Reply to this topicStart new topicStart Poll

> World of Tanks, За почитатели на WW2 и танкове
Jambo
Публикувано на: 05 Feb 2011, 13:02
Quote Post

Гвардеец

Група: Citadel
Съобщения: 505
Потребител # 2101
Дата на регистрация: 16-October 09

http://worldoftanks.com/
Адски добра игра. Има US, USSR и German tree tech-ове засега. Планира се да добавят French & British tech trees. Мятайте се на европейският сървър, колкото повече българи, толкова по-добре. Очаква се скоро да добавят кланове и International battles. В форума на hardwerebg, раздел игри можете да се запишете в българският клан. За повече инфо търсете на youtube и в сайта на играта. See you in battlefield... и се пазете от моят tankdestroyer Stug III ;P

--------------------
RELEASE ME ! ! !
user posted image
PMEmail Poster
PentaKILL
Публикувано на: 02 Dec 2014, 10:22
Quote Post

Паж
*

Група: Citadel
Съобщения: 57
Потребител # 4125
Дата на регистрация: 3-September 14

За няколко дни беше "адски добра" ама после започна да ми писва, като цяло не съм чак много голям фен на RPG-та, повечето имат един и същи проблем, постоянно се прави едно и също нещо. Иначе е доста добре измислена, танковете са с много детайли и всеки си има определена цел(най-скучно е със самоходна артилерия), доста са се потрудили да я направят интересна, не толко върху танковете, а повече върху подобренията им, оръдия, вериги...

Много ми се иска да направят същата игра със модерна техника, нещо от сорта на Arjun, Merkava, Leopard 2, Abrams, T-90....

Пом/у другото много ми хареса, че са включили доста прототипни машини, по-специално немския супертежък танк Maus, който реално има само два екземпляра, и руските Object-и и IS.

--------------------
user posted image

Cause sometimes you just feel tired,
Feel weak, and when you feel weak, you feel like you wanna just give up.
But you gotta search within you, you gotta find that inner strength
And just pull that shit out of you and get that motivation to not give up
And not be a quitter, no matter how bad you wanna just fall flat on your face and collapse.
PMEmail Poster

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

Skin "The Secret of Art" © Andrea 2004 :: Site