Страници: (2) 1 [2]   ( Първото ново съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Качествени игри по филми?, Препоръчайте нещо
ivan4oto
Публикувано на: 03 Aug 2010, 20:55
Quote Post

Рицар

Група: Moon's Children
Съобщения: 816
Потребител # 1445
Дата на регистрация: 16-October 08

QUOTE (jamespotter @ 28 Jul 2010, 20:01)
При положение, че игрите са безплатни и техниката е напреднала толкова, не знам какъс смисъл има да се оплакваме...

техниката била напреднала....
Има още кажи-речи 100 години докато не се появи Зефрам Кокран да изобрети светлинния двигател... а холодеците ги изобретяват мисля че някаде към звездна дата 4000. Дано поне доживеем срещата между хората и вулканците, която ще се състои някъде около 2080 година.

--------------------

We're the Borg. Resistance is futile. You will be assimilated
PMEmail Poster
jamespotter
Публикувано на: 04 Aug 2010, 12:17
Quote Post

Херцог

Група: Dragon Riders
Съобщения: 5159
Потребител # 1847
Дата на регистрация: 3-May 09

QUOTE (ivan4oto @ 03 Aug 2010, 19:55)
QUOTE (jamespotter @ 28 Jul 2010, 20:01)
При положение, че игрите са безплатни и техниката е напреднала толкова, не знам какъс смисъл има да се оплакваме...

техниката била напреднала....
Има още кажи-речи 100 години докато не се появи Зефрам Кокран да изобрети светлинния двигател... а холодеците ги изобретяват мисля че някаде към звездна дата 4000. Дано поне доживеем срещата между хората и вулканците, която ще се състои някъде около 2080 година.

Като не ти харесват игрите ти направи по-добри де...

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
КОМИТАТА
Публикувано на: 05 Aug 2010, 20:55
Quote Post

Рицар

Група: Citadel
Съобщения: 1242
Потребител # 2221
Дата на регистрация: 4-January 10

Двете игри по Starship Troopers не са никак лоши. Говоря за RTS-а и за по-късният Шутър.
PMEmail Poster
PentaKILL
Публикувано на: 02 Dec 2014, 10:29
Quote Post

Паж
*

Група: Citadel
Съобщения: 57
Потребител # 4125
Дата на регистрация: 3-September 14

Има игри по Трансформърс, играл съм прва част и не съм много доволен, за другите не знам. Има игра Wanted, по същия филм(с Морган Фрийман, Анджелина Джоли, Джеймс Макавой..., оня филм, където фалцираха куршумите), не съм я играл.

Но бих добавил две игри, за които мисля, че просто са по действителен случай(може да има и филми по този случай), Medal of Honor 2010 и Medal of Honor: Warfighter, от сорта на Modern Warfare, но малко по-реалистични. И за двете игри(но особено за втората) са се търсели консултации от експерти(демек специални части Delta Force, SEALs...), и един от персонажите в играта Dusty си има истински прототип, който обаче ако не се лъжа е бил наказан заради играта понеже е разказвал поверителна информация. Като цяло игрите изобщо не са фентъзи или хорър, но който ги пробва съвсем няма да съжалява.

--------------------
user posted image

Cause sometimes you just feel tired,
Feel weak, and when you feel weak, you feel like you wanna just give up.
But you gotta search within you, you gotta find that inner strength
And just pull that shit out of you and get that motivation to not give up
And not be a quitter, no matter how bad you wanna just fall flat on your face and collapse.
PMEmail Poster

Topic Options Страници: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Skin "The Secret of Art" © Andrea 2004 :: Site