Страници: (32) 1 2 [3] 4 5 ... последна »  ( Първото ново съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Warhammer 40K
Darth Fury
Публикувано на: 07 Jul 2011, 12:07
Quote Post

Prophet of the Dark Side

Група: Citadel
Съобщения: 13531
Потребител # 1329
Дата на регистрация: 29-July 08

Яки пичаги са(едни от най-най-силните от Гвардията), но са далече от спейс маринките, а империята има и по яки от маринките дори- Сивите рицари и пазителите на императора, също така 1v1 асасините са големи лудаци, има и други дето могат да им се мерят по сила. diablo.gif

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
КОМИТАТА
Публикувано на: 07 Jul 2011, 12:12
Quote Post

Рицар

Съобщения: 1242
Потребител # 2221
Дата на регистрация: 4-January 10

Фаворити са ми Комисарите, редом до които крачат по няколко Псайкъри rolleyes.gif
PMEmail Poster
Darth Fury
Публикувано на: 07 Jul 2011, 12:29
Quote Post

Prophet of the Dark Side

Потребител # 1329

Любимата ми реплика на комисар - "Who told you to die? Keep fighting!" biggrin.gif diablo.gif

Препоръчвам ти да прочетеш Cadian Blood.

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
Darth Fury
Публикувано на: 09 Jul 2011, 15:58
Quote Post

Prophet of the Dark Side

Потребител # 1329

Ето я картата с разположението на спейс маринките, за която споменах. diablo.gif

user posted image

Review на Cadian Blood, която ти препоръчах Комитатчо. diablo.gif http://www.citadelata.com/index.php?show=3992

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
КОМИТАТА
Публикувано на: 10 Jul 2011, 23:20
Quote Post

Рицар

Потребител # 2221

Три деня ме нямаше в София. Корицата грабва и на есен когато се сдобия с някакъв четец, ще е една от първите, които ще прочета.
PMEmail Poster
Darth Fury
Публикувано на: 10 Jul 2011, 23:25
Quote Post

Prophet of the Dark Side

Потребител # 1329

Какъв четец? What's that? Програма с която да отвориш книгата ли? И програма ще ти кажа и pdf формат е имам ако искаш. Иначе книгата е уникална. Ти като cadian фен ще е харесаш страшно много. diablo.gif

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
КОМИТАТА
Публикувано на: 10 Jul 2011, 23:30
Quote Post

Рицар

Потребител # 2221

QUOTE (Darth Fury @ 10 Jul 2011, 23:25)
Какъв четец? What's that? Програма с която да отвориш книгата ли? И програма ще ти кажа и pdf формат е имам ако искаш. Иначе книгата е уникална. Ти като cadian фен ще е харесаш страшно много. diablo.gif

Четец:
user posted image

Дърпаш от нета, качваш на четеца и четеш където и когато пожелаеш. Хубаво е да е по-скъпичък, че евтините тежат повече и от тухлите на Бард delf2_2.gif С първите 20 книги направо си избил парите дадени за четец. Я кажи тази книга дърпа ли се или си я купувал по нета?
PMEmail Poster
Darth Fury
Публикувано на: 10 Jul 2011, 23:32
Quote Post

Prophet of the Dark Side

Потребител # 1329

Можеш да е пиратнеш и сигурно можеш да е купиш. Ако не е намериш пишеш ми, поне 200 книги по Хамърката мога да ти пратя. biggrin.gif diablo.gif

Утре review на една много яка поредица за спейс маринския чаптър Soul Drinkers. COLD AND FAST SOUL DRINKERS! diablo.gif Най-големите пичаги май ще се окажат те от всички чаптъри.

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
КОМИТАТА
Публикувано на: 10 Jul 2011, 23:42
Quote Post

Рицар

Потребител # 2221

QUOTE (Darth Fury @ 10 Jul 2011, 23:32)
Можеш да е пиратнеш и сигурно можеш да е купиш. Ако не е намериш пишеш ми, поне 200 книги по Хамърката мога да ти пратя. biggrin.gif diablo.gif

Утре review на една много яка поредица за спейс маринския чаптър Soul Drinkers. COLD AND FAST SOUL DRINKERS! diablo.gif Най-големите пичаги май ще се окажат те от всички чаптъри.

Трябва да се разберем да ми пратиш книги, щото нямам време да се ровя да ги търся.
PMEmail Poster
Darth Fury
Публикувано на: 11 Jul 2011, 17:34
Quote Post

Prophet of the Dark Side

Потребител # 1329

Review на Soul Drinker http://www.citadelata.com/index.php?show=4000 . Мерси на Комитата за редакцията и полезните насоки за бъдещите ми review-та. diablo.gif

Списък с чартърите на всички Space Marines http://wh40k.lexicanum.com/wiki/List_of_Sp...Marine_Chapters

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
КОМИТАТА
Публикувано на: 11 Jul 2011, 17:51
Quote Post

Рицар

Потребител # 2221

QUOTE (Darth Fury @ 11 Jul 2011, 17:34)
Review на Soul Drinker http://www.citadelata.com/index.php?show=4000 . Мерси на Комитата за редакцията и полезните насоки за бъдещите ми review-та. diablo.gif

Списък с чартърите на всички Space Marines http://wh40k.lexicanum.com/wiki/List_of_Sp...Marine_Chapters

http://wh40k.lexicanum.com/wiki/Blood_Ravens

Май са измислени специално за Dawn of War или ги е имало преди това?
PMEmail Poster
Darth Fury
Публикувано на: 11 Jul 2011, 19:43
Quote Post

Prophet of the Dark Side

Потребител # 1329

Май първата информация за тях е от 1989, тоест не са измислени специално за играта. diablo.gif

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
КОМИТАТА
Публикувано на: 12 Jul 2011, 11:46
Quote Post

Рицар

Потребител # 2221

PMEmail Poster
Darth Fury
Публикувано на: 12 Jul 2011, 12:18
Quote Post

Prophet of the Dark Side

Потребител # 1329

LOL! Яко е клипчето спомням си го преди като е врътках, но как може Space Marine-ната да е по-ниска от човешкия командир... разликата между тях трябва да е поне половин метър biggrin.gif Дори командирът да е някъв freak войниците от гвардията отстрани бяха високи, колкото chaplain-а... Geeks may have glasses but their geeky eyes see things a normal person can not biggrin.gif diablo.gif

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
КОМИТАТА
Публикувано на: 12 Jul 2011, 13:31
Quote Post

Рицар

Потребител # 2221

E не, това ни вкарва в онази дребнава тема "Защо грънтовете в Warcraft 3 са по-големи от сградите " rolleyes.gif . Имай предвит, че първият Dawn of War е доста старичък и ръбат от сегашна гледна точка. А Комисарите май са доста едри по-принцип. Виж някой от артовете, там те се извисяват над обикновените гардсмени.
PMEmail Poster

Topic Options Страници: (32) 1 2 [3] 4 5 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

Skin "The Secret of Art" © Andrea 2004 :: Site