Страници: (2) [1] 2   ( Първото ново съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Покер
Lews Therin
Публикувано на: 08 Jul 2007, 22:33
Quote Post

Tamyrlin

Група: Asha'man
Съобщения: 532
Потребител # 1
Дата на регистрация: 29-August 06

Това за мен (малко или много) си е спорт. В момента тече Main Event-а на World Series Of Poker или иначе казано Световното първенство по Texas Hold'em покер, та за това ми хрумна да пусна такава тема. Някой тук интересува ли се от покер, играе ли и ако да кой вид точно?

--------------------
Our greatest fear is not that we are inadequate, but that we are powerful beyond measure.
PMEmail PosterUsers Website
SaffroN
Публикувано на: 09 Jul 2007, 12:17
Quote Post

Рицар

Група: Citadel
Съобщения: 1359
Потребител # 257
Дата на регистрация: 25-March 07

ами не.играя свара smile.gif
PMEmail Poster
Lucy
Публикувано на: 30 Jul 2007, 21:37
Quote Post

Рицар

Съобщения: 974
Потребител # 500
Дата на регистрация: 28-July 07

много обичам да играя покер

--------------------
PM
m1t3t0
Публикувано на: 02 Aug 2007, 15:43
Quote Post

Гвардеец

Съобщения: 424
Потребител # 16
Дата на регистрация: 10-October 06

Яка игра, но няма много маси в България sad.gif. Иначе би ми било приятно да отида да се пробвам на някоя маса smile.gif
PMEmail Poster
black-kitty
Публикувано на: 06 Sep 2007, 20:46
Quote Post

Херцог

Група: Moon's Children
Съобщения: 5626
Потребител # 284
Дата на регистрация: 7-April 07

интересна е... rolleyes.gif

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
kurto
Публикувано на: 30 Sep 2007, 14:29
Quote Post

Скуайър
**

Съобщения: 215
Потребител # 301
Дата на регистрация: 14-April 07

Ми чудесно като гледам се посъбрахме за една игра ! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Ще изнамериме едно крупие и ще му удариме по един покер . Аз лично не бях много запален до преди ова лято (разбирасе си играех ама по много малко и рядко ) , но това лято един колега се оказа страшно зарибен и аз покраи нехо се зарибих и за почнах да играя online . До ста е весело !!!!

--------------------
user posted image
user posted image user posted image

see to them you are just a freak ........ like ME !

-=why so serious ? =-

^^Lets put a smile on that face ! ^^

Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса. Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо." Алберт Айнщайн
PMEmail Poster
Lews Therin
Публикувано на: 04 Oct 2007, 23:31
Quote Post

Tamyrlin

Потребител # 1

QUOTE (kurto @ 30 Sep 2007, 13:29)
Ми чудесно като гледам се посъбрахме за една игра ! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Ще изнамериме едно крупие и ще му удариме по един покер . Аз лично не бях много запален до преди ова лято (разбирасе си играех ама по много малко и рядко ) , но това лято един колега се оказа страшно зарибен и аз покраи нехо се зарибих и за почнах да играя online . До ста е весело !!!!

В кои сайтове играеш онлайн? И на истински пари ли? Аз в момента играя само в 4kings, но играя на най-малките лимити (0.02/0.04) и понякога 1? Sit'N'Go.

--------------------
Our greatest fear is not that we are inadequate, but that we are powerful beyond measure.
BlooDyKinG
Публикувано на: 04 Oct 2007, 23:32
Quote Post

Рицар

Съобщения: 1258
Потребител # 587
Дата на регистрация: 11-September 07

Покера е най-великата игра на карти. Бях зарибил класа по едно време и играехме. 5 стотинки чипа, за да има интерес. biggrin.gif Все още с френдове се събираме и цъкаме турнирчета. Даже и утре ще цъкаме с още 3ма. wink.gif
PMEmail Poster
Wolf
Публикувано на: 05 Oct 2007, 11:50
Quote Post

Паж
*

Съобщения: 96
Потребител # 594
Дата на регистрация: 17-September 07

Много обичам да играя покер ! До преди 2-3 месеца не ставах от компа и играех покер онлайн в PokerStars

--------------------
user posted image
People started to believe that such individuals with the shadow of wolves were living among them. They named them Werewolves....

Кликай тук
и тук!!!
PM
BlooDyKinG
Публикувано на: 05 Oct 2007, 15:14
Quote Post

Рицар

Съобщения: 1258
Потребител # 587
Дата на регистрация: 11-September 07

Покер в нета не играя. Това за мен не е покер. Трябва човека да е пред тебе и да блъфирате и да блъфирате, че блъфирате и т.н. Истинският покер е на живо.
PMEmail Poster
Lews Therin
Публикувано на: 31 Aug 2009, 12:23
Quote Post

Tamyrlin

Потребител # 1

Доста зарибени хора имаше, но за две години никой не е писал в тази тема sad.gif. А уж покера в бг се развива smile.gif , вече имаме и първия българин в парите на Main Event @ WSOP, който прибра скромната сума от $40к (+ още толкова от влизане в парите на други евенти). Така че не си губете времето ами почвайте да грайндвате biggrin.gif.

Иначе покера онлайн не ми беше толкоз интересен и на мен, за това само на живо с приятели, като имаше голям период, в който не сам играл въобще. Но важното е, че сега съм по-зарибен от всякога и играя и онлайн, и на живо smile.gif . Така че ако още има колеги, казвайте къде играете да се пазя от вас biggrin.gif а може и да направим един heads up някога tongue.gif

--------------------
kattibrie
Публикувано на: 16 Sep 2009, 19:07
Quote Post

Барон

Група: Do'Urden
Съобщения: 3744
Потребител # 261
Дата на регистрация: 27-March 07

Хм... Как съм я пропуснала тая тема? rolleyes.gif Аз играя, доста при това, но засега само онлайн и то предимно турнири и S&G. Най-често в UltimateBet и FullTilt, по-малко в PokerStars, bwin и Gear poker. smile.gif какво да се прави, като не мога да си събера хора за игра на живо...
A на Михаил Стиков - честито за 40те хиляди wink.gif

--------------------
user posted image

user posted image

PMEmail Poster
Jarlaxle
Публикувано на: 17 Sep 2009, 01:45
Quote Post

Рицар

Група: Do'Urden
Съобщения: 703
Потребител # 2004
Дата на регистрация: 17-August 09

Покер настолно ,по възможност стрип покер :Р

--------------------
-The sword is an instrument of war and death.
To use it incorrectly is to commit murder.
You must learn to win without unsheathing your sword.

I make no pretense to justify my killing – yet these vampire hunters would cloak their bloodlust beneath a veil of righteousness! Hypocrites! They would make themselves judge and jury! Very well, then... Let us see how they take to my role as executioner...
PMEmail Poster
belvito_86
Публикувано на: 07 Jan 2013, 14:14
Quote Post

Барон

Група: Dragon Riders
Съобщения: 4320
Потребител # 3660
Дата на регистрация: 23-November 12

Покера ми е любимата игра и играя много,но искам да подчертая НЕ ЗАРАДИ хазарта,а със символични суми на турнирен принцип. Харесва ми просто да си напрягам мозъка и да използвам различните тактики,а и да си седнеш с приятели събота вечер на приятен моабет с една хубава пуретка и малко аперативче си е малко лордовско(като почитател на фентъзито трябва да то отбележа biggrin.gif) иначе онлайн почти не играя

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
RRSunknown
Публикувано на: 07 Jan 2013, 23:25
Quote Post

Барон

Съобщения: 4919
Потребител # 1141
Дата на регистрация: 23-April 08

Точно това което описваш е хазарта.

Ако цъкаше про онлайн - тогава може би можеше да се говори за спорт.
PM

Topic Options Страници: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Skin "The Secret of Art" © Andrea 2004 :: Site