Страници: (621) « първа ... 526 527 [528] 529 530 ... последна »  ( Първото ново съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Гледано напоследък, как може да няма такава тема
steny_1912
Публикувано на: 13 May 2013, 21:45
Quote Post

Барон

Група: Citadel
Съобщения: 3337
Потребител # 3571
Дата на регистрация: 4-August 12

Елементарно :3

--------------------
If somebody talks behind my back, he does it because he doesn't have the guts to tell it to me in the face.

user posted image

PMEmail Poster
belvito_86
Публикувано на: 14 May 2013, 11:27
Quote Post

Барон

Група: Dragon Riders
Съобщения: 3202
Потребител # 3660
Дата на регистрация: 23-November 12

Свалям си новия епизод на Игра на тронове и си свалих също Бездната на Джеймс Камерън,която нямам търпение да изгледам.
Освен това мисля тези дни да уважа Джурасик Парк с 3D прожекцията smile.gif

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
geishata
Публикувано на: 14 May 2013, 11:48
Quote Post

Барон

Група: Moon's Children
Съобщения: 3010
Потребител # 2666
Дата на регистрация: 1-December 10

"Бездната" е много добър филм! Учудвам се,че не си го гледал. smile.gif Но пък дано ти хареса. Предполагам си свалил режисьорската версия? Тя е за предпочитане.
А Джурасик Парк от край време ми е любима поредица. tongue.gif

--------------------
user posted image
PM
belvito_86
Публикувано на: 14 May 2013, 11:56
Quote Post

Барон

Потребител # 3660

QUOTE (geishata @ 14 May 2013, 11:48)
"Бездната" е много добър филм! Учудвам се,че не си го гледал. smile.gif Но пък дано ти хареса. Предполагам си свалил режисьорската версия? Тя е за предпочитане.

Джурасик парк е невероятна поредица smile.gif иначе Бездната всъщност съм го гледал много,много отдавна-бил съм на 6-7 инищо ама нищо не си спомням smile.gif свалил съм някаква специална версия удължена-170 минути smile.gif

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
geishata
Публикувано на: 14 May 2013, 12:00
Quote Post

Барон

Потребител # 2666

QUOTE (belvito_86 @ 14 May 2013, 11:56)
"Бездната" е много добър филм! Учудвам се,че не си го гледал. smile.gif  Но пък дано ти хареса. Предполагам си свалил режисьорската версия? Тя е за предпочитане.

Джурасик парк е невероятна поредица smile.gif иначе Бездната всъщност съм го гледал много,много отдавна-бил съм на 6-7 инищо ама нищо не си спомням smile.gif свалил съм някаква специална версия удължена-170 минути smile.gif

Правилната си свалил значи. wink.gif Много добра фантастика си е,поне за мен. Имайки предвид и кога е сниман. smile.gif
Аз сега ще си догледам Джанго. Остана ми половин час от филма,но честно казано не съм особено впечатлена.

--------------------
user posted image
PM
belvito_86
Публикувано на: 14 May 2013, 13:12
Quote Post

Барон

Потребител # 3660

QUOTE (geishata @ 14 May 2013, 12:00)
"Бездната" е много добър филм! Учудвам се,че не си го гледал. smile.gif  Но пък дано ти хареса. Предполагам си свалил режисьорската версия? Тя е за предпочитане.

Правилната си свалил значи. wink.gif Много добра фантастика си е,поне за мен. Имайки предвид и кога е сниман. smile.gif
Аз сега ще си догледам Джанго. Остана ми половин час от филма,но честно казано не съм особено впечатлена.

Стила на Тарантино по принцип е доста странен и не се харесва от всички smile.gif друго от него гледала ли си?

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
geishata
Публикувано на: 14 May 2013, 13:22
Quote Post

Барон

Потребител # 2666

QUOTE (belvito_86 @ 14 May 2013, 13:12)

Стила на Тарантино по принцип е доста странен и не се харесва от всички smile.gif друго от него гледала ли си?

Гледала съм "Глутница кучета", "Криминале" и "Убий Бил". Поне за тези се сещам в момента. Тарантино наистина е странен,и явно затова не успява да ме грабне. Знам,че повечето мъже му се кефят. Явно вие го разбирате по-добре. tongue.gif

Чудех се дали да гледам "Гадни копилета" но реших,че не мога да си причиня това. biggrin.gif Сигурна съм,че няма да ми хареса.

Но Джанго не беше толкова зле. Имаше хубави моменти,забавни също. Поне актьорската игра беше на ниво. Уважавам Джейми Фокс много. Лео Ди Каприо също. Доказа,че е добър артист.

--------------------
user posted image
PM
belvito_86
Публикувано на: 14 May 2013, 13:25
Quote Post

Барон

Потребител # 3660

QUOTE (geishata @ 14 May 2013, 13:22)
QUOTE (belvito_86 @ 14 May 2013, 13:12)

Гледала съм "Глутница кучета", "Криминале" и "Убий Бил". Поне за тези се сещам в момента. Тарантино наистина е странен,и явно затова не успява да ме грабне. Знам,че повечето мъже му се кефят. Явно вие го разбирате по-добре. tongue.gif

Чудех се дали да гледам "Гадни копилета" но реших,че не мога да си причиня това. biggrin.gif Сигурна съм,че няма да ми хареса.

Но Джанго не беше толкова зле. Имаше хубави моменти,забавни също. Поне актьорската игра беше на ниво. Уважавам Джейми Фокс много. Лео Ди Каприо също. Доказа,че е добър артист.

Според мен щом Джанго не ти харесва и Гадни копилета не би те грабнал smile.gif някой път ако съвсем закъсал с нещо за гледане тогава може да го пуснеш,иначе не те съветвам.... smile.gif иначе действително мъжете се кефят на Тарантино повече.........

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
geishata
Публикувано на: 14 May 2013, 13:29
Quote Post

Барон

Потребител # 2666

Значи няма скоро да го пусна. smile.gif Не съм закъсала още за филми. wink.gif

Но пак да кажа Джанго не беше толкова лош. Просто си падам по класическите спагети уестърни. smile.gif

--------------------
user posted image
PM
steny_1912
Публикувано на: 14 May 2013, 15:43
Quote Post

Барон

Потребител # 3571

QUOTE (geishata @ 14 May 2013, 13:29)
Значи няма скоро да го пусна. smile.gif Не съм закъсала още за филми. wink.gif

Но пак да кажа Джанго не беше толкова лош. Просто си падам по класическите спагети уестърни. smile.gif

Как така спагети ohmy.gif biggrin.gif LOL

--------------------
If somebody talks behind my back, he does it because he doesn't have the guts to tell it to me in the face.

user posted image

PMEmail Poster
geishata
Публикувано на: 14 May 2013, 17:55
Quote Post

Барон

Потребител # 2666

QUOTE (steny_1912 @ 14 May 2013, 15:43)
Значи няма скоро да го пусна. smile.gif  Не съм закъсала още за филми. wink.gif

Стени,спагети уестърни наричат тези,които са продуцирани и режисирани от италианци. Съответно актьорския екип е смесен. Състои се от холивудския актьори,италианци и прочие.
Една от най-известните трилогии в жанра е така наречената "доларова поредица" на Серджо Леоне с Клинт Иистуд. А именно филмите "За шепа долари", "За няколко долара повече" и "Добрия,лошия и злия".
Предполагам поне последния си го чувала? wink.gif Доста е известен.
Както и да е,това са филми снимани много преди да се родим всички пишещи тук. wink.gif

--------------------
user posted image
PM
steny_1912
Публикувано на: 14 May 2013, 18:41
Quote Post

Барон

Потребител # 3571

QUOTE (geishata @ 14 May 2013, 17:55)
QUOTE (steny_1912 @ 14 May 2013, 15:43)
Значи няма скоро да го пусна. smile.gif  Не съм закъсала още за филми. wink.gif

Стени,спагети уестърни наричат тези,които са продуцирани и режисирани от италианци. Съответно актьорския екип е смесен. Състои се от холивудския актьори,италианци и прочие.
Една от най-известните трилогии в жанра е така наречената "доларова поредица" на Серджо Леоне с Клинт Иистуд. А именно филмите "За шепа долари", "За няколко долара повече" и "Добрия,лошия и злия".
Предполагам поне последния си го чувала? wink.gif Доста е известен.
Както и да е,това са филми снимани много преди да се родим всички пишещи тук. wink.gif

Е, последния съм го чувала, много ясно tongue.gif Но не съм фен на уестърните. Или поне не съм гледала някой з ада знам blink.gif Понякога изненадва самата себе си cool.gif Иначе, LOL е последното, което съм гледала

--------------------

user posted image

PMEmail Poster
belvito_86
Публикувано на: 16 May 2013, 11:18
Quote Post

Барон

Потребител # 3660

Синовете на анархията-яко сериалче,въпреки че не е фентъзи

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
Darth Sparhawk
Публикувано на: 16 May 2013, 13:48
Quote Post

The Witch Emperor

Група: Sith
Съобщения: 52859
Потребител # 2
Дата на регистрация: 10-October 06

от спагети уестърните аз съм фен на "Имало едно време на Запад" с Хенри Фонда и Чарлз Бронсън. Един от най-невероятните филми, които съм гледал

--------------------
user posted image
The lying, the devil, the silence
Embracing the world on the edge
Let us burn
PMEmail PosterUsers Website
The God of tears
Публикувано на: 16 May 2013, 13:49
Quote Post

Херцог

Съобщения: 9133
Потребител # 1510
Дата на регистрация: 20-November 08

QUOTE (Darth Sparhawk @ 16 May 2013, 13:48)
от спагети уестърните аз съм фен на "Имало едно време на Запад" с Хенри Фонда и Чарлз Бронсън. Един от най-невероятните филми, които съм гледал

"Имало едно време на Запад" е страхотен филм. Иначе основно филмите на Ийстууд са готини в по-голямата си част като представители на жанра.

--------------------
user posted image
PMEmail PosterUsers WebsiteYahoo

Topic Options Страници: (621) « първа ... 526 527 [528] 529 530 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

Skin "The Secret of Art" © Andrea 2004 :: Site