Страници: (2) 1 [2]   ( Първото ново съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Джуджетата
DarkstyleR
Публикувано на: 16 Feb 2014, 10:55
Quote Post

Скуайър
**

Група: Dragon Riders
Съобщения: 264
Потребител # 4008
Дата на регистрация: 29-January 14

Харесва ми как са създадени. Харесват ми царствата им, оръжията им. Историята им е богата, не колкото на елфите ама пак е доста добре. Даже в minecraft тръгнах да си правя Erebor.
PMEmail Poster
Спартак
Публикувано на: 12 Oct 2014, 09:26
Quote Post

God of the Arena

Група: Citadel
Съобщения: 1476
Потребител # 3971
Дата на регистрация: 21-December 13

Ами от тази година е последното съобщение... Джуджетата са ми възможно най-любимия народ от Средната земя и изобщо. Заедно с орките, може би. Какво са Гондор или Рохан в сравнение със залите и галериите на Еребор? Какво са човешките къщурки пред огромната джуджешка крепост? Харесвам грубия им гърлен език-Кхуздул, харесвам архитектурата им. Гордостта им! Торин беше твърде горд, за да сключи примирие и това много харесвам у него. И в пъти повече крал от Трандуил. Алчни, горди, в същото време могъщи воини.
''I would not trust, Thranduil, the great King, to only his word. Till the end of all days be upon us! You, lack all honor! I have seen how you treat your friends! We came to you once, starving, homeless; seeking your help. But you turned your back! You, turned away from the suffering of my people and the inferno that destroyed us!
user posted image

For The Bronzbeards!
user posted image

IT'S HAMMERTIME!!!
user posted image
Тези картинки и снимката по-горе говорят достатъчно за величието на народа на Дурин и на джуджетата в цялото фентъзи.

--------------------
user posted image
Blood makes you related. But... loyalty makes you family.
PMEmail Poster
LotrNiksana
Публикувано на: 30 Aug 2015, 09:48
Quote Post

Паж
*

Група: Citadel
Съобщения: 37
Потребител # 4213
Дата на регистрация: 28-August 15

За мен джуджетата са едни от най-готините раси в Средната земя. Харесвам в тях това че винаги носят готини брони с много яки оръжия . Друго което ми хареса е че винаги се веселят и то с Бира или друг по-силен алкохол и най-важното е ,че винаги са готови да се бият с който и да е ,затова което обичат smile.gif
,, На оръжие синове на Дурин ''
PMEmail Poster

Topic Options Страници: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Skin "The Secret of Art" © Andrea 2004 :: Site