Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Нещо като ъпдейт
Darth Sparhawk
Публикувано на: 06 Mar 2007, 11:16
Quote Post

The Prime

Група: Sith
Съобщения: 55185
Потребител # 2
Дата на регистрация: 10-October 06

По принцип новата стратегия на "Цитаделата" не предполага големите ъпдейти, а предпочита по-бързото качване на актуални ревюта. Предвид огромния брой материали обаче, които получих просто нямаше как да не направя нещо като ъпдейт, който съм убеден, че ще ви хареса. Най-хубавото е, че нито един от материалите не е мой - те са дело на нашите чудесни фенове.
Ангелите и Архангелите - материал за прекрасните небесни същества, представен ни от изтъкнатия колега и приятел DARTH_SIDIOUS
Носителите на Черепа - представяне на мрачните слуги на Господаря на Магията от света на "Шанара", дело на младия, но талантлив RAT 400
Смолвил - младите години на великия герой Супермен представени за вас от опитния ни автор Naeblis.
Daredevil - Дявол на Доброто - изправил се срещу страховития Кингпин и привлекателната Електра е оценен за нас от запаления ни почитател Eragon 16
Джеф Мийк - актьорът, изиграл едновременно Шао Кан и лорд Рейдън в сериала Mortal Kombat: Conquest представен за вас от DARTH_SIDIOUS.

Искам специално да благодаря на всички фенове, помагащи за сайта. С вас ние наистина оформяме могъщо братство, което се разразтва като едни истинска Империя на родното фентъзи-пространство.
Да сте ми живи и здрави!

--------------------
user posted image
www.citadelata.com - Българският сайт за фентъзи и фантастика
PMEmail PosterUsers Website
DARTH_SIDIOUS
Публикувано на: 06 Mar 2007, 13:13
Quote Post

Dark Lord of the Sith

Съобщения: 21454
Потребител # 6

Благодарим, наистина благодарим. Аз лично ще продължавам да допринасям с каквото мога за развитието на Цитаделата - най-великия сайт за фентъзи в родното пространство. Поздравления на останалите колеги по статиите, справили са се чудесно.

--------------------
user posted imageuser posted image

ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БЕЛИЯ СЪВЕТ САРУМАН: Втори път няма да Ви дам да се върнете. Казвам Ви. Моля Ви се! Аз няма да Ви дам думата отново.

(САУРОН) се втурва към лейди Галадриел

ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БЕЛИЯ СЪВЕТ САРУМАН: Щом Вие нарушавате и аз ще нарушавам правилника.

САУРОН (стои пред лейди Галадриел): Вие се държите като... Вие сте никоя.

ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БЕЛИЯ СЪВЕТ САРУМАН: Лорд Саурон, седнете си на мястото, моля Ви се! Седнете, аз се държа по-добре от Вас, много Ви моля. Заемете мястото си, много Ви моля. Напуснете дол Гулдур!

ЛЕЙДИ ГАЛАДРИЕЛ (станала права): Хайде да си ходим всички!
PMEmail Poster
eragon16
Публикувано на: 06 Mar 2007, 17:38
Quote Post

Аргетлам

Група: Dragon Riders
Съобщения: 7335
Потребител # 136
Дата на регистрация: 27-January 07

blagodarq 4e mi glasuvahte takova ogromno doverie(vse pak ne sum ot mnogo vreme) vsi4ki sme se spravili 4ydesno

--------------------
user posted image
user posted image
Darth Sparhawk
Публикувано на: 06 Mar 2007, 17:49
Quote Post

The Prime

Съобщения: 55185
Потребител # 2

Аз благодаря за прекрасните материали.

--------------------
user posted image
www.citadelata.com - Българският сайт за фентъзи и фантастика
Nae'blis
Публикувано на: 06 Mar 2007, 19:34
Quote Post

Рицар

Група: Do'Urden
Съобщения: 720
Потребител # 27
Дата на регистрация: 12-October 06

smile.gif НП wink.gif
PMEmail Poster
DARTH_SIDIOUS
Публикувано на: 06 Mar 2007, 22:09
Quote Post

Dark Lord of the Sith

Съобщения: 21454
Потребител # 6

Заедно можем всичко smile.gif .

--------------------
user posted imageuser posted image

ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БЕЛИЯ СЪВЕТ САРУМАН: Втори път няма да Ви дам да се върнете. Казвам Ви. Моля Ви се! Аз няма да Ви дам думата отново.

(САУРОН) се втурва към лейди Галадриел

ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БЕЛИЯ СЪВЕТ САРУМАН: Щом Вие нарушавате и аз ще нарушавам правилника.

САУРОН (стои пред лейди Галадриел): Вие се държите като... Вие сте никоя.

ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БЕЛИЯ СЪВЕТ САРУМАН: Лорд Саурон, седнете си на мястото, моля Ви се! Седнете, аз се държа по-добре от Вас, много Ви моля. Заемете мястото си, много Ви моля. Напуснете дол Гулдур!

ЛЕЙДИ ГАЛАДРИЕЛ (станала права): Хайде да си ходим всички!
PMEmail Poster

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

Skin "The Secret of Art" © Andrea 2004 :: Site