса и макар да имаше много неща които да са очаквани имаше и такива които бяха изненадващи поне за мен. Например откриването на яйцата и Елдонари както и излюпването на дракона на Аря. Книгата беше вълнуваща и динамична, имаше и много битки в които затаявах дъх и се опасявах какво ще стане с любимите ми герои. Честно казано очаквах по - различна битка между Галбаторикс и Ерагон, но все пак беше интересно (хареса ми). А връщането на Муртаг към доброто беше напълно очаквано според мен.

Докато четях последните страници на книгата (когато Ерагон се готви за заминаването си) в мен се пробуди една интересна идея. Хрумна ми за какво може да пише по - нататък Паолини макари и да не го е казвал. Ако аз бях на неговото място и трябваше да напиша нова книга за Алагезия в която да не участват Ерагон и останалите важни герои, които познаваме от четирите книги бих продължил историята много години след това, но не в познатата ни Алагезия, а там където е отишъл Ерагон и Сапфира за да осигурят хубаво място за драконите. Бих продължил историята така, че Ерагон да е нещо като легенда, да не е жив вече (или поне никой да не знае къде е) и да видим живота на тези при които отива той. Възможно е и по някое време всички да решат да посетят познатите ни вече места в Алагезия и така да се развива самата случка. Не знам дали идеята ми ще и хареса, но на мен ми допада, макари да не участват Ерагон и Сапфира. Той Паолини си каза, че се разделя с тях, но защо не останат в паметта на хората (от книгите имам предвид). Ако искате кажете си мнението smile.gif smile.gif

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
Shadeslayer
Публикувано на: 20 Dec 2012, 15:40
Quote Post

Скуайър
**

Съобщения: 136
Потребител # 3677
Дата на регистрация: 17-December 12

Идеята ти е много добра smile.gif ... И на мен ми беше хрумнало нещо подобно ... даже се замислих дали да не се опитам да напиша нещо ... обаче не ми се отдава това biggrin.gif biggrin.gif

Книгата беше много интересна (поне на мен), но ми се искаше да не се разделят Ерагон и Аря :с ... или поне да няма толкова тъжен край sad.gif
PMEmail Poster
Lord Sjiksan
Публикувано на: 20 Dec 2012, 15:42
Quote Post

Паладин на Цитаделата

Група: Citadel
Съобщения: 1503
Потребител # 3591
Дата на регистрация: 27-August 12

sad.gif

--------------------
user posted image
PMEmail Poster

Topic Options Страници: (3) 1 2 [3]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Skin "The Secret of Art" © Andrea 2004 :: Site