Страници: (7) « първа ... 3 4 [5] 6 7   ( Първото ново съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Self-quotes, Да ви видя
Arvandor
Публикувано на: 08 Jul 2014, 20:26
Quote Post

Chaos Sorcerer

Група: Citadel
Съобщения: 6113
Потребител # 2814
Дата на регистрация: 16-March 11

QUOTE (belvito_86 @ 08 Jul 2014, 17:59)
QUOTE (Arvandor @ 08 Jul 2014, 18:15)
QUOTE (belvito_86 @ 08 Jul 2014, 17:11)
QUOTE (Arvandor @ 08 Jul 2014, 18:09)
"Щастливите са твърде доволни в настоящето за да размишляват върху бъдещето."
- Свитъците на Соргал

Много добро wink.gif

Ето един и от мен,макар че може да ви се стори малко клиширан
,,Животът е загадка,от вас зависи колко бързо ще я разгадаете"

Благодаря

няма защо wink.gif наистина много ме изкефи,даже щях да питам кой е авторът,защото ме впечатли,но после видях заглавието на темата и ми стана ясно laugh.gif

Чак пък

--------------------
user posted image

Change is inevitable
The dark gods have been welcoming towards me, surely I am not in cruel fate - striving to understand all things...
PMEmail Poster
steny_1912
Публикувано на: 09 Jul 2014, 00:48
Quote Post

Барон

Група: Devil Hunters
Съобщения: 3498
Потребител # 3571
Дата на регистрация: 4-August 12

QUOTE (Arvandor @ 08 Jul 2014, 20:26)
QUOTE (belvito_86 @ 08 Jul 2014, 17:59)
QUOTE (Arvandor @ 08 Jul 2014, 18:15)
QUOTE (belvito_86 @ 08 Jul 2014, 17:11)
QUOTE (Arvandor @ 08 Jul 2014, 18:09)
"Щастливите са твърде доволни в настоящето за да размишляват върху бъдещето."
- Свитъците на Соргал

Много добро wink.gif

Ето един и от мен,макар че може да ви се стори малко клиширан
,,Животът е загадка,от вас зависи колко бързо ще я разгадаете"

Благодаря

няма защо wink.gif наистина много ме изкефи,даже щях да питам кой е авторът,защото ме впечатли,но после видях заглавието на темата и ми стана ясно laugh.gif

Чак пък

Защо, де, хубав си е цитатът smile.gif
Аз нямам какво да добавя по темата rolleyes.gif

--------------------
If somebody talks behind my back, he does it because he doesn't have the guts to tell it to me in the face.

user posted image
PMEmail Poster
Arvandor
Публикувано на: 19 Jul 2014, 22:42
Quote Post

Chaos Sorcerer

Потребител # 2814

Технически не е мой. От старо РП във Black Crusade, речта на нашия безстрашен лидер Хезлок Хал, велик шампион на Слаанеш и водач на Неразделените "Огнени Рицари".(До момента в който аз, във формата на чародея Ксириъс го предадох, прострелях го неколкократно със сталкер-болтър в главата и поех командване над армията му, която вече е ексклузивен уклон Тзеенч и се нарича Неизбежната Стража.)

Грубо преведено. Речта на Хезлок Хал преди официалното тръгване на Черния Поход

"Приятели, често се казва че аз обичам войната. Приятели, аз обичам войната. Не. Приятели - аз обожавам войната. Обожавам холокост, обожавам блицкриг, обожавам защитни линии, обсади, щурмове, обожавам довършителни операции и отстъпления.
Насред прерии, във градове по улици, в окопи, в хълмове, във замръзнали тундри през пустини, по море, във въздуха и в космоса.
Обожавам всяко едно военно действие което може да го има на тази вселена.

Обожавам взривяване на врага на парчета със артилерийски залпове, гърмящи насред битката. Сърцето ми се пълни с радост, когато войник е извън прикритие и прострелян от добре прицелени оръжия. Нищо не е като танков оператор, мачкащ през вражеска пехота. Чувството, при вида на войник бягащ от горящия си танк, само за да бъде покосен от огъня на тежките оръжия и пронизващи ушите болтъри е прелестно. Редици войници, подготящи своите байонети за да нападнат вражеските линии. Докосва ме дълбоко във сърцето да гледам как свеж новобранец, намушква отново и отново гърдите на своя отдавна мъртъв враг. Гледката на дезертьори, екзекутирани от своите е неустоимо удоволствие. Несравним е звука на военнопленници падащи като мухи, крещящи в агония, докато ги принасят в жертва на демони. Когато сбирщина жалки бойци, остават на финален устой със нищо повече от дребни оръжийца, само за да бъдат размазани и градът им да бъде разбит на парчета от експлозивите. Това е истински великолепно.
Обожавам когато войските ми биват избити от бронирани имперски дивизии. Тъй тъжно е да гледаш как устои на хаоса, градчета и села просветени, които защитаваме уж на всяка цена, да бъдат унищожавани без оглед на военни и цивилни. Обожавам когато съм смазан от Имперските бойни машини. Унижението което се усеща от войниците ми - пълзящи като червеи, бягащи страхливци заинтересовани само от живота си, докато бомбардировачите прелитат отгоре.

Приятели. Всичко което искам е война. Война тъй грандиозна че самите богове да тръпнат. Приятели. Питам ви като братя и сестри по оръжие - какво искате наистина? Желаете ли война тъй както и аз? Желаете ли безмилостна, кървава война? Война изпълнена с желязо и мълнии, и огън? Искате ли война, да се спусне като буря, да не остави дори мършояди за труповете?! "

*Тук след успешен Fel тест, армията вика "Война! Война! Война!"*

"Много добре. Тогава, война и ще имате. Ние сме меч, готов да порази всички които смеят да предизвикат силата ни! Но, след като прекарахме цял век в сенките, за нас - една проста, обикновена война няма да е достатъчна. Нужна ни е огромна война! Такава, каквато никога не е била виждана в историята на Въртопа! Ние бяхме единствен батальон, останка от истинския Черен Поход, и по-малко от хиляда по-сила. Но ние доказахме че един от нас струва колкото хиляда от техните жалки, мекушави глупави деца. Сега вече сме сила, която с лекота ще победи билиони воини. Сега е време да тръгнем, да унищожим тези, които ни хвърлиха във забвение и сега лежат и спят. Нека ги измъкнем от сънищата им, и им припомним кои сме. Нека им припомним какво е да живееш в ужас. Да им припомним звука на нашите ботуши мачкащи техните трупове. Нека разясним че ужасите на приказките са истински.

Нашата начална ударна сила, от хиляда Братя Астартес, ще изгори този свят до пепел. Да приятели - скоро, горящите останки на имперските светове, ще осветяват бездните на космоса. Доведох ни всички заедно, и подготвих необходимото за войната точно както обещах че ще сторя. Обратно към тъй любимото бойно поле, обратно към тъй обичаната война!

НА ВНИМАНИЕ НА ВСИЧКИ ВОЙНИЦИ - ТОВА Е СЪОБЩЕНИЕ ОТ ВАШИЯ КОМАНДИР:

'Приятели - нека им покажем ада.'
"

--------------------
user posted image

Change is inevitable
The dark gods have been welcoming towards me, surely I am not in cruel fate - striving to understand all things...
PMEmail Poster
steny_1912
Публикувано на: 20 Jul 2014, 23:57
Quote Post

Барон

Група: Devil Hunters
Съобщения: 3498
Потребител # 3571
Дата на регистрация: 4-August 12

^ Интересно

--------------------
If somebody talks behind my back, he does it because he doesn't have the guts to tell it to me in the face.

user posted image
PMEmail Poster
Arvandor
Публикувано на: 22 Jul 2014, 17:13
Quote Post

Chaos Sorcerer

Потребител # 2814

QUOTE (steny_1912 @ 20 Jul 2014, 22:57)
^ Интересно

И аз така си казах като го произнесе пред нас за пръв път. Преди да го затрия просто казах това
"You know I never really got into all this Black Crusades sh*t. It's irrelevant really - I would give you credit, you did as you promised. You brought all these people here. It simply won't be you who decides where they go, and what they do."
Не е епична зла реч, но хей - подходящо е за студенокръвен демагог който ти се преструва на придворния маг, само за да може да те заколи и да завладее наготово всичко което имаш.

--------------------
user posted image

Change is inevitable
PMEmail Poster
BlackCat
Публикувано на: 22 Jul 2014, 19:12
Quote Post

Паладин на Цитаделата

Група: Ralmians
Съобщения: 2674
Потребител # 3317
Дата на регистрация: 28-December 11

QUOTE (Arvandor @ 22 Jul 2014, 17:13)
QUOTE (steny_1912 @ 20 Jul 2014, 22:57)
^ Интересно

И аз така си казах като го произнесе пред нас за пръв път. Преди да го затрия просто казах това
"You know I never really got into all this Black Crusades sh*t. It's irrelevant really - I would give you credit, you did as you promised. You brought all these people here. It simply won't be you who decides where they go, and what they do."
Не е епична зла реч, но хей - подходящо е за студенокръвен демагог който ти се преструва на придворния маг, само за да може да те заколи и да завладее наготово всичко което имаш.

Подобаващ отговор, преди да видиш сметката на пламенното лидерче wink.gif Но и речта дето е дръпнал Хезлок, си я бива.

В момента нямам какво да добавя от себе си по темата.

--------------------
user posted image

The clouds above the mountains broke, bathing all with the silvery light of Sariour in full bloom. Where there had been darkness and shadow, now stood a figure swathed in black, face hidden within a deep hood. It stood immobile, arms crossed, head bowed.
All around the camp, wolf howls split the air.
“Who are you?” Tharion demanded, sword in hand. “What do you want?”
“I am the Shadow King,” said Alith Anar, pulling back his hood, “and I want vengeance.”
PMEmail Poster
Elina Santoriiska
Публикувано на: 23 Jul 2014, 00:17
Quote Post

Барон

Съобщения: 3089
Потребител # 3425
Дата на регистрация: 4-March 12

"I will be your guide" - he said. But he lied.
He was my friend, my lover and my husband. He was my dream come true. But he never guided me. He tried to, but I didin't let him. Does this make him a lier... or me?

--------------------
PMEmail Poster
Arvandor
Публикувано на: 23 Jul 2014, 00:44
Quote Post

Chaos Sorcerer

Потребител # 2814

^ Честно казано това само ми докара привкус от "I'm artsy!!! ASK ME WHAT IT MEANS!!! ASK ME WHAT IT MEANS!!!". Вероятно ако дадеш предистория, кой казва цитата, защо, върху кого и как така ще придобие повече значение.

--------------------
user posted image

Change is inevitable
PMEmail Poster
Elina Santoriiska
Публикувано на: 23 Jul 2014, 00:49
Quote Post

Барон

Съобщения: 3089
Потребител # 3425
Дата на регистрация: 4-March 12

Щеше, ако имаше. Част от нещо много мъничко е. Толкова мъничко, че имам твърде мъглява идея, кои са героите, за да ги именувам.

--------------------
PMEmail Poster
Arvandor
Публикувано на: 23 Jul 2014, 00:50
Quote Post

Chaos Sorcerer

Потребител # 2814

QUOTE (Elina Santoriiska @ 22 Jul 2014, 23:49)
Щеше, ако имаше. Част от нещо много мъничко е. Толкова мъничко, че имам твърде мъглява идея, кои са героите, за да ги именувам.

Дай идеята тогава. Искам да оценя цитата искрено.

Междувременно нещо от мен(дълго).

И Маркал каза:

— Аз дойдох не само да донеса дар. Императорът ме изпрати да намеря военачалник на новата аярска конница.
— Нима конниците ви нямат военачалници?

Маркал наведе за миг очи и като ги вдигна, отговори:

— Аз съм определен за водач на новата императорска конница.

Адарсид просто се усмихна. Тогава Маркал каза:

— Този човек, който ще дойде в Орсиния, няма да ми каже: „Варий Маркал, докато твоята длъжност беше приятна си киснеше на задника, а сега като трябва да си го размърдаш, ми я подхвърли.“ Не, сега аз съм водач на императорската конница от благородници и глезени богаташчета, повечето от които стоят на конете като чували с пясък. Разбира се, има и друга конница, която умее да се бие, но това е доста особено заявление, тъй като още няма и една спечелена битка срещу херешката. Единствената конница, която победи Хереш и андрохите, беше вашата. Затова императорът иска ваш конник, който да създаде конница като тая, която е край вашите шатри.

Адарсид мислеше и мълчеше. Тогава Маркал каза:

— Знаеш ли какво е да си Аярски Военен Лорд? Твоят баща ханът е наш Лорд. Ерленд Велики, който наистина беше велик ярл, слагаше върху паметниците името на аярския император над своето собствено име и се гордееше със своята титла на Лорд. И обличаше своите норанци в аярски дрехи. Да, голямо нещо е да си имперски благородник…

Маркал, като забеляза че не получава отговор, продължи:

— Ти, ще бъдеш дясната ръка на императора. Ако приемеш да водиш новата конница, от тебе ще зависят победите над херешците и андрохите, и диваците. Ти ще бъдеш толкова богат и силен, че дори най-големите аярски родове ще се отдръпват пред тебе.

Не е нищо особено, просто откъс от разговор ама си го харесвам много.

--------------------
user posted image

Change is inevitable
PMEmail Poster
BlackCat
Публикувано на: 25 Jul 2014, 12:47
Quote Post

Паладин на Цитаделата

Потребител # 3317

И това не е нищо особено, но пък сценката си я харесвам smile.gif

В двора се чу бърз тропот от конски копита и цвилене.
- Кийнсел – веднага разбра Кринс. – Само той се прибира толкова демонстративно. – Дръпна Еливан за ръкава и го изведе на едно тясно балконче.
Снажен горски елф скочи от гърба на един лъскав черен жребец, небрежно подаде юздите на коняря и закрачи към външните стълби на замъка. Русите коси на мъжа бяха дълги до рамене и придърпани назад с гел. Широка синя кърпа опасваше челото му. Имаше си малко физиономия на мошеник, какъвто го бе описал Елраян.
Тъмният елф злобничко се ухили, прибута Еливан навътре и взе една гнила ябълка, незнайно от кого забравена върху перваза на прозорчето. После прошепна със заговорнически тон:
- Винаги ме избива на садизъм, като видя тая гелосана коса.
Кринс изчака бързащият горски елф да мине под балкона и пусна ябълката. Чу се звучно джвакане и сърдит вик отдолу:
- С дявола в едно легло да осъмнеш, златоока гадино. И след това цял живот жена под завивките си да не видиш дано!

--------------------
user posted image

The clouds above the mountains broke, bathing all with the silvery light of Sariour in full bloom. Where there had been darkness and shadow, now stood a figure swathed in black, face hidden within a deep hood. It stood immobile, arms crossed, head bowed.
“I am the Shadow King,” said Alith Anar, pulling back his hood, “and I want vengeance.”
PMEmail Poster
Arvandor
Публикувано на: 04 Aug 2014, 03:42
Quote Post

Chaos Sorcerer

Потребител # 2814

"Много хора ги е страх да идват тук нощем, представа си нямам защо. В Подградието ще ти резнат гърлото дори посред бял ден стига да носиш ценности."
- Нер, херешки крадец

"Това място доста ми напомня за Гилдията на Търговците..."
- Онтос, търговски лорд. По време на кратко посещение във бардак.

"
О: Сега вече сериозно искам да знам кой е тоя Ескиаран. И честно пак ли 'кръв'? Защо съставката за заклинание не може веднъж да е нещо просто, тъпо и леснодостъпно - примерно плюнка?
М: Първо се замисли дали сериозно искаш да видиш такова нещо като плюнков магьосник.
"
- Разговор между Онтос и Маркал.

"
О: Ти елфче, си един страшно късметлийски кучи син
Ф: За играта на карти ли става дума?
О: Не съм виждал някой да блъфира така през живота си! Убеден бях че ръката ти е празна
Ф: Аз също... Ти си този който ми каза че имам четири знаменосеца.
О: Виждаш ли? Най-късметлийския кучи син който съм виждал.
"
Разговор между Онтос и Феорас

--------------------
user posted image

Change is inevitable
PMEmail Poster
BlackCat
Публикувано на: 04 Aug 2014, 16:47
Quote Post

Паладин на Цитаделата

Потребител # 3317

Последното най-много ми хареса biggrin.gif

--------------------
user posted image

PMEmail Poster
Arvandor
Публикувано на: 05 Aug 2014, 17:29
Quote Post

Chaos Sorcerer

Потребител # 2814

Това всъщност е описание, но си го харесвам.(Наречете го Encyclopedia Entry)

Морето от Пушек

Каквато и катастрофа да е създала остатъка от Черната Земя изглежда е била два пъти по-лоша тук. Огромни езера от катран, вечно изпускащи пушек, и така из целия хоризонт и само от време на време, някоя скала и парче земя разпокъсват това вероятно най-зловещо място в целия юг.

Легендите разказват за град потопен дълбоко под катрана, някога могъщо владение превърнато в нищо от конфликт с невъобразими пропорции. Името на града и самата държава са неизвестни подобно на почти всичко от Забравения Век. Лошата репутация на морето е достатъчна за да притесни дори драелоките и да ги откаже от изпращането на заселници и опити за възстановяване на земята. При все това понякога изплуват реликви, и множество хора опитват да ги докопат насред катрана и дебнещите изчадия.

Великани, от клана на Черната Ръка живеят до самото море, изглеждащи сякаш неуязвими за полепващия върху всичко катран и отровните изпарения, и преминаващите оттам пътници принципно би трябвало да внимават повече да не се превърнат във тяхна вечеря.

Морето от Пушек представлява и последното препятстие за всички пътешетвеници решили да прекосят Черната Земя, без никакъв възможен заобиколен път. Пътеводители които открият надеждна пътека през това място със сигурност биха направили състояние продавайки познанието си, макар че без армия за защита на пътниците, надали практическата полза би била нещо повече от нанасяне на поправка върху картите.

--------------------
user posted image

Change is inevitable
PMEmail Poster
Arvandor
Публикувано на: 17 Aug 2014, 20:19
Quote Post

Chaos Sorcerer

Потребител # 2814

Всъщност не е точно "цитат" от типа който пускаме тук. Случката е следната, с групата(Human Wizard(Аз), Half-Elf Ranger, Dark Elf Fighter, Dwarf Paladin, Human Druid)в DDO(Dungeons & Dragons Online)бяхме обикаляли из каналите на града биейки се с коболди, троглодити( и един трол който открихме случайно и без малко да заколи боеца ни)и тн. Тъкмо сме стигнали пред изхода, излизаме насред бял ден в града, от полутъмния канал. Екранчето на компютъра ми естествено грейва и без да искам крясвам в чата:
"Arh my eyes!"
и Тарис(Дарк Елфа):
"Don't steal my line!"

Умряхме си от смях

--------------------
user posted image

Change is inevitable
PMEmail Poster

Topic Options Страници: (7) « първа ... 3 4 [5] 6 7  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Skin "The Secret of Art" © Andrea 2004 :: Site