Страници: (9) 1 [2] 3 4 ... последна »  ( Първото ново съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> WARHAMMER, средновековният свят!
Arvandor
Публикувано на: 21 Jan 2014, 22:25
Quote Post

Chaos Sorcerer

Група: Citadel
Съобщения: 6113
Потребител # 2814
Дата на регистрация: 16-March 11

QUOTE (Darth Sparhawk @ 21 Jan 2014, 13:34)
Не съм чел нищо зах Аенарион и не зная дали е жив или изчезнал. Но дори и да е жив ми се струва, че вероятно го е сполетяла съдбата на първия Каледор и е заключен във вечна битка със злото.

Ами всичко на всичко - мъртъв е(Защо никога НИКОЙ не предполага че героят може да умре? "Или е жив или изчезнал." Серозно ли никой не предполага че може да е хъм не знам - УМРЯЛ!?). Събитията които четете са едни от най-ранните записвани в света на уорхамър. Хората които по-късно ще бъдат обединени от Сигмар още са във 13-те народа вместо в империята, днешен Кислев е населен от унголи и казахи, а върховен лидер на хаоса трябва да предположа че няма тъй като Моркар още не се е родил и Четиримата още чакат избраник след детронирането на Белакор. Накратко, моментa в който завършите тези книжки, е мой ред да кажа "Това е само началото"

--------------------
user posted image

Change is inevitable
The dark gods have been welcoming towards me, surely I am not in cruel fate - striving to understand all things...
PMEmail Poster
Darth Sparhawk
Публикувано на: 22 Jan 2014, 11:36
Quote Post

The Prime

Група: Sith
Съобщения: 55185
Потребител # 2
Дата на регистрация: 10-October 06

да, но в тая вселена никога не казвай никога - възможно е някой да е спал сто хиляди години и после да дойде да направи останалите диви и щастливи.
Все пак голяма част от силите на Малекит дойдоха от някаква корона, която той намери в град, дето бил съществувал преди Ултуан да се вдигне от дъното на морето. Тоест апокалиптична древност...

--------------------
user posted image
www.citadelata.com - Българският сайт за фентъзи и фантастика
PMEmail PosterUsers Website
BlackCat
Публикувано на: 22 Jan 2014, 14:09
Quote Post

Паладин на Цитаделата

Група: Ralmians
Съобщения: 2674
Потребител # 3317
Дата на регистрация: 28-December 11

QUOTE (Darth Sparhawk @ 22 Jan 2014, 11:36)
да, но в тая вселена никога не казвай никога - възможно е някой да е спал сто хиляди години и после да дойде да направи останалите диви и щастливи.
Все пак голяма част от силите на Малекит дойдоха от някаква корона, която той намери в град, дето бил съществувал преди Ултуан да се вдигне от дъното на морето. Тоест апокалиптична древност...

+ 1
Пък и не виждам нищо лошо в това човек да се съмнява в смъртта на Аенарион. Всичко може да се случи с един герои в едно фентъзи, освен де е, хъм...УМРЯЛ.

А дали има книга за битките на Аенарион и Каледор?

--------------------
user posted image

The clouds above the mountains broke, bathing all with the silvery light of Sariour in full bloom. Where there had been darkness and shadow, now stood a figure swathed in black, face hidden within a deep hood. It stood immobile, arms crossed, head bowed.
All around the camp, wolf howls split the air.
“Who are you?” Tharion demanded, sword in hand. “What do you want?”
“I am the Shadow King,” said Alith Anar, pulling back his hood, “and I want vengeance.”
PMEmail Poster
Arvandor
Публикувано на: 22 Jan 2014, 18:01
Quote Post

Chaos Sorcerer

Потребител # 2814

QUOTE (Darth Sparhawk @ 22 Jan 2014, 10:36)

1. В тая вселена умреш ли, умираш - нямаше да е гримдарк ако героите просто оживяваха поради деус екс махина всеки път, аз трябва да знам - досега герой не се е завръщал след официална смърт . Аенарион е мъртъв и в момента заедно с останалите мъртви елфи поддържа въртопа от магия който държи ултуан свободен(отчасти) от влиянията на хаоса.
2.Става дума за Iron Circlеt, основната сила на тази корона е че позволява на носещия я да вижда ветровете на магията и духовните царства(Така успява да види царствата на хаоса). Повечето магове трябва да работят с магията най-вече по усет и това несъмнено е значителен бонус при плетенето на заклинание.

--------------------
user posted image

Change is inevitable
The dark gods have been welcoming towards me, surely I am not in cruel fate - striving to understand all things...
PMEmail Poster
Darth Sparhawk
Публикувано на: 22 Jan 2014, 20:04
Quote Post

The Prime

Потребител # 2

QUOTE (Arvandor @ 22 Jan 2014, 18:01)
QUOTE (Darth Sparhawk @ 22 Jan 2014, 10:36)

1. В тая вселена умреш ли, умираш - нямаше да е гримдарк ако героите просто оживяваха поради деус екс махина всеки път, аз трябва да знам - досега герой не се е завръщал след официална смърт . Аенарион е мъртъв и в момента заедно с останалите мъртви елфи поддържа въртопа от магия който държи ултуан свободен(отчасти) от влиянията на хаоса.

Маговете, които поддържат магията не са мъртви, а в стазис - огромна разлика.
Аенарион не е сред тях, грешна ти е информацията.
А Алит Анар Краля на Сенките е пример за някой, който привидно умира и после се връща.
В заключение -чети повече Торп и по-малко Абнет tongue.gif

Това съобщение е било редактирано от Darth Sparhawk на 22 Jan 2014, 20:04

--------------------
user posted image
Arvandor
Публикувано на: 22 Jan 2014, 20:11
Quote Post

Chaos Sorcerer

Потребител # 2814

Все пак няма логика Аенарион да се върне. Точно както няма логика да се върне Моркар, Хорус, Живота в Кхемри или Абадон най-сетне да успее с някой Черен Поход. Така че да - вратичка от която да се върне няма. Така че ако го направи зова правото си на wtf. Но той няма да го направи така че говори колкото си искаш - думите ти няма да се манифестират(Щото не си магьосник)

--------------------
user posted image

Change is inevitable
PMEmail Poster
Darth Sparhawk
Публикувано на: 22 Jan 2014, 22:13
Quote Post

The Prime

Потребител # 2

ами ще видим, аз скоро ще почна още една серия за елфите

--------------------
user posted image
BlackCat
Публикувано на: 23 Jan 2014, 13:58
Quote Post

Паладин на Цитаделата

Потребител # 3317

Вече няма да задавам въпроси. Арвандор има изумителния талант да превръща и най-невинното запитване в спор smile.gif Арвандоре, наистина беше тихо без теб във форума biggrin.gif

От Sundering Trilogy обаче Caledor най-много ми хареса. Имрик FTW!

--------------------
user posted image

The clouds above the mountains broke, bathing all with the silvery light of Sariour in full bloom. Where there had been darkness and shadow, now stood a figure swathed in black, face hidden within a deep hood. It stood immobile, arms crossed, head bowed.
“I am the Shadow King,” said Alith Anar, pulling back his hood, “and I want vengeance.”
PMEmail Poster
Arvandor
Публикувано на: 23 Jan 2014, 16:46
Quote Post

Chaos Sorcerer

Потребител # 2814

Просто отбелязвам, не можете просто да приемете че мъртвец се вдига от гроба защото причини. Иначе действително оценявам че сте поставили мнението ми за вашето божие напътствие и каквото кажа - то трябва да е. При това до такава степен че се препъвате един през друг да ме убедите да си променя мнението че божествената ми воля да не е срещу вас. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

--------------------
user posted image

Change is inevitable
PMEmail Poster
BlackCat
Публикувано на: 23 Jan 2014, 20:02
Quote Post

Паладин на Цитаделата

Потребител # 3317

QUOTE (Arvandor @ 23 Jan 2014, 16:46)
Просто отбелязвам, не можете просто да приемете че мъртвец се вдига от гроба защото причини. Иначе действително оценявам че сте поставили мнението ми за вашето божие напътствие и каквото кажа - то трябва да е. При това до такава степен че се препъвате един през друг да ме убедите да си променя мнението че божествената ми воля да не е срещу вас. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Ех, хубаво е, че се върна biggrin.gif

--------------------
user posted image

PMEmail Poster
Arvandor
Публикувано на: 23 Jan 2014, 21:06
Quote Post

Chaos Sorcerer

Потребител # 2814

"The universe rewards those willing to make sacrifices. I am - but are you?"
- Unknown Chaos Sorcerer

--------------------
user posted image

Change is inevitable
PMEmail Poster
Darth Sparhawk
Публикувано на: 23 Jan 2014, 21:49
Quote Post

The Prime

Потребител # 2

QUOTE (BlackCat @ 23 Jan 2014, 13:58)
Вече няма да задавам въпроси. Арвандор има изумителния талант да превръща и най-невинното запитване в спор smile.gif Арвандоре, наистина беше тихо без теб във форума biggrin.gif

От Sundering Trilogy обаче Caledor най-много ми хареса. Имрик FTW!

Страхотни са и трите книги и ми е трудно да избера. Може би Shadow King обаче ми е любима, тъй като е най-мрачна и с убийствен финал cool.gif cool.gif cool.gif

--------------------
user posted image
BlackCat
Публикувано на: 23 Jan 2014, 22:54
Quote Post

Паладин на Цитаделата

Потребител # 3317

Толкова са обсебващи тези книжки, че се опитвам да чета Последния довод на кралете и в главата ми се въртят образите на Алит, Имрик, Малекит, Морати и сие...
А, коя трилогия смяташ да започнеш? smile.gif

--------------------
user posted image

PMEmail Poster
Arvandor
Публикувано на: 23 Jan 2014, 23:51
Quote Post

Chaos Sorcerer

Потребител # 2814

Почвайте каквото искате, вероятността да попаднете на лоша книга е минимална. Важното е че малкия ми експеримент успя. Какво е чувството да изпълните заповед която дори не знаете че ви е дадена? Психологията е забележително нещо нали?
http://www.youtube.com/watch?v=hWNsg7_D23o

--------------------
user posted image

Change is inevitable
PMEmail Poster
Darth Sparhawk
Публикувано на: 24 Jan 2014, 09:44
Quote Post

The Prime

Потребител # 2

Арвандоре, полека със спама, че ще се скараме отново.

Блек Кет, хвърлил съм око на следната поредица:
Tyrion & Teclis

Доколкото разбирам става дума за двама елфи мечоносци, които се борят с druchii. Suits me very well :-)
По-нататък може би ще дам втори шанс на Malus Darkblade от Дан Абнет, която обаче никак не ми хареса като я започнах през 2010-та. Ако намеря, ще прочета High Elves поредицата на Graham McNeil.
Не е като да липсват книги за света на Warhammer, а както каза Арвандор шансът да са добри е висок. smile.gif

--------------------
user posted image

Topic Options Страници: (9) 1 [2] 3 4 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

Skin "The Secret of Art" © Andrea 2004 :: Site