Страници: (3) 1 2 [3]   ( Първото ново съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Spawn, Дяволското изчадие
Zicobb
Публикувано на: 13 Aug 2015, 01:03
Quote Post

Скуайър
**

Група: Citadel
Съобщения: 163
Потребител # 4180
Дата на регистрация: 5-April 15

Е,това е друга тема вече laugh.gif ...но,както да ти кажа ... такъв е светът вече -бърз,динамичен,модерен и тн. , и тн. Светът на 21 век .. Може с едно кликане и самолет да си поръчаш laugh.gif Хубаво е да помним какво беше преди и като можем да връщаме лентата дори с малко smile.gif Знаете - Доброто старо видео, хилядите часове прекарани по интернет кафетата/клубовете , чакането пред бутките за новия брой на любимо списание(както ти каза) и какво ли още не .. И все пак,СВЕТЪТ се променя , вървейки напред и развивайки се (към по-добро ....надявам се ..)
PMEmail Poster
Спартак
Публикувано на: 13 Aug 2015, 23:16
Quote Post

God of the Arena

Съобщения: 1476
Потребител # 3971
Дата на регистрация: 21-December 13

А, да, и компютърните зали. biggrin.gif Аз ходих в една махленска, дето малко миришеше от лелката, ама все тая... Ходеха там и големите от махлата и аз много се радвах край тях такъв. Превъртяхме стария Punisher с един, носещ прозвището Мага biggrin.gif:
user posted image
Аз бях Ник Фюри, той беше Punisher. И там за пръв път играх Warcraft 3, почнах с ъндеди поначало.

--------------------
user posted image
Blood makes you related. But... loyalty makes you family.
PMEmail Poster
Zicobb
Публикувано на: 14 Aug 2015, 01:02
Quote Post

Скуайър
**

Съобщения: 163
Потребител # 4180
Дата на регистрация: 5-April 15

Да,клубовете бяха нещо ВЕЛИКО laugh.gif
PMEmail Poster

Topic Options Страници: (3) 1 2 [3]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Skin "The Secret of Art" © Andrea 2004 :: Site