Страници: (4) 1 2 [3] 4   ( Първото ново съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> LOTR online, Властелинът на пръстените онлайн
Destroyer89
Публикувано на: 16 May 2012, 19:51
Quote Post

Рицар

Група: Devil Hunters
Съобщения: 1000
Потребител # 2609
Дата на регистрация: 11-October 10

Мерси. Проблем ли ще е, ако имам някакъв проблем или въпрос да те питам на лично ?

--------------------
user posted image
PMEmail PosterUsers Website
Arvandor
Публикувано на: 16 May 2012, 19:58
Quote Post

Chaos Sorcerer

Група: Citadel
Съобщения: 6113
Потребител # 2814
Дата на регистрация: 16-March 11

Не, питай

--------------------
user posted image

Change is inevitable
The dark gods have been welcoming towards me, surely I am not in cruel fate - striving to understand all things...
PMEmail Poster
Demon Hunter
Публикувано на: 21 May 2012, 22:40
Quote Post

Рицар

Група: Moon's Children
Съобщения: 863
Потребител # 1558
Дата на регистрация: 17-December 08

Абе не са май баш така нещата. 2 голд лимит е супер малко. Не си спомням, но май имаше лимит и за торбите. Това са супер досадни неща.
Маунтове, трейтс, всичко се вземаше с achievement points точки, които се трупат притеснително бавно. Освен това трябва да си отключваш и quest pack-ove което допълнително иска achievement points. Да не говорим, че имаш и лимит за героите, тоест не можеш да си направиш 10 героя и да събереш achievement точките за да направиш 1 нормален герой. Два от класовете също са недостъпни.
Абе има ДОСТА минуси. Според мен ако някой смята наистина сериозно да играе, то си заслужава да плати поне 1 месец за да не е вече вип играч и да му се отключат някой ВАЖНИ благинки. Преди като се бях запалил ги знаех дори кои са, ама както казах бързо ми мина мерака.

--------------------
user posted image

user posted image
PMEmail Poster
Arvandor
Публикувано на: 22 May 2012, 13:46
Quote Post

Chaos Sorcerer

Потребител # 2814

Маунта се взима без такива глуости ако речеш да си направиш труда да амиииии не знам СТИГНЕШ 20 НИВО
Торбите са 3 и можеш още 2 за премиум плюс имаш право на 30 предмета във склад, безплатно откъм игрови и премиумни пари
Лимита на героите е 2 на свят може да играеш в колкото свята си искаш
Двете недостъпни класи са малко по-особени а игра, аз линоникога небих играл warden твърде много разчита на копията, нулева веариация на оръжия
а rune keeper трябва да подсилваш едни скиловеза сметка на други и не може рязко да се смени тактиката ако не си със задруга че да ти помагат

--------------------
user posted image

Change is inevitable
The dark gods have been welcoming towards me, surely I am not in cruel fate - striving to understand all things...
PMEmail Poster
Demon Hunter
Публикувано на: 11 Jun 2012, 04:13
Quote Post

Рицар

Група: Moon's Children
Съобщения: 863
Потребител # 1558
Дата на регистрация: 17-December 08

Как върви LOTRО-то? Играете ли все още? smile.gif

--------------------
user posted image

user posted image
PMEmail Poster
Arvandor
Публикувано на: 11 Jun 2012, 10:04
Quote Post

Chaos Sorcerer

Потребител # 2814

Аз все още и то в два сървъра и пак ми остава време юхууууууууу

--------------------
user posted image

Change is inevitable
PMEmail Poster
DarkRider
Публикувано на: 01 Mar 2013, 21:42
Quote Post

Скуайър
**

Съобщения: 275
Потребител # 3349
Дата на регистрация: 22-January 12

Vse o6te nqkoi igrae li lotro za6toto as igraq

--------------------
Само в мълчанието има слово,
само в мрака - светлина,
само в смъртта - живот.
PMEmail PosterUsers Website
Arvandor
Публикувано на: 01 Mar 2013, 23:18
Quote Post

Chaos Sorcerer

Потребител # 2814

QUOTE (DarkRider @ 01 Mar 2013, 22:42)
Vse o6te nqkoi igrae li lotro za6toto as igraq

Аз играя, ако те интересува съм 39 ниво в свят Meneldor джудже авджия....ъъъъ ловец, ако те интересува да ти помогна пиши ми на лично

--------------------
user posted image

Change is inevitable
PMEmail Poster
LotrNiksana
Публикувано на: 30 Aug 2015, 00:16
Quote Post

Паж
*

Съобщения: 37
Потребител # 4213
Дата на регистрация: 28-August 15

Бих искал да питам .От много отдавна я играя тая игра ,но ми е скучно сам. biggrin.gif бях тръгнал да зарибявам най-добрия ми фр но се отказа след 2-мин игра biggrin.gif . И да въпроса е имали надъхани да направим парти и почнем от 1 лв тъй като съм я забравил и да ми хелпвате ако сте по-голям левел.
PMEmail Poster
Arvandor
Публикувано на: 30 Aug 2015, 01:38
Quote Post

Chaos Sorcerer

Потребител # 2814

QUOTE (LotrNiksana @ 29 Aug 2015, 23:16)
Бих искал да питам .От много отдавна я играя тая игра ,но ми е скучно сам. biggrin.gif бях тръгнал да зарибявам най-добрия ми фр но се отказа след 2-мин игра  biggrin.gif . И да въпроса е имали надъхани да направим парти и почнем от 1 лв тъй като съм я забравил и да ми хелпвате ако сте по-голям левел.

Аз бих влязъл всъщност, ако се намери още един. Искам Loremaster-а обаче. Също, искам да ти кажа едно Welcome, като местния Чародей на Хаоса.

--------------------
user posted image

Change is inevitable
PMEmail Poster
LotrNiksana
Публикувано на: 30 Aug 2015, 09:24
Quote Post

Паж
*

Потребител # 4213

Мерси ! Обаче имам малък проблем , че никога не съм играл Loremaster . Сигурно всеки път когато съм я почвал е с Warrior,Captain or тея пичовете с копията за хвърляне :Д . И може да бъда слаб Loremaster ,но естествено с малко помощ всичко се оправя .
-На 16 години съм(но за тази игра съм сериозен).
Оставям скаип за връзка.Ако искате да играем и естествено да направим може би една нова задруга smile.gif Връщам се утре в нас и ще мога да играя ако има навити biggrin.gif smile.gif
PMEmail Poster
Arvandor
Публикувано на: 30 Aug 2015, 09:49
Quote Post

Chaos Sorcerer

Потребител # 2814

QUOTE (LotrNiksana @ 30 Aug 2015, 08:24)
Мерси ! Обаче имам малък проблем , че никога не съм играл Loremaster . Сигурно всеки път когато съм я почвал е с Warrior,Captain or тея пичовете с копията за хвърляне :Д . И може да бъда слаб Loremaster ,но естествено с малко помощ всичко се оправя .
-На 16 години съм(но за тази игра съм сериозен).
Оставям скаип за връзка.Ако искате да играем и естествено да направим може би една нова задруга smile.gif Връщам се утре в нас и ще мога да играя ако има навити biggrin.gif smile.gif

Не, имам предвид че аз ще взема Loremaster.

--------------------
user posted image

Change is inevitable
PMEmail Poster
LotrNiksana
Публикувано на: 30 Aug 2015, 14:02
Quote Post

Паж
*

Потребител # 4213

А така става значи взимам войн .. Еми сега остана утре да се прибера и да я мятаме ако сте навите де biggrin.gif
PMEmail Poster
Arvandor
Публикувано на: 30 Aug 2015, 19:54
Quote Post

Chaos Sorcerer

Потребител # 2814

QUOTE (LotrNiksana @ 30 Aug 2015, 13:02)
А така става значи взимам войн .. Еми сега остана утре да се прибера и да я мятаме ако сте навите де biggrin.gif

ти ли си OdinGaming?

--------------------
user posted image

Change is inevitable
PMEmail Poster
LotrNiksana
Публикувано на: 30 Aug 2015, 19:59
Quote Post

Паж
*

Потребител # 4213

Да аз съм. Така ми е името защото правих клипове.Иначе да аз съм smile.gif
PMEmail Poster

Topic Options Страници: (4) 1 2 [3] 4  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Skin "The Secret of Art" © Andrea 2004 :: Site