Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ерагон.
serse
Публикувано на: 01 Jun 2012, 14:56
Quote Post

Паж
*

Група: Citadel
Съобщения: 7
Потребител # 3513
Дата на регистрация: 27-May 12

Здравейте съфорумници!

По български ми поставиха рубриката: "Книгата, която четох". Тоест книга която съм чел трябва да бъде разказана, като освен това трябва да се кажат и 4,5 изречения за автора. Направих темата хем за да проверим взаимните си познания по книгата, а и също така по-начетените да ми помогнат smile.gif . Ето какво трябва да има:

-Трябва да се представи автора с любопитни биографични факти, ако има такива.
-Любопитни факти за творческата история на произведението. (отново ако има такива)
-Много интересно да се представя сюжета, героите; кой от героите най-много ме е впечатлил и с какво.
-Цитат от творбата, който ми е направил най-силно впечатление.
-Защо избрах тази книга, и защо я препоръчвам за прочит на съучениците си.

На който му е интересно и му се занимава, нека направи един примерен "разказ" по дадените точки. Моля по-начетените да ми помогнат с някой по-интересен факт и цитат, а ако може и някакви помощи. Благодаря предварително на всеки който го направи цялото или ми даде някакви съветчета, цитати и каквото и да било. Всичко е добре дошло.

Аз лично мислех да разкажа първо за автора (Крисчо) как едва на 15 я е написал и че има интересни БЪЛГАРСКИ пейзажи вкарани в книгата. Също така през колко изпитания е преминал младежа и семейството му преди да успеят да я представят официално и да спечели своите бестселъри. И после за самата книга, като ще разкажа първата "Ерагон" и може би ще вмъкна нещо от другите 2.

Всичко това трябва да бъде представено за 10-15 минути така че не ми трябват романи. Да кажем 7,8 минути за самата книга и 7 за автора и през какво е минал докато я изкара.

БЛАГОДАРЯ предварително на всеки, който си направи труда да ми помогне, малко или много той го е направил без да има печалба от това. А туко виж може и да се позабавляваме и да си припомним старите книги smile.gif
PMEmail Poster
ZipFail
Публикувано на: 02 Jun 2012, 00:08
Quote Post

Паладин на Цитаделата

Група: Moon's Children
Съобщения: 2406
Потребител # 3088
Дата на регистрация: 18-August 11

Утре ще пробвам да направя нещо и ще ти го пратя на Лично. smile.gif

--------------------
user posted imageuser posted image[/URL]
PMEmail Poster
serse
Публикувано на: 03 Jun 2012, 12:32
Quote Post

Паж
*

Потребител # 3513

Благодаря ти много. Напиши го тук ако искаш, да му се порадват и другите smile.gif Иначе го очаквам.
PMEmail Poster
ZipFail
Публикувано на: 03 Jun 2012, 17:52
Quote Post

Паладин на Цитаделата

Група: Moon's Children
Съобщения: 2406
Потребител # 3088
Дата на регистрация: 18-August 11

Ще ти го пратя утре към 2 часа следобед. Сори, за забавката, но имах важна работа.

--------------------
user posted imageuser posted image[/URL]
PMEmail Poster
serse
Публикувано на: 10 Jun 2012, 22:26
Quote Post

Паж
*

Потребител # 3513

Все още никой не се е решил да покаже уменията си. Не си ли я спомняте книгата delf2_2.gif
PMEmail Poster

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

Skin "The Secret of Art" © Andrea 2004 :: Site