Страници: (7) « първа ... 5 6 [7]   ( Първото ново съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Аслан
ZipFail
Публикувано на: 28 Aug 2011, 00:43
Quote Post

Паладин на Цитаделата

Група: Moon's Children
Съобщения: 2406
Потребител # 3088
Дата на регистрация: 18-August 11

Радвам се. smile.gif Аслан е наистина велик и е нормално да бъде толкова обичан. cool.gif

--------------------
user posted imageuser posted image[/URL]
PMEmail Poster
Darth Sparhawk
Публикувано на: 28 Aug 2011, 23:18
Quote Post

The Prime

Група: Sith
Съобщения: 55185
Потребител # 2
Дата на регистрация: 10-October 06

Така е!

--------------------
user posted image
www.citadelata.com - Българският сайт за фентъзи и фантастика
PMEmail PosterUsers Website
LucyTheValiant
Публикувано на: 30 Aug 2011, 18:06
Quote Post

Скуайър
**

Група: Citadel
Съобщения: 276
Потребител # 2815
Дата на регистрация: 16-March 11

Каквоооо?! Отварям да прочета темата и виждам, че ме няма в списъка за гушкащите се?! Веднага си поправям грешката - искам да го гушна... smile.gif е, и да си поговорим малко, но след като си го гушна smile.gif Само се чудя дали бих (ще?) имам смелостта да го погледна в очите...

Докато четях темата, попаднах на едно мнение, отнасящо се за това защо Аслан оставя другите да вършат мръсната работа. Но, явно, този който го е писал не е чел внимателно - в първата книга е казано, че "понеже представител на рода Адамов напакости, деца Адамови ще ни помогнат да се справим". Освен това, ако Аслан помагаше на Нарнийците за нещата, с които можеха да се справят сами (или с помощта на Адамовите деца), как щяха да се поучат от грешките си? И все пак, когато крал Тириан го помоли, той помогна...
Още веднъж се уверявам колко близо до нашата реалност е писана книгата...

П.С. Докато преглеждах темата, установих колко много хора са вярващи... въпреки че никой не го беше написал директно, освен Сид smile.gif Всъщност, не знам дали трябва да се усмихвам, или да плача...

--------------------
user posted image

Long live King Peter!
Long live Queen Susan!
Long live King Edmund!
Long live Queen Lucy!

user posted image
PMEmail Poster
DARTH_SIDIOUS
Публикувано на: 01 Sep 2011, 00:23
Quote Post

Dark Lord of the Sith

Група: Sith
Съобщения: 21454
Потребител # 6
Дата на регистрация: 10-October 06

Е, разбира се, че ще помогне. Аслан винаги помага, когато истински го помоля да помогне, ние станахме свидетели и във филма по Плаването на разсъмване на този факт, а че на няколко пъти ги спаси от сигурна смърт това няма как да отречем. Благодаря за точното пояснение по образа на Аслан, колежке smile.gif .

--------------------
user posted imageuser posted image

ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БЕЛИЯ СЪВЕТ САРУМАН: Втори път няма да Ви дам да се върнете. Казвам Ви. Моля Ви се! Аз няма да Ви дам думата отново.

(САУРОН) се втурва към лейди Галадриел

ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БЕЛИЯ СЪВЕТ САРУМАН: Щом Вие нарушавате и аз ще нарушавам правилника.

САУРОН (стои пред лейди Галадриел): Вие се държите като... Вие сте никоя.

ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БЕЛИЯ СЪВЕТ САРУМАН: Лорд Саурон, седнете си на мястото, моля Ви се! Седнете, аз се държа по-добре от Вас, много Ви моля. Заемете мястото си, много Ви моля. Напуснете дол Гулдур!

ЛЕЙДИ ГАЛАДРИЕЛ (станала права): Хайде да си ходим всички!
PMEmail Poster

Topic Options Страници: (7) « първа ... 5 6 [7]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Skin "The Secret of Art" © Andrea 2004 :: Site