Страници: (25) « първа ... 23 24 [25]   ( Първото ново съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> кой е любимия ви злодей от ерагон

кой е любимия ви злодей от ерагон
Дурза [ 11 ]  [19.30%]
Галбаторикс [ 16 ]  [28.07%]
Ра Зак [ 8 ]  [14.04%]
Муртаг [ 22 ]  [38.60%]
Всичко гласове: 57
Гостите нямат право да гласуват 
Nikolai
Публикувано на 24 Dec 2011, 04:41
Quote Post

Скуайър
**

Група: Dragon Riders
Съобщения: 123
Потребител # 2735
Дата на регистрация: 30-January 11

аз съм съгласен с Ерагон,но ако трябва да бъдем честни и дурза не е злодей smile.gif просто е обсебен от едни доста гадни и неприятни духчета biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
PMEmail Poster
geishata
Публикувано на 04 Apr 2012, 20:09
Quote Post

Барон

Група: Moon's Children
Съобщения: 3010
Потребител # 2666
Дата на регистрация: 1-December 10

Галбаторикс. Макар,че след Ерагон,Муртаг ми е любим герой. Но за мен той не е злодей,затова и не гласувах за него. Тук си говорим за злодей в пълния смисъл на думата. smile.gif

--------------------
user posted image
PM
MrEragon
Публикувано на 18 Nov 2012, 17:47
Quote Post

Скуайър
**

Съобщения: 150
Потребител # 3650
Дата на регистрация: 10-November 12

Макар и да се колебах много избирам Ра'зак. Галбаторикс наистина е голям злодей, но тук посочваме любим, а не кой е най - големият злодей в поредицата.
Защо избирам Ра'зак? Първо смятам, че Муртаг въобще не е злодей. Той е принуден да върши всичко това (това става ясно в третата книга) и макар все още да не съм прочел последната книга го отхвърлям.
Дурза. Дурза е наистина голям злодей, макар и да е под влиянието на злите духове които е призовал, но за него знаем много малко. Наистина той измъчва много Аря, но в книгите не участва много и за това нямам почти никакво мнение за него.
Галбаторикс го мразя много заради делата му. Вярно е, че все пак избираме злодей, но него просто го ненавиждам за това че е обрекъл драконите (в четвърта книга все още не знам какво става и моля не ми казвайте, че ще ми убиете кефа).

Остават само Ра'зак, но не ги избирам само защото те остават и съм отхвърли всички останали. Те са ми направили най - голямо впечатление. Винаги съм потръпвал когато се появяват и когато Ерагон или Роран или който и да е се изправят пред тях. Те бяха най - непредвидими за мен и страшни. Въпреки това няма да им простя, че заради тях умря Бром, който ми е един от любимите герои.

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
Tyrion
Публикувано на 23 Dec 2012, 22:52
Quote Post

Паладин на Цитаделата

Съобщения: 2808
Потребител # 3680
Дата на регистрация: 22-December 12

Разак - Излъчват студенина, злоба и смрад, а на последния дори няма добротата да умре без да кълне

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
Darth Sparhawk
Публикувано на 23 Dec 2012, 23:02
Quote Post

The Prime

Група: Sith
Съобщения: 55185
Потребител # 2
Дата на регистрация: 10-October 06

е, то какво друго му оставаше...

--------------------
user posted image
www.citadelata.com - Българският сайт за фентъзи и фантастика
PMEmail PosterUsers Website
ZipFail
Публикувано на 23 Dec 2012, 23:56
Quote Post

Паладин на Цитаделата

Група: Moon's Children
Съобщения: 2406
Потребител # 3088
Дата на регистрация: 18-August 11

И аз симпатизирам най-вече на Разак.
Митични, зловещи и силни твари.
user posted image
user posted image

--------------------
user posted imageuser posted image[/URL]
PMEmail Poster

Topic Options Страници: (25) « първа ... 23 24 [25]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Skin "The Secret of Art" © Andrea 2004 :: Site