Страници: (5) « първа ... 3 4 [5]   ( Първото ново съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Дуелите за 2014-та година
Darth Sparhawk
Публикувано на: 01 Aug 2014, 10:48
Quote Post

The Prime

Група: Sith
Съобщения: 55185
Потребител # 2
Дата на регистрация: 10-October 06

QUOTE (belvito_86 @ 01 Aug 2014, 09:40)
QUOTE (Darth Sparhawk @ 31 Jul 2014, 14:18)
user posted image

Томас спечели битката си с Пъг за любим герой от класическата "Сага за войната на разлома", фентъзи епоса на Реймънд Фийст, стигнал своя завършек с романа "Краят на магьосника", излязъл преди броени дни на български език. Двубоят между драконовия ездач и майстора магьосник бе изключително оспорван във Facebook, където Томас спечели с 14-11, но повече от ясен във форума, където Томас победи с категоричното 6-0. Така с общ резултат от 20-11, равняващ се на 64% от подадените 31 гласа Томас спечели втория от Дуелите ни, посветени на класически фентъзи персонажи.

Това беше една от най-епичните битки в Цитаделата laugh.gif радвам се че Томас спечели!
Все пак е наследник на Велхерувците laugh.gif Ампоследните за мен са най-епичната създавана някога във фентъзито delf2_2.gif
Пъг също ми е много симпатичен и го обожавам и ки беше даже жал,че не гласувах за него,но това е положението....... wink.gif

+1
Радвам се, че приехте така радушно Дуела smile.gif

--------------------
user posted image
www.citadelata.com - Българският сайт за фентъзи и фантастика
PMEmail PosterUsers Website
Darth Sparhawk
Публикувано на: 03 Sep 2014, 16:19
Quote Post

The Prime

Потребител # 2

user posted image

Пазителите на галактиката спечелиха срещу Костенурките Нинджа и в "Цитаделата"! Новият звезден тим на Marvel, който някои фенове предпочитат дори пред Отмъстителите удържа екипа влечугоподобни нинджи и техния учител плъх след победа с 4 на 3 във форума и 32 на 17 във Facebook! Тези резултати потвърдиха и резултатите от световния бокс-офис, където Костенурките постигнаха значителни успехи, но все пак чувствително по-малко приходи от Пазителите на Галактиката :-)
Повече за Дуела ТУК!

--------------------
user posted image
Darth Sparhawk
Публикувано на: 12 Sep 2014, 15:15
Quote Post

The Prime

Потребител # 2

Седмица след като Пазителите на Галактиката победиха Костенурките Нинджа в Дуел на Цитаделата, Отмъстителите спечелиха в съревнование с Трансформърите и увеличиха аванса на Marvel пред Майкъл Бей, който бе най-големият им съперник в бокс-офиса тази година. Супергероите спечелиха срещу гигантските роботи с 6-2 във форума и със зашеметяващите 47 на 12 във Facebook и така не оставиха съмнение коя е по-популярната филмова поредица днес :-)
Героите на Marvel ще продължат с участието си и в следващите Дуели на Цитаделата!

--------------------
user posted image
DARTH_SIDIOUS
Публикувано на: 13 Sep 2014, 00:47
Quote Post

Dark Lord of the Sith

Съобщения: 21454
Потребител # 6

Добро начало за Марвел smile.gif .

--------------------
user posted imageuser posted image

ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БЕЛИЯ СЪВЕТ САРУМАН: Втори път няма да Ви дам да се върнете. Казвам Ви. Моля Ви се! Аз няма да Ви дам думата отново.

(САУРОН) се втурва към лейди Галадриел

ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БЕЛИЯ СЪВЕТ САРУМАН: Щом Вие нарушавате и аз ще нарушавам правилника.

САУРОН (стои пред лейди Галадриел): Вие се държите като... Вие сте никоя.

ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БЕЛИЯ СЪВЕТ САРУМАН: Лорд Саурон, седнете си на мястото, моля Ви се! Седнете, аз се държа по-добре от Вас, много Ви моля. Заемете мястото си, много Ви моля. Напуснете дол Гулдур!

ЛЕЙДИ ГАЛАДРИЕЛ (станала права): Хайде да си ходим всички!
PMEmail Poster
Darth Sparhawk
Публикувано на: 13 Sep 2014, 00:53
Quote Post

The Prime

Потребител # 2

пребориха алтруизма~

--------------------
user posted image
Darth Sparhawk
Публикувано на: 17 Sep 2014, 15:31
Quote Post

The Prime

Потребител # 2

user posted image

Зимният войник Бъки Барнс спечели първата си победа в Дуелите на Цитаделата! След като по-рано тази година бе принуден да отстъпи пред Бейн, Бъки взе реванш с победа срещу Робокоп, който от своя страна не успя да повтори успеха си срещу съдията Дред. Двамата полу-механични боеца завършиха наравно схватката във форума - с 5 на 5 гласа, но Бъки взе надмощие над Алекс Мърфи във Facebook, където надделя с 27 на 9. Така с общ резултат от 32 на 14 Зимният войник взима трета поредна победа за героите на Marvel в Дуелите ни, след като изминалите две седмици Отмъстителите и Пазителите на галактиката успяха да спечелят съответно срещу Трансформърите и Костенурките Нинджа.

--------------------
user posted image
DARTH_SIDIOUS
Публикувано на: 18 Sep 2014, 00:15
Quote Post

Dark Lord of the Sith

Съобщения: 21454
Потребител # 6

И той го пребори.

--------------------
user posted imageuser posted image

ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БЕЛИЯ СЪВЕТ САРУМАН: Втори път няма да Ви дам да се върнете. Казвам Ви. Моля Ви се! Аз няма да Ви дам думата отново.

(САУРОН) се втурва към лейди Галадриел

ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БЕЛИЯ СЪВЕТ САРУМАН: Щом Вие нарушавате и аз ще нарушавам правилника.

САУРОН (стои пред лейди Галадриел): Вие се държите като... Вие сте никоя.

ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БЕЛИЯ СЪВЕТ САРУМАН: Лорд Саурон, седнете си на мястото, моля Ви се! Седнете, аз се държа по-добре от Вас, много Ви моля. Заемете мястото си, много Ви моля. Напуснете дол Гулдур!

ЛЕЙДИ ГАЛАДРИЕЛ (станала права): Хайде да си ходим всички!
PMEmail Poster

Topic Options Страници: (5) « първа ... 3 4 [5]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Skin "The Secret of Art" © Andrea 2004 :: Site