Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Търся заглавие на книга..., Отдавна търся една книга...
saty
Публикувано на: 15 Mar 2013, 20:46
Quote Post

Паж
*

Група: Citadel
Съобщения: 1
Потребител # 3750
Дата на регистрация: 13-March 13

Информацията, която имам за книгата е доста оскъдна, защото съм я чел във трети-четвърти клас. Накратко аз и един мой приятел се бяхме запалили много по фентъзи като бяхме малки. Преди година две се сетихме за една книга за която и двамата не можехме да се сетим нищо повече от следното: сюжета се развиваше около един меч, който носи огромни сили на този който го притежава (знам... всяка втора фентъзи книга), една от сцените включваше как един мъж и една мацка се бяха разпалили и мъжът я беше вързал с някакви копринени шалчета за леглото иии така ..явно това е оставило черта върху малките ни третокалснически главици. Освен това, на корицата май стоеше мъж вдигнал въпросния меч (не съм абсолютно сигурен). Знам че информацията е малко но ще съм безгранично благодарен на всеки, който ми помогне, защото вече от години ни гложди любопитството! Благодаря предварително!
PMEmail Poster
Elina Santoriiska
Публикувано на: 15 Mar 2013, 21:35
Quote Post

Барон

Група: Citadel
Съобщения: 3089
Потребител # 3425
Дата на регистрация: 4-March 12

Информацията наистина не е много biggrin.gif Имаше една "Първите мечове", но там мечът обладаваше човека, а не му даваше повече сили. Да ти звучи познато?

ПП
Добре дошъл/а във форума smile.gif

--------------------
PMEmail Poster

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

Skin "The Secret of Art" © Andrea 2004 :: Site