Страници: (2) 1 [2]   ( Първото ново съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Филми на ужасите,които най-много са ви стреснали, ами споделете,ако имате такива
Спартак
Публикувано на: 10 Aug 2014, 17:01
Quote Post

God of the Arena

Група: Citadel
Съобщения: 1476
Потребител # 3971
Дата на регистрация: 21-December 13

''Човешка стоножка'' е най-извратеното нещо, което съм гледал. Просто беше... мани, мани... А чували ли сте за ''Плюя на гроба ти''? Ами аз да ви кажа, че е най-голямото феминистко миризливо лайно.

--------------------
user posted image
Blood makes you related. But... loyalty makes you family.
PMEmail Poster
Darth Sparhawk
Публикувано на: 10 Aug 2014, 17:46
Quote Post

The Prime

Група: Sith
Съобщения: 55185
Потребител # 2
Дата на регистрация: 10-October 06

не съм гледал никой от двата и както ги описа, нямам и намерение.

--------------------
user posted image
www.citadelata.com - Българският сайт за фентъзи и фантастика
PMEmail PosterUsers Website
The God of tears
Публикувано на: 10 Aug 2014, 18:54
Quote Post

Херцог

Група: Moon's Children
Съобщения: 9701
Потребител # 1510
Дата на регистрация: 20-November 08

QUOTE (Спартак @ 10 Aug 2014, 17:01)
''Човешка стоножка'' е най-извратеното нещо, което съм гледал. Просто беше... мани, мани... А чували ли сте за ''Плюя на гроба ти''? Ами аз да ви кажа, че е най-голямото феминистко миризливо лайно.

"Стоножката" е тъпичко филмче. "Плюя на гроба ти" обаче е готин. Поне първия римейк, де. Ето така трябва да се отмъщава! (и да, нямам нищо против феминизма, в случай като този съм ЗА всякакъв вид феминизъм) wink.gif tongue.gif

По темата: Смъртоносен хоризонт - ето това вече е страхотен научнофантастичен хорър от старата школа. Атмосфера, черва, кръв, Сам Нийл, Лорънс Фишбърн... и качествен сюжет wink.gif

--------------------
user posted image
PMEmail PosterUsers WebsiteYahoo
Darth Sparhawk
Публикувано на: 10 Aug 2014, 21:05
Quote Post

The Prime

Потребител # 2

аз лично харесвам феминизма като идея, че половете трябва да са равни и не трябва да робуват на стереотипите. Не ми допада, когато избива на чисто мъжемразство.
Но "Смъртоносен хоризонт" съм чувал, че си го бива и е много страшен. По-гаден ли е от "Устата на безумието"?

--------------------
user posted image
Спартак
Публикувано на: 10 Aug 2014, 21:35
Quote Post

God of the Arena

Потребител # 3971

Изнасилството е само оправдание, за да покажат как кучката трепе ония селяндури. Феминистка фъшкия! Имат си права... Пфу! Превъртал съм ги само заради голотиите и за да видя как са представили този път убийствата. Не че съм някакъв сексист, нищо, че звуча така, но това си е точно мръсен, гаден феминистки филм. Който мазен феминист, мразещ пола си, го е направил заслужава да отрежат неговия ку... Опа, ае спирам.

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
Darth Sparhawk
Публикувано на: 10 Aug 2014, 21:46
Quote Post

The Prime

Потребител # 2

ами в интерес на истината без да съм го гледал мога да кажа, че звучи като обърнат наопаки Петък 13-ти. Там Джейсън като цяло убива основно момичета, макар че и момчета го отнасят.
Но темата мисля е за по-сериозни ужаси, такива, които наистина разтърсват зрителя. Нещо, което те оставя изнервен и изплашен. Не може да сложим всеки средностатистически слашър до оригиналния Кошмар на улица Елм например. Или дори до римейка или Новия кошмар на Уес Крейвън, като последния си е мини шедьовър.

--------------------
user posted image
Спартак
Публикувано на: 10 Aug 2014, 22:00
Quote Post

God of the Arena

Потребител # 3971

Не ми казвай, Спар, че и ти нямаш нищо против такъв филм. Не е като ''Петък 13'', Джейсън просто цак! една резачка и ли с квото там ги трепеше, тази ги връзваше и измъчваше по брутални начини.

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
Darth Sparhawk
Публикувано на: 10 Aug 2014, 23:23
Quote Post

The Prime

Потребител # 2

против съм, разбира се. Просто според мен не му е мястото в темата - някаква тъпня, която се прави на интересна.
А на мен ми се говори за нещо като ТОВА!

--------------------
user posted image
Спартак
Публикувано на: 10 Aug 2014, 23:27
Quote Post

God of the Arena

Потребител # 3971

Hills run red беше добър, доколкото помня. Стабилен хорър.

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
Darth Sparhawk
Публикувано на: 05 Sep 2014, 13:55
Quote Post

The Prime

Потребител # 2

за новия амитивил какви са ви очакванията?

--------------------
user posted image
The God of tears
Публикувано на: 06 Sep 2014, 01:41
Quote Post

Херцог

Потребител # 1510

QUOTE (Darth Sparhawk @ 05 Sep 2014, 13:55)
за новия амитивил какви са ви очакванията?

За новия Амитивил - не знам, по принцип не съм фен на серията, но ще видим като се появи - все пак ще му хвърля едно око wink.gif

Но "Смъртоносен хоризонт" съм чувал, че си го бива и е много страшен. По-гаден ли е от "Устата на безумието"?

По-кървав е, ако това имаш предвид. И по-психиращ, предвид самата му идея (но няма да давам спойлери) - играта на Сам Нийл е гениална, особено накрая. И досега го смятам за най-добрия филм на Пол Андерсън (който от "Заразно зло" през "Тримата мускетари" до "Помпей" позабрави как се прави истински фантастичен хорър).

Извън това - "Плюя на гроба ти" е просто един от стотиците generic слашъри, появили се през седемдесетте и осемдесетте. Не лош, но да се сравни с истински епични хоръри като Петък 13-и (поне първите две части и римейка му), Хелоуин и Кошмарите... ами, не - просто приятен revenge слашър. И да, не му е мястото тук, така че приключваме темата.

Извън това:

На практика историите за духове така и не могат да ми влязат под кожата, най-вече заради самата ми гледна точка към духовете. Тези филми са ми интересни заради самата им атмосфера, заради бавното изграждане на героите и обстановката и заради приятните тръпки, които предизвикват. Тръпки - да, но не и ужас. Виж, нещо, което се базира на реалността (нещо, което може да се случи... това е друга тема. "Кошмарите" иначе са велик хорър, само дето Фреди ми е по-скоро забавен, отколкото ужасяващ (с изключение на версията му в римейка - критиката ми там обаче е, че образът му трябваше да има повече екранно време, а самият филм трябваше да е една идея по-дълъг).

Спар, гледал ли си иначе "Греховен" (Sinister)?

--------------------
user posted image
Darth Sparhawk
Публикувано на: 06 Sep 2014, 12:10
Quote Post

The Prime

Потребител # 2

Не съм, но искам да възразя за Фреди. Според мен образа на Енглънд е много по-добре направен от този на актьора в римейка, който е generic изрод. Старият Фреди беше наистина голяма гад и един от плюсовете му беше, че винаги има jolly good time докато прави жертвите си на тас кебап. Прекалено смешен е между 4 и 6, но особено в първите два филма и New Nightmare е точно както трябва.
Всъщност дизайнът му е най-добър точно в New Nightmare за мен...
Ever play skin the cat?

Иначе мерси за Хоризонта. Ще го имам предвид като ми се гледа гаден филм, който не знам smile.gif

--------------------
user posted image
The God of tears
Публикувано на: 06 Sep 2014, 21:41
Quote Post

Херцог

Потребител # 1510

QUOTE (Darth Sparhawk @ 06 Sep 2014, 12:10)
Не съм, но искам да възразя за Фреди. Според мен образа на Енглънд е много по-добре направен от този на актьора в римейка, който е generic изрод. Старият Фреди беше наистина голяма гад и един от плюсовете му беше, че винаги има jolly good time докато прави жертвите си на тас кебап. Прекалено смешен е между 4 и 6, но особено в първите два филма и New Nightmare е точно както трябва.
Всъщност дизайнът му е най-добър точно в New Nightmare за мен...
Ever play skin the cat?

Иначе мерси за Хоризонта. Ще го имам предвид като ми се гледа гаден филм, който не знам smile.gif

Съгласен за дизайна на Фреди в New Nightmare. Актьорът от римейка просто нямаше време да се развихри както трябва wink.gif Освен това ролята на Фреди пасва като ръкавица на Енглънд - тоя човек е роден за ролята biggrin.gif

--------------------
user posted image
Darth Sparhawk
Публикувано на: 07 Sep 2014, 00:15
Quote Post

The Prime

Потребител # 2

Енглънд е страхотен актьор и супер готин човек. Въпреки, че напълно хваща ролята на Фреди всички казват, че е симпатяга и много им е помагал, а подкрепи и наследника си в римейка, като дори каза, че е по-подходящ. Много точен тип. Гледах му наскоро профила във ФБ - снимал се баровеца на една яхта в морето, а всички лайкове, лайкове, Фреди ти си велик...
Евалата.

--------------------
user posted image

Topic Options Страници: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Skin "The Secret of Art" © Andrea 2004 :: Site