Страници: (4) « първа ... 2 3 [4]   ( Първото ново съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Фенфикове
Arvandor
Публикувано на: 04 Sep 2014, 23:19
Quote Post

Chaos Sorcerer

Група: Citadel
Съобщения: 6113
Потребител # 2814
Дата на регистрация: 16-March 11

QUOTE (PentaKILL @ 04 Sep 2014, 22:09)
Абе принципно не съм чак много голям фен на wow повече играех Cabal Online ама не мога да асоциирам нищо от там

Аз своеобразно бях доста голям фен на Близард в миналото... Преди да пребият до смърт всяко парченце добро което са донесли на нърдовете... Просто не са същата компания както преди.

Та, обратно на темата

--------------------
user posted image

Change is inevitable
The dark gods have been welcoming towards me, surely I am not in cruel fate - striving to understand all things...
PMEmail Poster
Darth Sparhawk
Публикувано на: 04 Sep 2014, 23:27
Quote Post

The Prime

Група: Sith
Съобщения: 55185
Потребител # 2
Дата на регистрация: 10-October 06

QUOTE (Arvandor @ 04 Sep 2014, 23:19)
Абе принципно не съм чак много голям фен на  wow повече играех Cabal Online ама не мога да асоциирам нищо от там

Аз своеобразно бях доста голям фен на Близард в миналото... Преди да пребият до смърт всяко парченце добро което са донесли на нърдовете... Просто не са същата компания както преди.

Та, обратно на темата

абе и аз им бях фен, дори имам автограф от Кнаак, но като разбрах как безмилостно са крали от Warhammer ми се развали мнението. Не е гот така...

--------------------
user posted image
www.citadelata.com - Българският сайт за фентъзи и фантастика
PMEmail PosterUsers Website
Arvandor
Публикувано на: 05 Sep 2014, 00:37
Quote Post

Chaos Sorcerer

Съобщения: 6113
Потребител # 2814
Дата на регистрация: 16-March 11

QUOTE (Darth Sparhawk @ 04 Sep 2014, 22:27)
QUOTE (Arvandor @ 04 Sep 2014, 23:19)
Абе принципно не съм чак много голям фен на  wow повече играех Cabal Online ама не мога да асоциирам нищо от там

Та, обратно на темата

абе и аз им бях фен, дори имам автограф от Кнаак, но като разбрах как безмилостно са крали от Warhammer ми се развали мнението. Не е гот така...

Виж отначало те повечко вървяха откъм "вдъхновен от" страната на ножа, starcraft продължава да си има невероятно добре написан сюжен и герои(дотолкова че мамех в кампанията само за да видя как продължава нататък без да се бавя да цъкам... Помислете си върху това...), и своеобразно не ме интересуваше че това или онова е елемент от друга вселена, защото не се фокусираха върху подобни неща, а върху това което всъщност вършеха правилно - за мен едно 10/10 не е когато се стигне съвършенство, а когато негативното изглежда незначително на фона на позитивното. Сега.... Е... Нека не задълбавам...(Но ще кажа че starcraft 2 унищожи постигнатото от единицата - моля изпратете гневните си съобщения на лично. И без това е достатъчно офтопик(има ли старкрафт тема някъде из сай-фай?))

--------------------
user posted image

Change is inevitable
The dark gods have been welcoming towards me, surely I am not in cruel fate - striving to understand all things...
PMEmail Poster
Darth Sparhawk
Публикувано на: 05 Sep 2014, 10:30
Quote Post

The Prime

Група: Sith
Съобщения: 55185
Потребител # 2
Дата на регистрация: 10-October 06

тук си прав - съвършена поредица няма. Всъщност няма нищо съвършено и това е може би по-симпатично cool.gif

--------------------
user posted image
www.citadelata.com - Българският сайт за фентъзи и фантастика
PMEmail PosterUsers Website
PentaKILL
Публикувано на: 07 Sep 2014, 17:42
Quote Post

Паж
*

Съобщения: 57
Потребител # 4125
Дата на регистрация: 3-September 14

Тъкмо свърших пародията на Нечистокръвният принц, не е чак толкова лоша, но няма почти нищо общо със другите книги.

--------------------
user posted image

Cause sometimes you just feel tired,
Feel weak, and when you feel weak, you feel like you wanna just give up.
But you gotta search within you, you gotta find that inner strength
And just pull that shit out of you and get that motivation to not give up
And not be a quitter, no matter how bad you wanna just fall flat on your face and collapse.
PMEmail Poster

Topic Options Страници: (4) « първа ... 2 3 [4]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Skin "The Secret of Art" © Andrea 2004 :: Site