Страници: (2) [1] 2   ( Първото ново съобщение ) Closed TopicStart new topicStart Poll

> Percy VS Kratos, Беше неизбежно.....

Percy VS Kratos
Кратос [ 3 ]  [37.50%]
Пърси [ 5 ]  [62.50%]
Това има ли смисъл изобщо [ 0 ]  [0.00%]
Всичко гласове: 8

Arvandor
Публикувано на 08 Oct 2012, 18:02
Quote Post

Chaos Sorcerer

Група: Citadel
Съобщения: 6113
Потребител # 2814
Дата на регистрация: 16-March 11

Добре напоследък темата за древногръцките божества е нашумяла и всички повтаряме мантрата че Пърси е най-великия полубог герой, син на Посейдон и експерт с меч.
Сега искам да представя един друг не баш велик в тоя смисъл но наистина ама наистина МОГЪЩ полубог герой син на зевс познат ни от култовата игра God of war който срази самите богове(без афродита защото..... Е....... Изиграйте играта ОК) защото бяха арогантни дебелаци на който за нищо не им пука освен за тях, притежаващ множество сили и оръжия сред които и магически способности.Няма да изброявам и двамата си ги познаваме наред със всичко

И така за кой сте или смятате че съм се изхвърлил

--------------------
user posted image

Change is inevitable
The dark gods have been welcoming towards me, surely I am not in cruel fate - striving to understand all things...
PMEmail Poster
steny_1912
Публикувано на 08 Oct 2012, 18:51
Quote Post

Барон

Група: Devil Hunters
Съобщения: 3498
Потребител # 3571
Дата на регистрация: 4-August 12

Да те питам: Има ли смисъл изобщо biggrin.gif

--------------------
If somebody talks behind my back, he does it because he doesn't have the guts to tell it to me in the face.

user posted image
PMEmail Poster
Arvandor
Публикувано на 08 Oct 2012, 18:58
Quote Post

Chaos Sorcerer

Потребител # 2814

QUOTE (steny_1912 @ 08 Oct 2012, 18:51)
Да те питам: Има ли смисъл изобщо biggrin.gif

И двамата претендират за титла most badass demigod ever, пък и конфилктът и без това би се разпалил автоматично щот Пърси подкрепя правителството на Олимп а Кратос е за Титаните

--------------------
user posted image

Change is inevitable
The dark gods have been welcoming towards me, surely I am not in cruel fate - striving to understand all things...
PMEmail Poster
Arvandor
Публикувано на 08 Oct 2012, 19:53
Quote Post

Chaos Sorcerer

Потребител # 2814

E може и да ме изхейтите затова ама Кратос оунва в случая....

--------------------
user posted image

Change is inevitable
PMEmail Poster
Darth Sparhawk
Публикувано на 08 Oct 2012, 20:24
Quote Post

The Prime

Група: Sith
Съобщения: 55185
Потребител # 2
Дата на регистрация: 10-October 06

ще бъда съвсем откровен в този пост. Кратос е направен непобедим в играта си, но гласувах за Пърси, защото Пърси е симпатичен, готин, чаровен, с чувство за хумор, но също раним, човечен, уязвим. Кратос е едно грозно говедо, което носи само кръв, смърт и разрушения. "Пърси Джаксън" създава един красив свят с уважение към гръцките митове. God of War е кървава помия, която се гаври с митологията. Никога не бих подкрепил Кратос за нищо - за мен неговата история е най-тъпата, базирана някога върху гръцки митове.

--------------------
user posted image
www.citadelata.com - Българският сайт за фентъзи и фантастика
PMEmail PosterUsers Website
Arvandor
Публикувано на 08 Oct 2012, 20:40
Quote Post

Chaos Sorcerer

Потребител # 2814

QUOTE (Darth Sparhawk @ 08 Oct 2012, 20:24)
ще бъда съвсем откровен в този пост. Кратос е направен непобедим в играта си, но гласувах за Пърси, защото Пърси е симпатичен, готин, чаровен, с чувство за хумор, но също раним, човечен, уязвим. Кратос е едно грозно говедо, което носи само кръв, смърт и разрушения. "Пърси Джаксън" създава един красив свят с уважение към гръцките митове. God of War е кървава помия, която се гаври с митологията. Никога не бих подкрепил Кратос за нищо - за мен неговата история е най-тъпата, базирана някога върху гръцки митове.

E значи ако теб те измъчват боговете постоянно ти ще си седиш ли просто така

ПП
Всъщност всеки герой е непобедим в играта си

Впрочем без помощта на няколко.... Други фигури щеше да е мъртъв.....Даже няколко пъти

--------------------
user posted image

Change is inevitable
PMEmail Poster
Darth Sparhawk
Публикувано на 08 Oct 2012, 20:42
Quote Post

The Prime

Потребител # 2

на мен не ми харесва самата стилистика на играта.

--------------------
user posted image
Arvandor
Публикувано на 08 Oct 2012, 20:43
Quote Post

Chaos Sorcerer

Потребител # 2814

QUOTE (Darth Sparhawk @ 08 Oct 2012, 20:42)
на мен не ми харесва самата стилистика на играта.

Демек че изкла боговете и несъзнателно докара апокалипсис и му се наложи да претрепе апокалипсиса

--------------------
user posted image

Change is inevitable
PMEmail Poster
steny_1912
Публикувано на 08 Oct 2012, 20:46
Quote Post

Барон

Група: Devil Hunters
Съобщения: 3498
Потребител # 3571
Дата на регистрация: 4-August 12

Тази игра звучи адски тъпа.

--------------------
If somebody talks behind my back, he does it because he doesn't have the guts to tell it to me in the face.

user posted image
PMEmail Poster
Arvandor
Публикувано на 08 Oct 2012, 21:27
Quote Post

Chaos Sorcerer

Потребител # 2814

QUOTE (steny_1912 @ 08 Oct 2012, 20:46)
Тази игра звучи адски тъпа.

Първо я изиграй и после ми коментирай

--------------------
user posted image

Change is inevitable
PMEmail Poster
jamespotter
Публикувано на 08 Oct 2012, 21:59
Quote Post

Херцог

Група: Dragon Riders
Съобщения: 5159
Потребител # 1847
Дата на регистрация: 3-May 09

Аз съм съгласен със Спар и Стени, и не мерси, нямам намерение да я играя за да преценя, виждал съм достатъчно от нея.

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
The God of tears
Публикувано на 08 Oct 2012, 22:09
Quote Post

Херцог

Група: Moon's Children
Съобщения: 9701
Потребител # 1510
Дата на регистрация: 20-November 08

По принцип съм за Пърси. Кратос обаче е един от най-готините персонажи в игрите, така че решението не ми беше лесно wink.gif

Спар, не разбирам защо се нахвърляш толкова на горкия Кратос - дори да се гаври с митологията... е, фентъзи е, простено му е. Освен това Кратос е badass в най-чистия смисъл на тази дума, а игрите му са едни от най-добрите, които съм играл.

Както и да е, въпреки цялата ми симпатия и към двамата герои обаче, те просто са ми несъвместими. Усмихнатия и позитивен Пърси, който печели с лекота сърцата на хората просто не може да се сравнява по тези параграфи със спартанския воин, когото обстоятелствата превърнаха в безчувствена машина за убиване. Въпреки това и двамата са невероятни и любими мой герои, макар и от съвсем различни вселени (нищо че са базиране върху гръцките митове).

Никога не бих подкрепил Кратос за нищо - за мен неговата история е най-тъпата, базирана някога върху гръцки митове.

Спар, мисля, че определението "тъпа" не е най-подходящото. Историята на "Бог на войната" просто е по-кървава и брутална от Пърси, нищо повече. И докато "Пърси Джаксън" показва израстването на един герой, то God of War показва тъкмо обратното - падението на един велик воин, който е загубил всичко именно заради боговете. Така че няма нищо чудно, че се обърна срещу тях.

Arvandor, не мисля, че идеята за темата беше удачна. Пърси и Кратос просто са в различни категории и различни като герои. Място за сравнения, повтарям, няма и не трябва да има. Единственото общо между двамата е, че и двамата са велики герои.

--------------------
user posted image
PMEmail PosterUsers WebsiteYahoo
Arvandor
Публикувано на 08 Oct 2012, 22:26
Quote Post

Chaos Sorcerer

Потребител # 2814

Ъ ти какво да не очакваш че ще ги пусна в бой един срещу друг, просто идеята е ако тези двамцата са най-известните герои базирани на гръцки митове то кой от двамата повече ви кефи, толкоз
Щото ако ги пуснем един срещу друг.........

--------------------
user posted image

Change is inevitable
PMEmail Poster
The God of tears
Публикувано на 08 Oct 2012, 22:55
Quote Post

Херцог

Група: Moon's Children
Съобщения: 9701
Потребител # 1510
Дата на регистрация: 20-November 08

То и двамата ме кефят, ама ако се сбият, ще стане една.. biggrin.gif

--------------------
user posted image
PMEmail PosterUsers WebsiteYahoo
Darth Sparhawk
Публикувано на 09 Oct 2012, 09:48
Quote Post

The Prime

Потребител # 2

Год, аз съм завършил Национална Гимназия за Древни Езици и Култури, а после съм учил древна история и култура в Софийския Университет под ръководството на професор Александър Фол. Не съм някоя сухарска академична тиква, която да не може да се зарадва на качествен съвременен поглед върху митовете - какъвто е този на Риърдън. Гавра като тази в God of War обаче не мога да толерирам.

--------------------
user posted image

Topic Options Страници: (2) [1] 2  Closed TopicStart new topicStart Poll

Skin "The Secret of Art" © Andrea 2004 :: Site