Страници: (5) « първа ... 3 4 [5]   ( Първото ново съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Сънища, идеи и начинания
steny_1912
Публикувано на: 24 Jul 2013, 15:52
Quote Post

Барон

Група: Devil Hunters
Съобщения: 3498
Потребител # 3571
Дата на регистрация: 4-August 12

laugh.gif laugh.gif laugh.gif

--------------------
If somebody talks behind my back, he does it because he doesn't have the guts to tell it to me in the face.

user posted image
PMEmail Poster
Arvandor
Публикувано на: 15 May 2014, 17:19
Quote Post

Chaos Sorcerer

Група: Citadel
Съобщения: 6113
Потребител # 2814
Дата на регистрация: 16-March 11

Играя карта Форумен Некромансер:

user posted image

Сънувах че печеля нобелова награда

--------------------
user posted image

Change is inevitable
The dark gods have been welcoming towards me, surely I am not in cruel fate - striving to understand all things...
PMEmail Poster
the_air_elementalist
Публикувано на: 31 May 2014, 20:39
Quote Post

Скуайър
**

Съобщения: 150
Потребител # 4058
Дата на регистрация: 5-April 14

Ами не помня кога точно сънувах това:
Бях на един стар кораб и две змии се бяха впили в лявата ми ръка и после корабът падна в един гиганстки водопад насред морето.
Беше гадно,че се събудих-дори не разбрах какво става после.

user posted image

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
anomandaris
Публикувано на: 14 Jun 2014, 13:08
Quote Post

Рицар

Съобщения: 881
Потребител # 3789
Дата на регистрация: 9-May 13

ами май скоро сънувах доста странен сън в некво африканско село съм некви много много възрастни мъже ловци били преди пушат лула е неква млада жена им вноси сушено месо. втози момент минава няква каручка, в която е впрегнат гепард и ми стана гадно и се събудих

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
Спартак
Публикувано на: 14 Jun 2014, 15:57
Quote Post

God of the Arena

Съобщения: 1476
Потребител # 3971
Дата на регистрация: 21-December 13

Този сън го бях сънувал отдавна, но пък е най-якия, който съм сънувал, другите повечето са кошмари. Помня, че беше слънчево и се разкарвах из центъра, но не помня дали бях сам, както и да е. Та влязох в една книжарница и се забавих, без да поглеждам навън. А когато излязох всичко беше в руини и разположението на сградите не беше същото. Небето беше някакво супер мрачно и изобщо потиснато едно такова. Тръгнах нали, да няма да седя на едно място и да се чудя к'во става, а книжарницата щом излязох изведнъж се оказа със заковани дъски на мястото на стъклата по вратата. И влязох в една пресечка и всички сгради бяха със заковани с дъски прозорци. След това спомените ми от съня са малко размити. Значи като вървях по пресечката не помня как се срещнах с още няколко човека, единият от които-мой приятел, за другите спомен нямам. След това помня само, че някак си излязохме на някакъв бряг, ей тъй в центъра на града, до брега имаше орки, да, орки имаше... и пещерен трол(от тези от LOTR), стояха до един катапулт. След това имаше бой(това ми е най-любимата част от съня, защото се бих с орки). Тролът не помня как го победихме, ако помня добре май бяха дошли още хора. Помня, че имаше стрелба с катапулта и, че след това довтасаха оркски кораби и тръгнахме пак да се бием, но вече почти се бях събудил и се наложи да си фантазирам какво е станало нататък.

--------------------
user posted image
Blood makes you related. But... loyalty makes you family.
PMEmail Poster
Кирил Иванов 219
Публикувано на: 17 Jun 2014, 12:01
Quote Post

Паладин на Цитаделата

Група: Dragon Riders
Съобщения: 1839
Потребител # 3518
Дата на регистрация: 2-June 12

Тоя сън породи повестта, която пиша в момента:

Бях въплътен в някакъв човек, облечен в черно. Бях в някакви тунели и усещах неприятно дългите си кучешки зъби. Накратко- бях вампир. Търсех нещо и се залутвах все по дълбоко. По стените се появиха подпори и колони от кости и черепи, и то не само човешки, ами и на демони и вампири. По стените имаше червени резки. Накрая стигнах до някакъв гробница. Там от два отвора в малко езерце течеше лава. По малко мостче стигнаш до островче със саркофаг, в който имаше мумия Върху бинта на главата беше изрисуван пентаграм. Там имаше два бокала. В единия сипах някаква отвара с черен цвят, а в другата, чрез някакъв разрез, който се отвори от само себе си, излих част от кръвта си. Изведнъж отварата и кръвта се превърнаха в пушеци, сляха се във винен дим, който влезе в мумията през нови, отворили се в бинта отвори. Аз вдигнах мумията на ръце. Тя се раздвижи, вдигна ръката и започва да къса бинтовете. И чак тогава разбрах, че съм съживил някакъв крал на демоните.

След това се събудих объркан и с въпроса "Защо?". И така се роди историята, която пиша в момента.

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
DarkstyleR
Публикувано на: 18 Aug 2014, 20:40
Quote Post

Скуайър
**

Съобщения: 264
Потребител # 4008
Дата на регистрация: 29-January 14

Преди няколко дни сънувах интересен сън:
Значи бяха хора на друга планета нещо като колония. Предполагам че човечеството измираше и това е било единсвтвената възможна планета. Не беше много голяма цивилизация, по-скоро нещо като средно голяма база. Та беше много трудно да се стигне там или обратно до Земята. И ние нали строим си там и се кефим, но не знайно защо на планетата няма много живот. В океаните си има там. но не сме проучили много. Та изведнъж някакви същества като от Star Troopers се появяват избиват голяма част от хората и осъзнаваме, че те на някакви периоди от време години/месеци излизат и се хранят с животните. Нещо като с драконите от Reign Of Fire някой ако го е гледал. Та унищожена е и площадката за връщане където и да е било. И впечатлението ми беше чуството за изоставеност, факта, че не могат да се върнат и че човечеството е към края си. Това е много грубо описание на иначе вълнуващ сън biggrin.gif
PMEmail Poster
Кондьо Варварина
Публикувано на: 18 Aug 2014, 23:59
Quote Post

Паж
*

Съобщения: 68
Потребител # 4093
Дата на регистрация: 16-June 14

Звучи ми сякаш си гледал ,,Пълен мрак '' преди да си легнеш. wink.gif

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
DarkstyleR
Публикувано на: 19 Aug 2014, 10:33
Quote Post

Скуайър
**

Съобщения: 264
Потребител # 4008
Дата на регистрация: 29-January 14

Не съм. Просто съм сънувал нещо много подобно xd. Ще гледам филма обаче.
PMEmail Poster
steny_1912
Публикувано на: 15 Sep 2014, 01:22
Quote Post

Барон

Група: Devil Hunters
Съобщения: 3498
Потребител # 3571
Дата на регистрация: 4-August 12

QUOTE (Кирил Иванов 219 @ 17 Jun 2014, 12:01)
Тоя сън породи повестта, която пиша в момента:

Бях въплътен в някакъв човек, облечен в черно. Бях в някакви тунели и усещах неприятно дългите си кучешки зъби. Накратко- бях вампир. Търсех нещо и се залутвах все по дълбоко. По стените се появиха подпори и колони от кости и черепи, и то не само човешки, ами и на демони и вампири. По стените имаше червени резки. Накрая стигнах до някакъв гробница. Там от два отвора в малко езерце течеше лава. По малко мостче стигнаш до островче със саркофаг, в който имаше мумия Върху бинта на главата беше изрисуван пентаграм. Там имаше два бокала. В единия сипах някаква отвара с черен цвят, а в другата, чрез някакъв разрез, който се отвори от само себе си, излих част от кръвта си. Изведнъж отварата и кръвта се превърнаха в пушеци, сляха се във винен дим, който влезе в мумията през нови, отворили се в бинта отвори. Аз вдигнах мумията на ръце. Тя се раздвижи, вдигна ръката и започва да къса бинтовете. И чак тогава разбрах, че съм съживил някакъв крал на демоните.

След това се събудих объркан и с въпроса "Защо?". И така се роди историята, която пиша в момента.

Това звучи епично, Кирилчо! biggrin.gif
Спартак, Darkstyler, вашите също!
Аз също съм имала много яки сънища, но после ги забравям и ми е гадно. А това с досънуването ми е познато.

--------------------
If somebody talks behind my back, he does it because he doesn't have the guts to tell it to me in the face.

user posted image
PMEmail Poster
Tyrion
Публикувано на: 15 Sep 2014, 01:40
Quote Post

Паладин на Цитаделата

Съобщения: 2808
Потребител # 3680
Дата на регистрация: 22-December 12

Аз наскоро сънувах много странен сън. Бях на мисия ли, на кво ли и вдишах някакъв газ. После (явно е минало време biggrin.gif ) тръгвам да лягам и чувам как двама се обзалагат дали докато спя ръката ми ще ме задуши или ще ми извади окото и смачка мозъка... Нещо ми подсказва че маратона на walking dead който правя напоследък, не ми действа добре на подсъзнанието biggrin.gif

--------------------
user posted image
PMEmail Poster

Topic Options Страници: (5) « първа ... 3 4 [5]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Skin "The Secret of Art" © Andrea 2004 :: Site