Страници: (13) « първа ... 11 12 [13]   ( Първото ново съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Фитнес тренировки и здравословно храненe
WOLVERINE
Публикувано на: 10 Feb 2014, 14:36
Quote Post

Рицар

Група: Citadel
Съобщения: 1270
Потребител # 146
Дата на регистрация: 3-February 07

QUOTE (belvito_86 @ 04 Feb 2014, 13:54)
момчета,ако искате някакви съвети за тренировките питайте бате ви Белви tongue.gif едно време ( на младини biggrin.gif ) е тренирал професионално tongue.gif
не сериозно,говоря сериозно между другото,нищо че ме гледате,че сега вися по цял ден на компа,ако имате някакви въпрси относно здравословно хранене,тринировки,режими и прочие,каквото и да е питайте ме,ако искате тук или на лично или във фейсбука tongue.gif много ги разбирам тези работи wink.gif въпреси че сега съм решил да се отдам на Йогата навремето преди редицата контузии и болести,които ме сполетияха бях спортист wink.gif но от 3 години не съм пипал щанга smile.gif

ей така от любопитство, какво е твоето здравословно хранене?
PMEmail Poster
belvito_86
Публикувано на: 18 Feb 2014, 15:16
Quote Post

Барон

Група: Dragon Riders
Съобщения: 4320
Потребител # 3660
Дата на регистрация: 23-November 12

QUOTE (WOLVERINE @ 10 Feb 2014, 14:36)
QUOTE (belvito_86 @ 04 Feb 2014, 13:54)
момчета,ако искате някакви съвети за тренировките питайте бате ви Белви tongue.gif едно време ( на младини biggrin.gif ) е тренирал професионално tongue.gif
не сериозно,говоря сериозно между другото,нищо че ме гледате,че сега вися по цял ден на компа,ако имате някакви въпрси относно здравословно хранене,тринировки,режими и прочие,каквото и да е питайте ме,ако искате тук или на лично или във фейсбука tongue.gif много ги разбирам тези работи wink.gif въпреси че сега съм решил да се отдам на Йогата навремето преди редицата контузии и болести,които ме сполетияха бях спортист wink.gif но от 3 години не съм пипал щанга smile.gif

ей така от любопитство, какво е твоето здравословно хранене?

Чак сега обръщам внимание,че си писал,затова сега отговарям smile.gif

В момента имам здравословни проблеми свързани със стомаха и здравословното ми хранене е насочено с цел подобряване функцията на стомаха,иначе казано никакво пържено,никакво кафе,цигари,алкохол и газирано,никакви цитрусови плодове(лимони,портокали,грейпфурти,мандарини и прочие),никакво люто и силни подправки,никакво прекалено тестенои мазно и наблягам на вареното,печеното и задушеното.Иначе казано правя си много печени сандвичи с кашкавал и пуешко или пилешко,запечени картофи на фурна с кашкавал и шунка и някакви сирена примерно,много често ям ориз-варен със задушени зеленчуци примерноли нещо друго подобно smile.gif

Но предполагам ме питаш какво ми е било здравословното хранене,докато тренирах навремето,така че сега ще ти опиша горе долу програмата ми smile.gif

Закуска: 3 сварени яйца,ям само белтъците,без жълтъците! Плюс овесена каша 1-2 купи,сам си я приготвях,като варях овесени ядки с мляко и вода,докато стане на каша. И ги подправях с домашен мед и канела.
Алтернативен вариант понякога като ми писваше,разбивах 2 яйца и ги омесвах с извара и ги мажех на пълнозърнест хляб,който го записах и ставаха пак като сандвичи

Втора закуска: 2-3 банана

Обяд: пилешко филе на скара с гарнитура или задушени зеленчуци,или картофено пюре или варен ориз
Алтернативен вариант,когато ми писваше е риба на скара със сходна гарнитура
Следваше ми тренировката и после вечерята,аз пропусках следобената закуска че ми ставаше тежко,но за тренировки за маса е хубавод а се включи

Вечеря: Много различно,но по принцип почти винаги наблягах на обезмаслени млечни продукти,а иначе извара,обезмаслено кисело мляко и някакво филе-пуешко или пилешко,ако ми се яде сладко половин час след вечеря добавям ябълка или банани,или ако е лятно време-пъпеш,диня,череши,ягоди,вече по избор това

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
WOLVERINE
Публикувано на: 18 Feb 2014, 18:12
Quote Post

Рицар

Потребител # 146

значи моето хранене ще ти се стори кошмар

високомазнинно - нисковъглехидратно

от 4 години проповядвам този режим, и съм доста доволен
PMEmail Poster
belvito_86
Публикувано на: 19 Feb 2014, 01:48
Quote Post

Барон

Потребител # 3660

QUOTE (WOLVERINE @ 18 Feb 2014, 18:12)

ами зависи какви точно тренировки правиш и за какво тренираш wink.gif
повярвай ми на какви ли не диети не съм ставал свидетел smile.gif
ще се радвам,ако споделиш какво точно тренираш и за какво- маса,издръжливост,форма или релеф smile.gif и също много зависи и от килограмите на човек wink.gif

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
WOLVERINE
Публикувано на: 20 Feb 2014, 10:50
Quote Post

Рицар

Потребител # 146

QUOTE (belvito_86 @ 19 Feb 2014, 01:48)

ще се радвам,ако споделиш какво точно тренираш и за какво- маса,издръжливост,форма или релеф smile.gif и също много зависи и от килограмите на човек wink.gif

горе долу цял живот си тренирам, но се храних безразборно, бях станал като силовите спортисти, 98 кг, ама и с 19% мазнини.
После открих Спайдер спорт, и Милко Георгиев.
от тогава започнах да муам само пържоли /високомазнинно-нисковъглехидратно/. Иначе казано, всякакви храни с високо мазнинно съдържание...месо,сирене, яйца.
никакви захари, никакво тестено, газирано......общо взето всичко вкусно е забранено. Плодовете макс по 300 гр на ден, но ако можеш без тях, още по-добре.
КАто кажа на хората , че ям само пържоли и ми завиждат, ама те си представят и пържени картофки, и тост и кока кола.......ама тц, само пържола.
разнообрзявам с гюведжета, омлети, супички, дробчетата са много ОК, но аз не ги обичам.
Тренировките са странни, упражненията са комплексни, няма ги стандартните за бицепс, трицепс, гърди. Натоварванията са максимални, без загрявка.
миналото лято бях 78 кг и 8% мазнини.
Целта ми за това лято е да стана около 80 кг и около 6% мазнини....ама трябва да си скъсам гъза от глад и тренировки
PMEmail Poster
belvito_86
Публикувано на: 21 Feb 2014, 13:41
Quote Post

Барон

Потребител # 3660

QUOTE (WOLVERINE @ 20 Feb 2014, 10:50)
QUOTE (belvito_86 @ 19 Feb 2014, 01:48)

горе долу цял живот си тренирам, но се храних безразборно, бях станал като силовите спортисти, 98 кг, ама и с 19% мазнини.
После открих Спайдер спорт, и Милко Георгиев.
от тогава започнах да муам само пържоли /високомазнинно-нисковъглехидратно/. Иначе казано, всякакви храни с високо мазнинно съдържание...месо,сирене, яйца.
никакви захари, никакво тестено, газирано......общо взето всичко вкусно е забранено. Плодовете макс по 300 гр на ден, но ако можеш без тях, още по-добре.
КАто кажа на хората , че ям само пържоли и ми завиждат, ама те си представят и пържени картофки, и тост и кока кола.......ама тц, само пържола.
разнообрзявам с гюведжета, омлети, супички, дробчетата са много ОК, но аз не ги обичам.
Тренировките са странни, упражненията са комплексни, няма ги стандартните за бицепс, трицепс, гърди. Натоварванията са максимални, без загрявка.
миналото лято бях 78 кг и 8% мазнини.
Целта ми за това лято е да стана около 80 кг и около 6% мазнини....ама трябва да си скъсам гъза от глад и тренировки

Аз съм 175 см висок. В момента съм доста отслабнал,но поради здравословни проблеми със стомаха,както споменах по-горе,а и проблеми с кръстта-начален стадий на дискова херния.Не съм тренирал от 3 години фитнес.От време на време само правя лицеви опори и ходя до близкото училище за кофички и набирания.
Когато обаче почнах да тренирам преди 7 години бях доста слабичък- 66 кг. Вманиачих се да правя маса и за една година усилени тренировки с безразборно хранене и тренировки за маса,станах 76 кг.Знаеш първата година най-много се дърпа smile.gif и като казвам безразборно и аз имам предвит- пици,хамбургери,палачинки,торти и всякакви простотии тъпчех за да кача маса.Никакви добавки не бях пил.След това спрях да тренирам за 6-7 месеца,заради тежка пневмония при което върнах доста назад - 64 кг.
След което почнах втората фаза от тренировките ми,продължил също година. При нея вече се хранех малко по-избирателно.Но не точно определено.Включих сурова ръчен протеин и аминокиселини.За една година станах 83 кг,обаче се поомазних доста biggrin.gif biggrin.gif:D
Следва отново 5-6 месеца затишие(този път от мързел) при което се задържах на 83 кг, но да ти кажа свалих от бицепсите и натрупах в задника и малко в корема biggrin.gif последва последната фаза от фитнес тренировките ми при което вече използвах храненето,което ти бях посочил по-горе.Много строг режим спазвах през следващите 10 месеца и тогава достигнах върховата ми форма.79 кг,при абсолютно чиста мускулна маса,много добре изградени коремни мускули.Този път само с хранене и фитнес тренировки(без всякакви добавки хранителни) бях във върхова форма.42 см ръка(44 напомпана),79 кг,175 см. Най-голямото ми постижение беше вдигането на 7 пъти на 100 кг.Никога не съм вдигал повече,защото си правех серии,но според мен можех да ударя единица на 115 или 120- не знам.Тренирах доста обаче.Четири пъти в седмицата фитнес и два пъти крос плюс спринтове.Програмата тогава ми беше следната
понеделник-гърди и корем
вторник-гръб
сряда-крос плюс спринт по върло(последното го правех за крака,защото тях не ги тренирах във фитнеса)
четвъртък рамене,трапец и корем
петък- бицепс,трицепс и предмишница
събота - крос,плюс спринт по върло,плюс корем
неделя- пълна почивка
Това ми беше последния цикъл,продължил 10 месеца,след което заради контузията и проблеми със здравето спрях wink.gif
пробвах оше един път преди 2 години,н за 2-3 месеца с изолирани упражнения и 3- пъти седмична програма,но нямах такъв успех за съжаление и ми се наложи да спра sad.gif

--------------------
user posted image
PMEmail Poster

Topic Options Страници: (13) « първа ... 11 12 [13]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Skin "The Secret of Art" © Andrea 2004 :: Site