Страници: (27) « първа ... 25 26 [27]   ( Първото ново съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ще умре ли Муртаг?, И на чия страна

Ще умре ли муртаг и на чия страна?
Да , на страната на Варден [ 23 ]  [32.86%]
Да , на страната на Галбаторикс [ 10 ]  [14.29%]
Да , но на ничия страна [ 6 ]  [8.57%]
Не , няма да умре [ 31 ]  [44.29%]
Всичко гласове: 70
Гостите нямат право да гласуват 
DARTH_SIDIOUS
Публикувано на 25 Oct 2010, 00:12
Quote Post

Dark Lord of the Sith

Група: Sith
Съобщения: 21454
Потребител # 6
Дата на регистрация: 10-October 06

Вашите виждания относно монархическото устройство на Алагезия са интересни, колега Хротгар, но нека все пак да видим какви ще бъдат техните алтернативи и реални, обективни форми. Ние ще видим по какъв начин ще станат нещата, какво ще се случи с Муртаг, който досега междудругото имаше няколко случая да убие брат си, но не го направи. Дано Ерагон оценява това. В противен случай по-добре Галбаторикс да си остане крал.

--------------------
user posted imageuser posted image

ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БЕЛИЯ СЪВЕТ САРУМАН: Втори път няма да Ви дам да се върнете. Казвам Ви. Моля Ви се! Аз няма да Ви дам думата отново.

(САУРОН) се втурва към лейди Галадриел

ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БЕЛИЯ СЪВЕТ САРУМАН: Щом Вие нарушавате и аз ще нарушавам правилника.

САУРОН (стои пред лейди Галадриел): Вие се държите като... Вие сте никоя.

ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БЕЛИЯ СЪВЕТ САРУМАН: Лорд Саурон, седнете си на мястото, моля Ви се! Седнете, аз се държа по-добре от Вас, много Ви моля. Заемете мястото си, много Ви моля. Напуснете дол Гулдур!

ЛЕЙДИ ГАЛАДРИЕЛ (станала права): Хайде да си ходим всички!
PMEmail Poster
bobbyvd
Публикувано на 01 Nov 2010, 15:34
Quote Post

Паж
*

Група: Citadel
Съобщения: 41
Потребител # 2623
Дата на регистрация: 24-October 10

Здравейте , незнам Hrotgar за каква 5-та книга говори " очаква се уж в книга 4 Роран да умре и в книга 5 Ерагон да го възроди " , но аз виждам в края на 3-тата книга, че пише " Историята ще продължи и завърши в четвърта книга. " . ( не че нещо критикувам или се опитвам да се заяждам, просто питам smile.gif )
Да, Муртаг ще умре на страната на Галбаторикс, заслужава го, защото той носи част от вината за смърта на Оромис . Лично мен много ме издразни завършека на 3-тата книга, но така де бъде . Все пак има и 4-та, дано Паолини се реваншира на читателите .

--------------------
Аз бавя, но не забравям !
PMEmail Poster
DARTH_SIDIOUS
Публикувано на 02 Nov 2010, 00:55
Quote Post

Dark Lord of the Sith

Потребител # 6

Защо смятате, че Муртаг носи вина за смъртта на Оромис?

--------------------

ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БЕЛИЯ СЪВЕТ САРУМАН: Втори път няма да Ви дам да се върнете. Казвам Ви. Моля Ви се! Аз няма да Ви дам думата отново.

ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БЕЛИЯ СЪВЕТ САРУМАН: Щом Вие нарушавате и аз ще нарушавам правилника.

ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БЕЛИЯ СЪВЕТ САРУМАН: Лорд Саурон, седнете си на мястото, моля Ви се! Седнете, аз се държа по-добре от Вас, много Ви моля. Заемете мястото си, много Ви моля. Напуснете дол Гулдур!

PMEmail Poster
bobbyvd
Публикувано на 03 Nov 2010, 19:47
Quote Post

Паж
*

Потребител # 2623

Ами защото точно чрез него и дракончето му Галбаторикс държа Оромис и Глаедр . А кой уби Оромис ?

--------------------
PMEmail Poster
Darth Sparhawk
Публикувано на 03 Nov 2010, 21:42
Quote Post

The Prime

Съобщения: 55185
Потребител # 2

а оромис защо го нападна? ако си беше стоял в гората, щеше да е жив и здрав.

--------------------
user posted image
www.citadelata.com - Българският сайт за фентъзи и фантастика
PMEmail PosterUsers Website
bobbyvd
Публикувано на 03 Nov 2010, 23:54
Quote Post

Паж
*

Потребител # 2623

Доста лоша логика . Предателят в случая не е Оромис, а Муртаг . Причината да мисла, че той трябва да умре, не е смърта на Оромис, а това че той предаде добрата страна , предаде Варден !

--------------------
PMEmail Poster
Darth Sparhawk
Публикувано на 04 Nov 2010, 00:17
Quote Post

The Prime

Съобщения: 55185
Потребител # 2

Светът рядко е черно бял. Муртаг е бил принуден от Краля, а в града, над който се биха, разрушенията и оръжията ги донесоха бунтовниците.

--------------------
user posted image
www.citadelata.com - Българският сайт за фентъзи и фантастика
PMEmail PosterUsers Website
DARTH_SIDIOUS
Публикувано на 04 Nov 2010, 01:18
Quote Post

Dark Lord of the Sith

Потребител # 6

Да видим обаче дали умовете на ръководството на Варден ще са достатъчно прозорливи за да разберат това.

--------------------

PMEmail Poster
bobbyvd
Публикувано на 04 Nov 2010, 22:34
Quote Post

Паж
*

Потребител # 2623

QUOTE (Darth Sparhawk @ 04 Nov 2010, 00:17)
Светът рядко е черно бял. Муртаг е бил принуден от Краля, а в града, над който се биха, разрушенията и оръжията ги донесоха бунтовниците.

Ами доколкото си спомням Муртаг изчезна заедно с Близнаците в началото на втората книга след битката под Фардън Дур . Галбаторикс не беше там. Чрез кой Галбо се е свързал с близнаците и Муртаг ? Кой е предателят ? Мисла, че сами са си виновни за пътят който поеха .

--------------------
PMEmail Poster

Topic Options Страници: (27) « първа ... 25 26 [27]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Skin "The Secret of Art" © Andrea 2004 :: Site