Страници: (11) 1 [2] 3 4 ... последна »  ( Първото ново съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Официално - два филма за ХП 7.
potter_fenka
Публикувано на: 13 Mar 2008, 20:31
Quote Post

Барон

Група: Potter's Army
Съобщения: 3569
Потребител # 760
Дата на регистрация: 24-November 07

оооо мерси. Нали съм си potter_fenka rolleyes.gif . И твоят си го бива smile.gif . Ето пак спамя dry.gif ?!?!?!

Това съобщение е било редактирано от potter_fenka на 13 Mar 2008, 20:33

--------------------
That,which dosen't kill me makes me stronger!
PMEmail Poster
MasterChief43
Публикувано на: 13 Mar 2008, 20:34
Quote Post

Time Lord

Група: Devil Hunters
Съобщения: 11163
Потребител # 839
Дата на регистрация: 21-December 07

И аз съм съгласен че два филма е по-добре. Според мен, 4 и 5 като филми бяха посредствени, а спрямо книгата бяха ужасни... 3 беше по-добър, но от там се почна тенденцията - по-малко да променят за да стане интересно. dry.gif Първите два филма бяха страхотни и като отделни филми, запазвайки историята... и спямо книгата, запазвайки много подробности. Дано и седмия е такъв. И осмия де. cool.gif

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
An Evil lady..
Публикувано на: 13 Mar 2008, 20:38
Quote Post

Рицар

Група: Citadel
Съобщения: 795
Потребител # 859
Дата на регистрация: 26-December 07

Еми перфектно. И аз исках две части. Дано се оправдаят очакванията за супер филми.

--------------------
[Let your memories grow stronger and stronger..]

PMEmail Poster
BlooDyKinG
Публикувано на: 13 Mar 2008, 20:40
Quote Post

Рицар

Група: Citadel
Съобщения: 1258
Потребител # 587
Дата на регистрация: 11-September 07

Лошо няма. Ако ги направят хубаво ще е супер - дано така да не променят много сюжета.
PMEmail Poster
potter_fenka
Публикувано на: 13 Mar 2008, 21:08
Quote Post

Барон

Съобщения: 3569
Потребител # 760
Дата на регистрация: 24-November 07

Отдава им се възможност да покажат повече подробности от книгата мисля, че ще се стараят да се водят от книгата, а не да си измислят.

--------------------
That,which dosen't kill me makes me stronger!
PMEmail Poster
Darth Sparhawk
Публикувано на: 13 Mar 2008, 21:41
Quote Post

The Prime

Група: Sith
Съобщения: 55185
Потребител # 2
Дата на регистрация: 10-October 06

Master Chief, аз харесвам последните три филма много повече от първите два. Според мен някои неща просто стоят по-добре на кино, а други - на книга. Пуснах едно мнение на Стивън Гулд по въпроса из форума, ако искаш го потърси.

--------------------
user posted image
www.citadelata.com - Българският сайт за фентъзи и фантастика
PMEmail PosterUsers Website
nynaeve
Публикувано на: 15 Mar 2008, 00:14
Quote Post

Паладин на Цитаделата

Съобщения: 2665
Потребител # 608
Дата на регистрация: 26-September 07

Е, щом няма да махнат нищо от книгата, аз съм за. Малко е гадно, че ще трябва да чакаме, но ще го преживея някакси rolleyes.gif
PMEmail Poster
DARTH_SIDIOUS
Публикувано на: 15 Mar 2008, 00:53
Quote Post

Dark Lord of the Sith

Съобщения: 21454
Потребител # 6

Няма да махат разбира се, нищо не може да се реже така.

--------------------
user posted imageuser posted image

ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БЕЛИЯ СЪВЕТ САРУМАН: Втори път няма да Ви дам да се върнете. Казвам Ви. Моля Ви се! Аз няма да Ви дам думата отново.

(САУРОН) се втурва към лейди Галадриел

ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БЕЛИЯ СЪВЕТ САРУМАН: Щом Вие нарушавате и аз ще нарушавам правилника.

САУРОН (стои пред лейди Галадриел): Вие се държите като... Вие сте никоя.

ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БЕЛИЯ СЪВЕТ САРУМАН: Лорд Саурон, седнете си на мястото, моля Ви се! Седнете, аз се държа по-добре от Вас, много Ви моля. Заемете мястото си, много Ви моля. Напуснете дол Гулдур!

ЛЕЙДИ ГАЛАДРИЕЛ (станала права): Хайде да си ходим всички!
PMEmail Poster
MasterChief43
Публикувано на: 15 Mar 2008, 11:06
Quote Post

Time Lord

Потребител # 839

QUOTE (Darth Sparhawk @ 13 Mar 2008, 20:41)
Master Chief, аз харесвам последните три филма много повече от първите два. Според мен някои неща просто стоят по-добре на кино, а други - на книга. Пуснах едно мнение на Стивън Гулд по въпроса из форума, ако искаш го потърси.

Не знам. Всеки си има мнение. Третия беше хубав, историята беше запазена непроменена, само някои от подробностите или моментите бяха представени по друг начин. Като цяло ми хареса. Четвъртия обаче не беше толкова хубав. Измениха много подробности, промениха някои аспекти на историята, и като го гледах имах чувството че гледам филм по друга книга. Не ми хареса толкова. Петия... Той беше доста по-добър, въпреки че отново бяха променени някои неща. Иначе ми хареса, въпреки някои неща, които ме учудиха. Но според мен първите два са си най-добри. Въпреки че бях чел книгите, филмите разказваха същата история, но пак ме държаха на тръни, защото не знаех какво да очаквам. Също така запазваха много от нещата, които повечето други филми по тази тематика игнорират напълно. Като цяло, филмите са хубави, добре направени, въпреки че напоследък тенденцията - промени историята както смяташ за добре, за да изумиш публиката. Същото е и Златния Компас. Той е предназначен за много детски зрители(филма де), докато книгата има доста тъжни моменти и свършва по напълно различен начин. ОФ, отплеснах се. dry.gif

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
Darth Sparhawk
Публикувано на: 15 Mar 2008, 11:09
Quote Post

The Prime

Потребител # 2

Като цяло, според мен (и Стивън Гулд) точния филм по книга прави историята по-скучна. Поне за мен е така.

--------------------
user posted image
MasterChief43
Публикувано на: 15 Mar 2008, 11:14
Quote Post

Time Lord

Потребител # 839

И аз съм забелязал това. Но птк и прекалено изменения филм също не ти харесва, щом видиш книгата нали? Според мен първите два филма за ХП уцелиха златната среда - хем следваха историята плътно, хем държаха публиката в интерес. Историята беше същата, но промените, които бяха направени бяха незабележими, защото те дори не променяха сюжета. Хем е филм по книгата, хем сякаш е напълно различен филм.

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
Darth Sparhawk
Публикувано на: 15 Mar 2008, 11:16
Quote Post

The Prime

Потребител # 2

според мен първите два бяха много сладки, но от трети нататък се превърнаха в епоси. Мен 3 ми харесвай най-много като атмосфера, 4 като екшън, 5 като размах. 1 и 2 са най-сладки, но ми харесват най-малко.
което не пречи да са ми от любимите филми tongue.gif

--------------------
user posted image
MasterChief43
Публикувано на: 15 Mar 2008, 11:25
Quote Post

Time Lord

Потребител # 839

чак сега разбрах че третия всъщност не е толкова лош. Значи първите три много ми харесват.4- заслужава си само за спец-ефектите и според мен ще се хареса по-скоро на хора които не са чели книгата. Ще дам списък с нещата, които не ми харесаха:

1. Дъмбълдор никога не би използвал Хари за примамка - защото го обича.
2. Цялата концепция на Барти Крауч-Младши беше че той има мантия невидимка, когато прави знака. Това че разкриха лицето му на заседанието и на стадиона, беше глупаво(според мен)
3. Хари лежи в безсъзнание на поляната и смъртожадните ей така го подминават, без да го забеляжат?

Има и още много, но сега не ми се мисли.
5- ми хареса, беше в пъти по-добър от 4, само онази част накрая, когати смъртожадните се магипортираха в някакви черни облаци - а тези от Ордена - в бели. Това ме изненада, но иначе филмът ми хареса. Доста. Но последните два филма, започнаха да игнорират учениците от по-долни или горни класове. Поне в 4 беше така. В остабалите често се виждат по-големи ученици, които се разхождат насам-натам или пък по-малки. В 4 такова нещо не видях. В останалите имаше. Въобще 4 беше най-слаб като филм по книга(според мен) Останалите бяха добри.

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
Lady Elenir
Публикувано на: 15 Mar 2008, 14:41
Quote Post

Барон

Група: Banned
Съобщения: 3057
Потребител # 713
Дата на регистрация: 4-November 07

По-хубаво щеше да бъде ако беше един четиричасов филм. Няма да коментирам защо са решили да са два, че като нищо ще се разприказвам прекалено много. Само се надявам да не го прецакат, а да ги направят както трябва филмите.

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
Darth Sparhawk
Публикувано на: 15 Mar 2008, 14:42
Quote Post

The Prime

Потребител # 2

Няма да го прецакат. Там Роулинг бди какво става.

--------------------
user posted image

Topic Options Страници: (11) 1 [2] 3 4 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

Skin "The Secret of Art" © Andrea 2004 :: Site