Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Български фентъзи роман - "До дъно", линк към facebook-страницата.
miroslavkostov
Публикувано на: 07 Jan 2016, 02:18
Quote Post

Паж
*

Група: Citadel
Съобщения: 11
Потребител # 4235
Дата на регистрация: 21-December 15

Привет! Искам да Ви представя романа, който завърших преди няколко месеца. Поствам в форума, понеже имам нужда от мнения на хора, които биха се интересували от този жанр, но не се сещам по какъв друг начин бих могъл да намеря каквато и да е публичност. Създадох Facebook страница, където можете да откриете линк към малък сайт, на който съм качил първите 30-тина страници от книгата. Следващите седмици ще качвам още, така, че който има желание да проследи цялата история, може да чете там.

"До дъно - Мирослав Костов"

Това е страницата. Благодаря! Надявам се книгата да Ви хареса. Като дългогодишен почитател на жанра се опитах да разчупя стереотипите и да създам вселена и история, които се отличават от баналните. Дали съм успял, ще прецените Вие.

Ето направо линка към сайта, ако някой има трудности с намирането му в страницата.

сайт

Освен това, искам да Ви помоля, ако имате желание да ми споделите някакви отзиви. Ще са ми от голяма помощ. Благодаря!
PMEmail Poster
Darth Sparhawk
Публикувано на: 07 Jan 2016, 13:16
Quote Post

The Prime

Група: Sith
Съобщения: 55185
Потребител # 2
Дата на регистрация: 10-October 06

успех с книгата!

--------------------
user posted image
www.citadelata.com - Българският сайт за фентъзи и фантастика
PMEmail PosterUsers Website
miroslavkostov
Публикувано на: 07 Jan 2016, 20:08
Quote Post

Паж
*

Съобщения: 11
Потребител # 4235
Дата на регистрация: 21-December 15

QUOTE (Darth Sparhawk @ 07 Jan 2016, 13:16)
успех с книгата!

Благодаря за пожеланието! Иначе ако става върпос за успех, за мен това означава да знам, че някой е прочел какво съм написал. Захванах се да пиша, единствено защото сметнах, че имам някой добри идеи, които искам да споделя с останалите хора, които обичат този тип литература. smile.gif
PMEmail Poster
palata11
Публикувано на: 11 Apr 2016, 04:41
Quote Post

Скуайър
**

Съобщения: 155
Потребител # 3606
Дата на регистрация: 9-September 12

Имаш и моята подкрепа! Продължавай в същия дух. Много добре си се справил, но съм сигурен, че можеш да го направиш още по-добре! И съответно да надминеш себе си.
PMEmail Poster

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

Skin "The Secret of Art" © Andrea 2004 :: Site