Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Сказания за ледената планина, моята книга
Darth Sparhawk
Публикувано на: 09 Oct 2016, 17:11
Quote Post

The Prime

Група: Sith
Съобщения: 55185
Потребител # 2
Дата на регистрация: 10-October 06

user posted image
“Сказания за ледената планина”, книга # 15 от колекция “Дракус”, написана от мен, излезе от печат и може да я поръчате лично от мен на лично съобщение! Официалната премиера ще се състои следващия петък, на 14-ти октомври, от 19.00ч в “Книжен Център Славейков”. Може да се запишете на събитието официално от ТУК!
“Сказания за ледената планина” е историята на елфа Алтиарин, магьосницата Лерта и вампира Римиел, трима герои, които се изправят едновременно срещу жестоките инквизитори на хората, страховитите обитатели на странния град Иррхас-Аббат и орден от загадъчни пилигрими, владеещи сили, с които изкривяват самата реалност.
Книгата включва разказите “Елфът от планината” и “Лихваря”, публикувани за пръв път преди години в сборника “Мечове в леда”, както и “Водопадът на зората”, роман, който за пръв път излиза на хартия. И трите произведения са минали през редакцията на Явор Цанев и Кети Илиева от издателство “Гаяна” и са преработени от мен във варианта, който бих искал да бъде запомнен.
“Сказания за ледената планина” е втората ми самостоятелна книга след “Хрониките на Ралмия”, която излезе в началото на 2008-ма година. Надявам се да й дадете шанс, като я закупите и се надявам докато я четете да се забавлявате поне толкова, колкото и аз, докато я писах smile.gif

--------------------
user posted image
www.citadelata.com - Българският сайт за фентъзи и фантастика
PMEmail PosterUsers Website

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

Skin "The Secret of Art" © Andrea 2004 :: Site