Страници: (6) 1 2 [3] 4 5 ... последна »  ( Първото ново съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Любим герой
MasterChief43
Публикувано на: 11 Mar 2009, 16:50
Quote Post

Time Lord

Група: Devil Hunters
Съобщения: 11163
Потребител # 839
Дата на регистрация: 21-December 07

Джейк не ми беше много симпатичен преди да прочета Eclipse, но сега е един от любимите ми герои...

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
aqua
Публикувано на: 21 Mar 2009, 15:36
Quote Post

Паладин на Цитаделата

Група: Moon's Children
Съобщения: 2600
Потребител # 1436
Дата на регистрация: 6-October 08

И аз съм на същото мнение smile.gif

--------------------
We belong to another era!
PMEmail PosterUsers Website
Seth
Публикувано на: 23 Mar 2009, 01:32
Quote Post

Рицар

Група: Pirates of the Caribbean
Съобщения: 1284
Потребител # 1306
Дата на регистрация: 16-July 08

От добрите - Едуард, Бела, Алис и Чарли
ОТ лошите - Джейн, макар и лошичка, е един от най-запомнящите се образи. smile.gif

Това съобщение е било редактирано от Seth на 15 Jun 2009, 19:36

--------------------
Доброто и злото са недействителни. Няма друга действителност освен тази, която човек си създава сам.
PMEmail Poster
cold_lady_
Публикувано на: 27 Mar 2009, 10:14
Quote Post

Херцог

Група: Moon's Children
Съобщения: 5123
Потребител # 1592
Дата на регистрация: 29-December 08

ММм , труден избор.Всичките герои си имат харектерни дразнещи реакции , както и много яки.Но мисля , че мога да кажа любимите ми герои са Емет , Джаспър и Алис.Да не забравяме все пак и Каралайл и Джейк. ; ) .Розали е много сложен образ , но според мен е готина. : ) За Бела и Едуард изобщо няма да говоря laugh.gif .ММ , семейството на Таня също ме радва , макар че не ми хареса когато оставиха семейство Кълън без подкрепа първия път , ама аре...Накрая всичко беше тип топ : P

--------------------
You must be prepared for everything...
user posted image
When the time is right you'd know...
PMEmail Poster
The Magic of Imagination
Публикувано на: 08 Apr 2009, 12:06
Quote Post

Гвардеец

Група: Potter's Army
Съобщения: 666
Потребител # 1619
Дата на регистрация: 8-January 09

Алис- 24/7 весела, пълна с енергия и положителни мисли и обича шопинга smile.gif
Емет- laugh.gif biggrin.gif laugh.gif biggrin.gif laugh.gif biggrin.gif
Едуард и Бела - двамата заедно се допълват. Комбинацията е страхотна.
Карлайл- заради всичко, което е направил за другите
Есме- винаги добричка
Джаспър- макар и малко странен образ и въпреки лошото му минало
Розали- нищо че е студена в определени ситуаций
и Анджела- добра приятелка

дано да няма ограничение на броя biggrin.gif laugh.gif

--------------------
Don't let today's disappointment ruin tomorrow's
dreams.
I can resist anything but temptation.

user posted image
PMEmail Poster
Darth Fury
Публикувано на: 07 Jun 2009, 23:21
Quote Post

Prophet of the Dark Side

Група: Citadel
Съобщения: 13531
Потребител # 1329
Дата на регистрация: 29-July 08

Emet i Jasper diablo.gif

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
Seth
Публикувано на: 15 Jun 2009, 19:34
Quote Post

Рицар

Група: Pirates of the Caribbean
Съобщения: 1284
Потребител # 1306
Дата на регистрация: 16-July 08

Добавям и Емет и Джейкъб. smile.gif

--------------------
Доброто и злото са недействителни. Няма друга действителност освен тази, която човек си създава сам.
PMEmail Poster
~*adurna*~
Публикувано на: 08 Jul 2009, 00:03
Quote Post

Барон

Група: Moonlight Memmory
Съобщения: 3193
Потребител # 1129
Дата на регистрация: 18-April 08

Поправям си предишните постове-Алис и Джейк.Другите започват да ми лазят по нервите

--------------------
user posted image

I sink into the silence of the blue night
My weepings sound so distant
As if they were shattered and disappeared
I want to fall in love
With this dazzling world once again
PMEmail PosterYahoo
Darth Sparhawk
Публикувано на: 08 Jul 2009, 00:04
Quote Post

The Prime

Група: Sith
Съобщения: 55185
Потребител # 2
Дата на регистрация: 10-October 06

При мен Едуард си остава любимец /едитвам поста, щото писах водач - от тия избори ми пламна главата/.

Това съобщение е било редактирано от Darth Sparhawk на 08 Jul 2009, 00:06

--------------------
user posted image
www.citadelata.com - Българският сайт за фентъзи и фантастика
tedinka2401
Публикувано на: 17 Jul 2009, 23:32
Quote Post

Паж
*

Съобщения: 34
Потребител # 1960
Дата на регистрация: 14-July 09

определено Алис и Джейк biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
PMEmail Poster
~Faye~
Публикувано на: 26 Oct 2009, 22:53
Quote Post

Паж
*

Съобщения: 8
Потребител # 2117
Дата на регистрация: 26-October 09

Алис.
PMEmail Poster
Sirenia
Публикувано на: 08 Jan 2010, 01:12
Quote Post

Гвардеец

Съобщения: 387
Потребител # 449
Дата на регистрация: 20-June 07

Прочетох първата книга вече и симпатиите ми са главно към Карлайл.Много ми допада. tongue.gif Във филма също не е лош. laugh.gif
PMEmail Poster
Sirenia
Публикувано на: 08 Jan 2010, 01:17
Quote Post

Гвардеец

Потребител # 449

QUOTE (eternal_one @ 06 Feb 2009, 21:54)
Така е. Понякога имам чувството, че Карлайл е дал основата на повечето споменати в книгата митове за вампири. Той има завладяваща история, най ме впечатли неговото милосърдие. Да си вампир хирург си е подвиг!

Карлайл е страхотен.Всъщност направо го обожавам!!!! delf1_4.GIF delf1_4.GIF delf1_4.GIF delf1_4.GIF delf1_4.GIF delf1_4.GIF delf1_4.GIF delf1_4.GIF delf1_4.GIF Секси татко,а?Супер сладичък е. rolleyes.gif Както беше казал Чарли,от него сестрите в болницата не могат да работят. rolleyes.gif delf2_5.gif

А на второ място и трето място са ми Едуард и Джаспър,между другото.Джаспър ми допадна.Един от любимите ми моменти е когато се нахвърля на Бела във втората част.Не че се кефя на пиенето на кръв,просто беше много драматичен момент. Той ме вдъхнови за едно фикшънче.Ако искате,мога да го публикувам в Цитаделата. wink.gif
PMEmail Poster
Darth Sparhawk
Публикувано на: 08 Jan 2010, 11:58
Quote Post

The Prime

Група: Sith
Съобщения: 55185
Потребител # 2
Дата на регистрация: 10-October 06

Давай смело!

--------------------
user posted image
www.citadelata.com - Българският сайт за фентъзи и фантастика
Sirenia
Публикувано на: 09 Jan 2010, 02:25
Quote Post

Гвардеец

Потребител # 449

О,разбира се!!!!! wink.gif
Всичко се промени,откакто той видя онази една-единствена капка кръв.Една-единствена,настояла бе умолително Алис.Ала оттук нататък нищо намяше да е вече същото.Той нямаше да е същият.Всичко бе отишло по дяволите,включително и той.
Джаспър лежеше на пода в стаята си,загледан невиждащо в тавана.Напразни бяха опитите на другите да го успокоят.Те просто отказваха да приемат истината,която и той досега се бе мъчил да потисне-че е прекалено слаб,за да устоява при вида на кръв.Рожденият ден на Бела Суон се бе оказал решаващ.
Джаспър преживяваше станалото вчера часове наред.Бе меко казано,че се срамуваше.Честно казано,желаеше да се продъни вдън земя,да изчезне.Дори не смееше да гледа собственото си семейство в очите,особено Карлайл и Есме.Беше ги изложил,все едно бе плюл на самите принципи на Карлайл.Цяло чудо бе,че краят не бе бил фатален.Ако в онзи момент Едуард не беше се намесил, Джаспър щеше да изсмуче кръвта на Бела до капка.
От гърлото му се надигна глух стон.Вече не бе достоен да е част от семейство Кълън.Не и след изпълнението си предната вечер.Сигурно горката Бела се бе изплашила до смърт.Навярно Едуард повече нямаше да му проговори.И щеше да има пълно право.Джаспър за малко да убие любимото му момиче.
Защото бе слаб.Не притежаваше волята на Карлайл.Бе сигурен,че винаги ще се изкушава от човешката кръв.Нямаше значение,че отскоро е член на семейство Кълън.Нищо нямаше да се промени.
Джаспър отчасти бе потиснат и защото тайно в себе си искаше да помага на другите,както Карлайл правеше.Искаше да е лекар,ала как да стане такъв,когато губеше разсъдъка си дори само от една нищожна капка кръв?Не вярваше,че някога отново ще може да се изправи пред Бела.
На Карлайл и Есме им се искаше отчаяно да дойдат при него и да го утешат,да го успокоят.Но дори Алис бе ударила на камък и сега стоеше нерешително отстрани до вратата,без да може да се насили да пристъпи в стаята.Емет и Едуард пък се мотаеха из гората близо до къщата,също разтревожени и дезориентирани.Алис въздъхна едва чуто и прокле безсилието си,като така копнееше да се втурне при Джаспър,да го прегърне нежно и да му прошепне,че всичко ще е наред.Защо,по дяволите,не можеше?
Внезапно Розали изникна до Алис и я докосна колебливо по рамото.
-Какво става?-попита сестра й,макар да бе пределно ясно.Алис отбеляза с удивление,въпреки унилостта си,че въпреки,че Розали изпитваше ненавист към хората,все пак й пукаше повече за семейството им,отколкото признаваше.Бе толкова загрижена за Джаспър,колкото и Алис,дори много повече.Защото някъде в дъното на измъчената си душа Розали бе жалостива и състрадателна.
Алис направи безуспешен опит да се усмихне и също стисна ръката на сестра си.
-Той ще се оправи.-промълви младата вампирка.

Това е засега.Не е завършено и има още доста за писане.Нищо чудно да се получи като цяла книга.
PMEmail Poster

Topic Options Страници: (6) 1 2 [3] 4 5 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

Skin "The Secret of Art" © Andrea 2004 :: Site