Closed TopicStart new topicStart Poll

> Правила на подфорума, Важно
RRSunknown
  Публикувано на: 05 Jun 2009, 01:18
Quote Post

Барон

Група: Citadel
Съобщения: 4919
Потребител # 1141
Дата на регистрация: 23-April 08

Правила доскоро не съм си правил труда да пиша но виждам че явно се налага понеже хората явно не са наясно за какво са влезли тук.
Искам много внимателно да прочетете как се казва подфорума:
"PC иконзоли"
Какво ще рече това - че тук се обсъждат компютрите ,конзолите, игрите и аксесоарите към тях. Всеки който иска да обсъжда тези неща е добре дошъл . Всеки който иска да обсъжда новия албум на еминем , риболова или шоуто на Слави няма какво да прави в точно този подфорум и е свободен да си избере друг или да си намери по подходящ форум.
И тъй като ми омръзна да споря за едно и също задавам в прав текст следните правила за които би трябвало да сещат хората по подразбиране но явно това не става.

1. Тук е форум за игри , компютри и конзоли. Точно тук му е мястото да се спори и дискутира за тях.
2. Форума е създаден с цел обсъждане. Всякакви постове които са открито заявени против обсъждането на игри, компютри и конзоли нямат място тук.

3. Забранявам да се критикарства и да се изказват крайни определения за игри които потребителя не е играл и с които не е запознал.

4. В случай че потребителя е играл дадена игра или е запознат с нея от ревюта, филмчета и справки за нея и желае да я критикува ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да посочи аргументи и факти на които се основава критиката му. Демек - да обяси. Не приемам постове от типа : "Аз съм най-големия и казвам че еди коя си игра е пълен чеп".
Другите потребители няма нужда да приемат на доверие потребители които не познават за да им вземат мнението без се замислят.

5. Когато става дума за пари или технически параметри ЗАДЪЛЖИТЕЛНО в поста да присъства източника на информация или линк към сайт с описание. Потребители които заявяват нещо върху което възникне спор и не приложат доказателства в рамките на няколко поста след като им се опправи подкана да приложат такова доказателство съответно биват санкционирани с изтриване на спорните псотове. казано накратко - не твърдете неща които не можете да докажете.

6 Забранявам да се влиза в тема за конретна игра с пост написан с цел провокация или арогантно хейтване на темата.
пример - тема за закупуване на оригинални игри и пост гласящ
"Аз пари за игри не давам"

Който има въпроси по правилата е свободен да открие тема бюро жалби където ще бъде изслушан и правилата ще се променят ако ме убеди с конкретни факти че е прав.

На който не му допадат правилата да се чуства свободен да не пише в подфорума и да не дава акъли на тези които пишат в него.

Подфорума форума си гледам аз и докато не ме изгони администратора никой няма морално право да ми дава съвета къде да пиша и къде да не пиша .

Това съобщение е било редактирано от RRSunknown на 13 Jan 2010, 12:08
PM
Darth Sparhawk
Публикувано на: 11 Oct 2009, 08:09
Quote Post

The Prime

Група: Sith
Съобщения: 55185
Потребител # 2
Дата на регистрация: 10-October 06

Искам да добавя, че RRS Unknown се ползва с пълното ми доверие и има пълната власт върху този форум. На сто процента подкрепям RRS и неговия стил на модериране!

--------------------
user posted image
www.citadelata.com - Българският сайт за фентъзи и фантастика
PMEmail PosterUsers Website

Topic Options Closed TopicStart new topicStart Poll

Skin "The Secret of Art" © Andrea 2004 :: Site