Страници: (7) « първа ... 5 6 [7]   ( Първото ново съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Дневниците на Вампира..
Darth Sparhawk
Публикувано на: 12 Jan 2012, 15:38
Quote Post

The Prime

Група: Sith
Съобщения: 55185
Потребител # 2
Дата на регистрация: 10-October 06

Но спри след четвърта. Книгите по сериала може и да са добри - не зная. Но Свечеряване и това, което следва нататък е нелепо. Смит е изгубила силите си като автор след годините пауза. Ако ти се чете нещо подобно, започни Касандра Клеър - тя е наистина epic.

Това съобщение е било редактирано от Darth Sparhawk на 12 Jan 2012, 15:39

--------------------
user posted image
www.citadelata.com - Българският сайт за фентъзи и фантастика
PMEmail PosterUsers Website
ZipFail
Публикувано на: 12 Jan 2012, 21:43
Quote Post

Паладин на Цитаделата

Група: Moon's Children
Съобщения: 2406
Потребител # 3088
Дата на регистрация: 18-August 11

Толко ли зле ли става след 4та?

--------------------
user posted imageuser posted image[/URL]
PMEmail Poster
Darth Sparhawk
Публикувано на: 13 Jan 2012, 11:37
Quote Post

The Prime

Потребител # 2

Да. Смит губи контрол над историята си, вкарва напълно безсмислени елементи и целият устрем изчезва.

--------------------
user posted image
ZipFail
Публикувано на: 17 Jan 2012, 00:10
Quote Post

Паладин на Цитаделата

Група: Moon's Children
Съобщения: 2406
Потребител # 3088
Дата на регистрация: 18-August 11

Сега,като чета тва сериозно се чудя дали да чета Завръщането.
Всмисал такъв.От една страна ми се иска да си довърша историята докрай и да си разясня всичко,но пък от друга искам да си запазя приличното впечателние от поредицатан...
нззз

--------------------
user posted imageuser posted image[/URL]
PMEmail Poster
Darth Sparhawk
Публикувано на: 08 Feb 2012, 09:50
Quote Post

The Prime

Потребител # 2

QUOTE (ZipFail @ 17 Jan 2012, 00:10)
Сега,като чета тва сериозно се чудя дали да чета Завръщането.
Всмисал такъв.От една страна ми се иска да си довърша историята докрай и да си разясня всичко,но пък от друга искам да си запазя приличното впечателние от поредицатан...
нззз

По-скоро недей. Смит е оплела нещата с ненужни сюжетни елементи. Първите четири са класика - нататък забозяват.

--------------------
user posted image
Lord Sjiksan
Публикувано на: 30 Apr 2013, 19:02
Quote Post

Паладин на Цитаделата

Група: Citadel
Съобщения: 1503
Потребител # 3591
Дата на регистрация: 27-August 12

Аз сега си следя сериалчето и си е готино, освин първите няколко серии, там преобладава романтиката, ама пък на са и много зле. Сега (14 епизод) започва да става и още по-интересно. Книгити не смятам да ги чета.

Иначе първото ми докосване да сириала беше средата на 3ти сезон, и тогава Стефан като лошко си бише готин пичага и много му се кефех. Първи сезон е тъгуващият и размишляващ герой, който постоянно мисли за Елена, но нямам търпение да дадат повторенията на втори и трети сезон по БТв Синема. Деймън си е пич от самото начало, харизматичен, готин, има стил (говоря за гарваните), но има и добро в него. Зе Елена, поне за мен не е кифла като Бела, да ме извиняват феновите й, себеотрицателна(но понякога попрекалява), хубава е, има тяло, абе направо си личи, че е изграна от българка. Браво на Нина. Евала и на баща й че не я отрича от българското.

Общо взето продължавам да си гледам сериалчето с очакване за най-добрите епизоди, които предстоят.

Разбрах, че последният излязъл епизод на "Дневниците на вампира" е бил и пилотен за негово разклонение, което се казва The Originals и ще се разказва за войната между Първородните и Вещиците. Клаус много ме кефи, и с обещанието, че сериала ще е по-епик, задължително ще го хвана отначало. smile.gif

--------------------
user posted image
PMEmail Poster

Topic Options Страници: (7) « първа ... 5 6 [7]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Skin "The Secret of Art" © Andrea 2004 :: Site