Страници: (21) « първа ... 2 3 [4] 5 6 ... последна »  ( Първото ново съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Malazan Book of the Fallen
windstopper
Публикувано на: 24 Jun 2008, 21:18
Quote Post

Паж
*

Група: Citadel
Съобщения: 89
Потребител # 1258
Дата на регистрация: 23-June 08

прав е пича ако беше фен се някак щеше да я набараш се шсе намери некой познат или роднина дето е в сф да ходи и да я земе
(for the horde tongue.gif )
PMEmail Poster
RRSunknown
Публикувано на: 24 Jun 2008, 21:31
Quote Post

Барон

Съобщения: 4919
Потребител # 1141
Дата на регистрация: 23-April 08

QUOTE (windstopper @ 24 Jun 2008, 20:18)
прав е пича ако беше фен се някак щеше да я набараш се шсе намери некой познат или роднина дето е в сф да ходи и да я земе
(for the horde tongue.gif )

ти малоумен ли си като ти казвам че ги търся в оригинал и ти пак ме пращаш в София?
PM
Razael
Публикувано на: 24 Jun 2008, 21:39
Quote Post

Тъмен Бог на Цитаделата

Група: Moonlight Memmory
Съобщения: 8388607
Потребител # 7
Дата на регистрация: 10-October 06

Хеликон не правят ли поръчки по Amazon? Иначе ако си правя екскурзия до Габрово и намеря копия на английски в софийските книжарници ще ти донеса.

Това съобщение е било редактирано от Razael на 24 Jun 2008, 21:39

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
makaveli
Публикувано на: 24 Jun 2008, 21:51
Quote Post

Рицар

Съобщения: 868
Потребител # 576
Дата на регистрация: 2-September 07

QUOTE (Моридин @ 24 Jun 2008, 10:22)
Знаеш ли как мразя ако някой ми огъне корицата не както трябва? Или пък ако хартията не е качествена или мирише гадно... (като тия на Бард). Играя си да ги подвързвам, да ги пазя, да си ги редя на етажерката и да им се радвам след това... Такива ми ти работи smile.gif

xaxa. Същата откачалка съм и аз laugh.gif laugh.gif
PMEmail Poster
voriax
Публикувано на: 24 Jun 2008, 22:40
Quote Post

Гвардеец

Съобщения: 674
Потребител # 142
Дата на регистрация: 31-January 07

Ей на това му викам аз мега офтопик mad.gif

--------------------
When you dream there are no rules, people can fly, anything can happen. Sometimes there is a moment as you are awakening when you become aware of the real world around you, but you are still dreaming. You may think you can fly but you do better not try. People can fly.user posted image
PMEmail Poster
windstopper
Публикувано на: 25 Jun 2008, 22:08
Quote Post

Паж
*

Потребител # 1258

хаха незнам кой е малоумника ама книгата си е 1 и съща независимо дали е оригинал или не
PMEmail Poster
Moiraine
Публикувано на: 26 Jun 2008, 09:57
Quote Post

Паж
*

Съобщения: 87
Потребител # 1138
Дата на регистрация: 22-April 08

Не е точно една и съща. Оригинала си е оригинал. Ами, пич, потърси ги в нета. Поръчки, ибей, алабала. Няма начин да няма.

ПП: Това е тема за Малазана smile.gif))
А той към август ще излезе (7-мия том)
Кеф! smile.gif
PMEmail Poster
RRSunknown
Публикувано на: 26 Jun 2008, 14:52
Quote Post

Барон

Потребител # 1141

QUOTE (windstopper @ 25 Jun 2008, 21:08)
хаха незнам кой е малоумника  ама книгата си е 1 и съща независимо дали е оригинал или не

Ако беше изучавал МАЛКО филология щеше да знаеш че стила се губи при превода (ако знаеш какво е стил) и покрай това цялото възприятие, да не говоря за калпавия превод който убива възприятието.

Ами, пич, потърси ги в нета. Поръчки, ибей, алабала. Няма начин да няма

хора дайте да се разберем- не всеки има пари за харчене да си позволява всичко каквото му се прииска. Ако съм болен фен - да ще дам 300-350 лева и ще си ги намеря - ама не съм ЧАК такъв фен- имам си и много други неща които ме интересуват.
Така че стига сте ми давали безмислени съвети.
В амазона Лунните градини се продават за 50 долара ако се чудите и ги няма на друго място, а трябва да си платя и доставката.
PM
Darth Sparhawk
Публикувано на: 26 Jun 2008, 15:34
Quote Post

The Prime

Група: Sith
Съобщения: 55185
Потребител # 2

не мога да повярвам, че са 50 долара. С меки корици да са до 10.

--------------------
user posted image
www.citadelata.com - Българският сайт за фентъзи и фантастика
PMEmail PosterUsers Website
RRSunknown
Публикувано на: 26 Jun 2008, 16:24
Quote Post

Барон

Потребител # 1141

QUOTE (Darth Sparhawk @ 26 Jun 2008, 14:34)
не мога да повярвам, че са 50 долара. С меки корици да са до 10.

това е странното- другите са по 8-12 долара, само градините е адски скъпа- вероятно само един човек я продава и е решил да даде голяма цена
гледай:
http://www.amazon.com/Gardens-Moon-Malazan...14486830&sr=1-1
PM
voriax
Публикувано на: 27 Jun 2008, 18:35
Quote Post

Гвардеец

Съобщения: 674
Потребител # 142
Дата на регистрация: 31-January 07

Седмото сказание на пазара от 21.07.2008.!!! dribble.gif Най-после!Направо не мога да повярвам.Сега не мога да си намеря място от щастие затова ще пиша по-късно.

--------------------
When you dream there are no rules, people can fly, anything can happen. Sometimes there is a moment as you are awakening when you become aware of the real world around you, but you are still dreaming. You may think you can fly but you do better not try. People can fly.user posted image
PMEmail Poster
Моридин
Публикувано на: 27 Jun 2008, 22:58
Quote Post

Паладин на Цитаделата

Група: Banned
Съобщения: 1601
Потребител # 1134
Дата на регистрация: 20-April 08

Няма ли я никъде на анлглийски поредицата в София?
Някой беше споменал за orange, ама не знам нито какво аджеба е това, нито къде се намира...
PMEmail Poster
windstopper
Публикувано на: 27 Jun 2008, 23:52
Quote Post

Паж
*

Потребител # 1258

QUOTE (RRSunknown @ 26 Jun 2008, 13:52)
QUOTE (windstopper @ 25 Jun 2008, 21:08)
хаха незнам кой е малоумника  ама книгата си е 1 и съща независимо дали е оригинал или не

Ако беше изучавал МАЛКО филология щеше да знаеш че стила се губи при превода (ако знаеш какво е стил) и покрай това цялото възприятие, да не говоря за калпавия превод който убива възприятието.

Ами, пич, потърси ги в нета. Поръчки, ибей, алабала. Няма начин да няма

хора дайте да се разберем- не всеки има пари за харчене да си позволява всичко каквото му се прииска. Ако съм болен фен - да ще дам 300-350 лева и ще си ги намеря - ама не съм ЧАК такъв фен- имам си и много други неща които ме интересуват.
Така че стига сте ми давали безмислени съвети.
В амазона Лунните градини се продават за 50 долара ако се чудите и ги няма на друго място, а трябва да си платя и доставката.

еми като не си чак такъф фен не ти се дават кинти и те е мързел да ходиш до сф нема се оплакваш и толкос кфо само превода бил такъф превода бил онакъф еми така е като не ти се дават
PMEmail Poster
DARTH_SIDIOUS
Публикувано на: 28 Jun 2008, 00:13
Quote Post

Dark Lord of the Sith

Група: Sith
Съобщения: 21454
Потребител # 6

Нека да се върнем към тона на дискусията.

--------------------
user posted imageuser posted image

ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БЕЛИЯ СЪВЕТ САРУМАН: Втори път няма да Ви дам да се върнете. Казвам Ви. Моля Ви се! Аз няма да Ви дам думата отново.

(САУРОН) се втурва към лейди Галадриел

ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БЕЛИЯ СЪВЕТ САРУМАН: Щом Вие нарушавате и аз ще нарушавам правилника.

САУРОН (стои пред лейди Галадриел): Вие се държите като... Вие сте никоя.

ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БЕЛИЯ СЪВЕТ САРУМАН: Лорд Саурон, седнете си на мястото, моля Ви се! Седнете, аз се държа по-добре от Вас, много Ви моля. Заемете мястото си, много Ви моля. Напуснете дол Гулдур!

ЛЕЙДИ ГАЛАДРИЕЛ (станала права): Хайде да си ходим всички!
PMEmail Poster
RRSunknown
Публикувано на: 28 Jun 2008, 00:17
Quote Post

Барон

Потребител # 1141

За Уиндстопер:
Гледй сега да ти обясня точка по точка защото пак си изпуснал нещата:
еми като не си чак такъф фен не ти се дават кинти

Не ми се дават 250 лева колкото ще ми излезе да си ги поръчам от интернет.

и те е мързел да ходиш до сф

как да ти обясня че като съм на работа от 10 до 7 вечерта (+събота) няма как просто да тегля една майна на шефа и да тръгна към София за книги.
нема се оплакваш и толкос кфо само превода бил такъф превода бил онакъф еми така е като не ти се дават

Ще се оплаквам и още как защото пак си изпуснал за какво спорим- имам книгите на български и не ме кефят -затова чета книгите на компютъра в оригинал и понеже разликата е видима затова се оплаквам. А пък който не разбира английски и не може да види разликата да не раздава съвети с правописни грешки на всеки ред ако иска да го вземат насериозно.

Когато направиш библиотека от 2000 книги като моята тогава ела да ми даваш акъли за книги.
PM

Topic Options Страници: (21) « първа ... 2 3 [4] 5 6 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

Skin "The Secret of Art" © Andrea 2004 :: Site