Страници: (2) 1 [2]   ( Първото ново съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Eye of Argon, Най-ужасното фентъзи
rdstn
Публикувано на: 17 Sep 2015, 23:11
Quote Post

Паж
*

Група: Citadel
Съобщения: 54
Потребител # 2569
Дата на регистрация: 2-September 10

Привет, Аrvandor.

Малко ти отвличам треда - извинявам се за което - но мисля, че това може да е интересно за съфорумците.

Наскоро се преборих с умопомрачителната творба на Джим Тайс, за да я преведа. Преди време научих от нея от един университетски преподавател. Днес имах едно събитие - книжно представяне - и бях намислил да я ползвам като мъчение... Пардон, игра, за невинните ми гости. Мина добре. Коментарите ти на доста места ми помогнаха и определно направиха текста по-поносим. Благодарение на тях успях да се въздържа от опити да призова Ктхулу.

Та, ако някой иска да хвърли око на Окото на български, да ми бъде гост.
(Ще кача файла и под формата на e-book в Читанка, когато въпросната се върне)

А, да, трябва да е пределно ясно, но, за всеки случай: всички грешки са умишлени. Това, все пак, е Окото на Аргон.

https://drive.google.com/file/d/0B5PJUSg7T1...iew?usp=sharing
PMEmail PosterUsers Website
Darth Sparhawk
Публикувано на: 17 Sep 2015, 23:49
Quote Post

The Prime

Група: Sith
Съобщения: 55185
Потребител # 2
Дата на регистрация: 10-October 06

QUOTE (rdstn @ 17 Sep 2015, 23:11)
Привет, Аrvandor.

Малко ти отвличам треда - извинявам се за което - но мисля, че това може да е интересно за съфорумците.

Наскоро се преборих с умопомрачителната творба на Джим Тайс, за да я преведа. Преди време научих от нея от един университетски преподавател. Днес имах едно събитие - книжно представяне - и бях намислил да я ползвам като мъчение... Пардон, игра, за невинните ми гости. Мина добре. Коментарите ти на доста места ми помогнаха и определно направиха текста по-поносим. Благодарение на тях успях да се въздържа от опити да призова Ктхулу.

А, да, трябва да е пределно ясно, но, за всеки случай: всички грешки са умишлени. Това, все пак, е Окото на Аргон.

копеле /в добрия смисъл на думата/, аз се мръщя като ми дадат да превеждам Сара Маас, ти какъв труд си свършил това да го работиш... респект laugh.gif laugh.gif laugh.gif

--------------------
user posted image
www.citadelata.com - Българският сайт за фентъзи и фантастика
PMEmail PosterUsers Website
Arvandor
Публикувано на: 18 Sep 2015, 16:33
Quote Post

Chaos Sorcerer

Група: Citadel
Съобщения: 6113
Потребител # 2814
Дата на регистрация: 16-March 11

QUOTE (rdstn @ 17 Sep 2015, 22:11)
Привет, Аrvandor.

Хаха. Прекрасно.

--------------------
user posted image

Change is inevitable
The dark gods have been welcoming towards me, surely I am not in cruel fate - striving to understand all things...
PMEmail Poster

Topic Options Страници: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Skin "The Secret of Art" © Andrea 2004 :: Site