Страници: (2) 1 [2]   ( Първото ново съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Занаятът, Хари Потър по руски
BlackCat
Публикувано на: 13 Nov 2014, 20:53
Quote Post

Паладин на Цитаделата

Група: Ralmians
Съобщения: 2674
Потребител # 3317
Дата на регистрация: 28-December 11

Има много култови моменти в книгите, и аз съм се смяла самичка вкъщи, като лудите smile.gif Ще видим след време, какво ни е подготвила петата, но искам да чета още за онази откачалка Велхеор и компания smile.gif

--------------------
user posted image

The clouds above the mountains broke, bathing all with the silvery light of Sariour in full bloom. Where there had been darkness and shadow, now stood a figure swathed in black, face hidden within a deep hood. It stood immobile, arms crossed, head bowed.
All around the camp, wolf howls split the air.
“Who are you?” Tharion demanded, sword in hand. “What do you want?”
“I am the Shadow King,” said Alith Anar, pulling back his hood, “and I want vengeance.”
PMEmail Poster
nozo
Публикувано на: 14 Nov 2014, 02:11
Quote Post

Паж
*

Група: Citadel
Съобщения: 25
Потребител # 3575
Дата на регистрация: 7-August 12

Ми то аз като се зачетох той автора си е казал че може и да има 5 може и да няма още се двоуми, но пък е интересно да видим какво е предсказал втория му чичо за да го блокират, отделно нали се срещна с азиатеца който в началото на първа книга в съня му каза

"Знаеш ли — казва ми накрая, — аз на твое място бих си направил харакири…" докато му четеше бъдещето

Той автора си има поредица "Ако бях вампир" има две излезли и се пише 3-та в същия свят се развива като и някои от героите се появяват но я има само на руски, пък никак не го знам . В читанка някой спомена че може да я почне пък да видим
PMEmail Poster
epicwolfdeath
Публикувано на: 07 Dec 2014, 19:54
Quote Post

Паж
*

Съобщения: 23
Потребител # 3863
Дата на регистрация: 17-August 13

Някой знае ли кога ще излезе в читанката и книга номер 5. Много зарибяваща поредица е , а аз тъкмо приключих с 4-те (изненадващо) за 4 дена. biggrin.gif
PMEmail Poster
nozo
Публикувано на: 08 Dec 2014, 23:35
Quote Post

Паж
*

Съобщения: 25
Потребител # 3575
Дата на регистрация: 7-August 12

по-нагоре съм написал че самия автор не е сигурен дали ще има 5-та, а и да има няма да е скоро защото в момента се занимава с друга поредица излизаща в Русия
PMEmail Poster
epicwolfdeath
Публикувано на: 14 Dec 2014, 16:46
Quote Post

Паж
*

Съобщения: 23
Потребител # 3863
Дата на регистрация: 17-August 13

Тоя не е нормален. Как така ще изоставя поредицата на това място. Иска ми се да не я бях и почвал сега ще си остана до края на живота си с въпроса : Какво щеше да се случи ако я беше продължил. delf2_4.gif
PMEmail Poster

Topic Options Страници: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Skin "The Secret of Art" © Andrea 2004 :: Site