Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Приятели - Герои и Обсъждане
MasterChief43
Публикувано на: 23 Jul 2008, 17:56
Quote Post

Time Lord

Група: Devil Hunters
Съобщения: 11163
Потребител # 839
Дата на регистрация: 21-December 07

user posted image
Наскоро в ума ми се въртеше идеята да направя роуплей по култовия ТВ серила "Приятели" и сега в ума започнаха да се оформят правилата:

1. Герои
За да участвате в роуплея, трябва да си изберете еди нот шестимата приятели като основен герой и да си създадете свой свобствен герой, който също взима дейно участие в измислената от вас история.(Аз съм Чандлър)
2. Историята
Историята трябва да се развива преди или след 10-те сезона на серила, но в никакъв случай не и паралелно с тях. Също така трябва да бъде запазен духа на героите, (Чандлър пуска шеги, Моника е вманиачена на тема чистене и т.н)
3. Участниците публикуват своите истории в отделна тема, която аз ще пусна, когато се съберем достатъчно хора. След като всеки напише и публикува началото на своята история, участнциците чрез жребий си разменят историите и пишат продължение на историята на участника, който им се е паднал в жребия.

Характеристиките на героя ви трябва да са:
Име
Възраст
Професия
Кратка история на героя(по желание)
Нещо допълнително за него(също по желание)

Тук обсъждайте на воля моята щура идея и правете своите герои, и също така си избирайте по един от приятелите. Максимум участници - 10.

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
Snoop Frog
  Публикувано на: 23 Jul 2008, 18:08
Quote Post

Паж
*

Група: Citadel
Съобщения: 96
Потребител # 1314
Дата на регистрация: 22-July 08

Аммм Тва харектеристики на героя е???Нов Герои ли или...да си изберем?
PMEmail PosterUsers Website
MasterChief43
Публикувано на: 23 Jul 2008, 18:14
Quote Post

Time Lord

Група: Devil Hunters
Съобщения: 11163
Потребител # 839
Дата на регистрация: 21-December 07

Както споменах по-горе, избираш си един от шестимата приятели(Джоуи, Моника, Фиби, Рейчъл, Чандлър, Рос) около който се върти историята и си създаваш свой собствен герой, който също взима дейно участие в тази история. Характериситиките са за втория ви герой.

П.П В първия си пост забравих да спомена, че максималния брой участници е 10, но понеже и аз съм участник, сега могат да се запишат само 9 човека...

--------------------
user posted image
PMEmail Poster

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

Skin "The Secret of Art" © Andrea 2004 :: Site