Страници: (175) [1] 2 3 ... последна »  ( Първото ново съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Какво цъкате напоследък?
ensiferum
  Публикувано на: 29 Nov 2006, 22:30
Quote Post

Скуайър
**

Група: Citadel
Съобщения: 241
Потребител # 47
Дата на регистрация: 4-November 06

Аз лично съм на път на път да превъртя Dark Messiah of MM, след което почвам новия splinter cell и си почивам малко от УоУ в очакване на The Burning Crusade smile.gif
PMEmail Poster
Driztt
Публикувано на: 29 Nov 2006, 23:30
Quote Post

Гвардеец

Група: Do'Urden
Съобщения: 495
Потребител # 44
Дата на регистрация: 1-November 06

Аз почти забих.Бях играл около месец Final Fantasy 8 и като стигнах последния бос просто не исках да го убия,щото ще свърши игратаsmile.gif.Та поблъсках малко уоркрафт и ерагон и днеска най-сетне се реших да я превъртя.Сега свалям Final Fantasy 9 и се моля да тръгне като хората с емулатор че тя е за плайстейшън 1.Но игрите от тази поредица никога не са тръгвали просто ей така,7мицата още не съм я превъртял само защото едно филмче след началото на последния диск ми се прецаква smile.gif.

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
ensiferum
Публикувано на: 29 Nov 2006, 23:55
Quote Post

Скуайър
**

Потребител # 47

мене тея игри ми изглеждат яки, но честно казано за момента идея си нямам от емулатори wacko.gif
PMEmail Poster
Driztt
Публикувано на: 30 Nov 2006, 00:02
Quote Post

Гвардеец

Потребител # 44

Изглеждат е най-лошата дума която може да употребиш-те са отвратителни на видsmile.gif И са за мене най-добрите игри евър мейдsmile.gif.Това което искам да кажа е че геймплейа и историята са толкова добри според мен,че дори няма значение как изглеждат.Иначе да спомена-7 и 8 ги има на версии за комп,ама по добре пробвай 8,тя не прави проблеми стига да я подкараш.А и тея игри ги играя по два пъти.Първия път сам-едва се оправям.Втори път със гайдове за скритите неща.Не съм виждал никога игри със толкова много скрити неща.На 7 примерно най-силния бос в играта(само за маниаци,не е нужен за да се превърти играта) си плува в океана и тежко на тоя,който не се е оборудвал перфектно и го срещнеsmile.gif

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
DARTH_SIDIOUS
Публикувано на: 30 Nov 2006, 01:38
Quote Post

Dark Lord of the Sith

Група: Sith
Съобщения: 21454
Потребител # 6
Дата на регистрация: 10-October 06

Mortal Kombat Trilogy - стара игричка. Ето ме и мен - Шао ан, правя едно финтче срещу Горо.

user posted image

--------------------
user posted imageuser posted image

ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БЕЛИЯ СЪВЕТ САРУМАН: Втори път няма да Ви дам да се върнете. Казвам Ви. Моля Ви се! Аз няма да Ви дам думата отново.

(САУРОН) се втурва към лейди Галадриел

ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БЕЛИЯ СЪВЕТ САРУМАН: Щом Вие нарушавате и аз ще нарушавам правилника.

САУРОН (стои пред лейди Галадриел): Вие се държите като... Вие сте никоя.

ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БЕЛИЯ СЪВЕТ САРУМАН: Лорд Саурон, седнете си на мястото, моля Ви се! Седнете, аз се държа по-добре от Вас, много Ви моля. Заемете мястото си, много Ви моля. Напуснете дол Гулдур!

ЛЕЙДИ ГАЛАДРИЕЛ (станала права): Хайде да си ходим всички!
PMEmail Poster
ensiferum
Публикувано на: 30 Nov 2006, 15:43
Quote Post

Скуайър
**

Потребител # 47

аз от време на време разцъквам мортал комбат 4, но ако ми стане навик ще трябва да си купувам нова клавиатура всяка седмица laugh.gif
PMEmail Poster
ensiferum
Публикувано на: 30 Nov 2006, 15:45
Quote Post

Скуайър
**

Потребител # 47

QUOTE (Driztt @ 30 Nov 2006, 00:02)
Изглеждат е най-лошата дума която може да употребиш-те са отвратителни на видsmile.gif И са за мене най-добрите игри евър мейдsmile.gif.Това което искам да кажа е че геймплейа и историята са толкова добри според мен,че дори няма значение как изглеждат.Иначе да спомена-7 и 8 ги има на версии за комп,ама по добре пробвай 8,тя не прави проблеми стига да я подкараш.А и тея игри ги играя по два пъти.Първия път сам-едва се оправям.Втори път със гайдове за скритите неща.Не съм виждал никога игри със толкова много скрити неща.На 7 примерно най-силния бос в играта(само за маниаци,не е нужен за да се превърти играта) си плува в океана и тежко на тоя,който не се е оборудвал перфектно и го срещнеsmile.gif

а новата може ли да се подкара? можеш ли да ми обясниш как става това с емулаторите? ако искаш и на лично да не спамиме smile.gif
PMEmail Poster
DARTH_SIDIOUS
Публикувано на: 01 Dec 2006, 00:40
Quote Post

Dark Lord of the Sith

Група: Sith
Съобщения: 21454
Потребител # 6
Дата на регистрация: 10-October 06

Да, когато се играе Мортал се изисква здрава клавиатура за фатали особенно.

--------------------
user posted imageuser posted image

ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БЕЛИЯ СЪВЕТ САРУМАН: Втори път няма да Ви дам да се върнете. Казвам Ви. Моля Ви се! Аз няма да Ви дам думата отново.

(САУРОН) се втурва към лейди Галадриел

ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БЕЛИЯ СЪВЕТ САРУМАН: Щом Вие нарушавате и аз ще нарушавам правилника.

САУРОН (стои пред лейди Галадриел): Вие се държите като... Вие сте никоя.

ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БЕЛИЯ СЪВЕТ САРУМАН: Лорд Саурон, седнете си на мястото, моля Ви се! Седнете, аз се държа по-добре от Вас, много Ви моля. Заемете мястото си, много Ви моля. Напуснете дол Гулдур!

ЛЕЙДИ ГАЛАДРИЕЛ (станала права): Хайде да си ходим всички!
PMEmail Poster
Driztt
Публикувано на: 01 Dec 2006, 15:49
Quote Post

Гвардеец

Потребител # 44

То няма много за обяснения.Новата не може да я подкараш,тя е номер поред ХIII и е за плейстейшън 3.XII също няма да я подкараш,тя за плейстейшън 2.XI е за компютър,но е онлайн игра и се плаща за да се играе.Х и Х-2(нещо като продължение) пак са за плейстейшън 2.Можеш да играеш 7 която я има за ПС1 и за комп,8 при която е същата работа и 9 която я има за ПС1,но успях да я подкарам с емулатор,ако си заинтересовам от нея ми пиши ЛС там ще ти дам линк за играта и там е обяснено как се използва емулатора.А от 6 надолу са за още по стари портове,тях ще ги разгледам след като превъртя 9(това отнема поне месец tongue.gif ).Има и още няколко ама и те са за различни портове.Но да знаеш,историята им не е свързана,всичките се развиват във различни светове,дори системата им за игра е различна в различните версии.Общите неща са-всички са във един хибрид между бъдеще и фентъзи,като градовете по света варирам съще от средновековни градчета до високотехнологични.Битките представляват твоите герои са поставени срещу противниците,оттам насетне на всеки му се зарежда време за да извърши ход.Показателите им са за живот,мана(на 8 няма мана,там системата за магии е друга) и за Лимит Брейк и пододбните нему(на различните версии различно на 7 се дава избор от няколко свръх атаки,на 8 от една но може да се извърши по различни начини на 9 героите се трансформират и стават по силни и им се появвяват нови команди за атаки,но на всяка версия всеки герой си има различни изродщини).А забравих да добавя на 7 и 8 управляваш по 3 герооя на 9-4.ато дойде ред на твой герой се показва ред от команди кито варират от многобройните магии в играта,призоваване на същества,крадене,изяждане(в осмицата) използване на предмет,побесняване и т.н.Общо друго е,че във всяка игра няма коне,а чокобота-пиле с размери на кон,на седмицата даже може да очастваш в първенства като жокей на такова пиле smile.gif.А във менютата за екипиране на скилове и предмети съм невероятно мнгоо време което говори за опциите smile.gif.Реших да ти опиша битката не за друго,а да не се разочароваш,има хора на които този начин на бой им се вижда глупав,но мене просто ме очарова.

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
ensiferum
Публикувано на: 02 Dec 2006, 15:30
Quote Post

Скуайър
**

Потребител # 47

ми добре дай линкче за 8 примерно да я пробвам smile.gif
а за пс 2 няма ли емулатор?
PMEmail Poster
Driztt
Публикувано на: 02 Dec 2006, 17:19
Quote Post

Гвардеец

Потребител # 44

http://www.mininova.org/tor/207557 за 8мицата комп версията.За ПС2 емулаторите само някои игри бачкат,само на някои компютри и само на много силни компютри и всичко това става само на някои емулатори smile.gif.Просто няма смисъл.А ще ти напиша по късно на ЛС какво се прави след като я инсталнеш.Линка за съжаление е чужд,нямаш късмет,в дата периодично я качват,ама точно сега я нямаsmile.gif

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
ensiferum
Публикувано на: 02 Dec 2006, 23:08
Quote Post

Скуайър
**

Потребител # 47

нещо линка не ми го отваря но я намерих в линкоса smile.gif ще я дръна от там
PMEmail Poster
Driztt
Публикувано на: 03 Dec 2006, 10:00
Quote Post

Гвардеец

Потребител # 44

Ама в линкоса май беше за плейстейшън.

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
ensiferum
Публикувано на: 03 Dec 2006, 11:18
Quote Post

Скуайър
**

Потребител # 47

аа еми хубаво са ми се отвори линка huh.gif мн странно
нищо де са дърпам да видим за колко време ще стане smile.gif
PMEmail Poster
Driztt
Публикувано на: 03 Dec 2006, 15:36
Quote Post

Гвардеец

Потребител # 44

Ами бавничко е,аз 9ветката я дърпах със 60 кб макс,но нали я дръпнах деsmile.gif

--------------------
user posted image
PMEmail Poster

Topic Options Страници: (175) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

Skin "The Secret of Art" © Andrea 2004 :: Site