Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Орденът на Асасините
The God of tears
Публикувано на: 19 Jun 2014, 18:33
Quote Post

Херцог

Група: Moon's Children
Съобщения: 9701
Потребител # 1510
Дата на регистрация: 20-November 08

Вече можеш да си напишеш темата wink.gif

--------------------
user posted image
PMEmail PosterUsers WebsiteYahoo
belvito_86
Публикувано на: 28 Jun 2014, 11:01
Quote Post

Барон

Група: Dragon Riders
Съобщения: 4320
Потребител # 3660
Дата на регистрация: 23-November 12

Понеже гледам само така си стои темата без да пишеме в нея реших да й дам малко старт.Аз съм голям фен на поредицата и въпреки че не съм играл още последната четворката,която всъщност е шестата от поредицата,другите съм ги превъртал и подскачал от удоволствие.Като първите 2 по няколко пъти. smile.gif
Сега,мислех си къде бих искал да се развива за в бъдеще действието в играта.Бяхме вече в Светите земи по време на кръстоносните походи,бяхме в Ренесансова Италия,във великият Константинопол и в още дива Америка,накрая сме пирати,а новата игра ще се играе във френската революция.
Къде занапред бихте искали да видите действието на играта?
Аз лично много бих искал да видя действието в Древен Рим или Древен Египет или пък в Япония по времето на самураите и нинджите smile.gif
Но ми се струва да скачам от пирамидите би било най-яко а? laugh.gif

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
Tyrion
Публикувано на: 10 Sep 2014, 15:56
Quote Post

Паладин на Цитаделата

Група: Dragon Riders
Съобщения: 2808
Потребител # 3680
Дата на регистрация: 22-December 12

Би било готино наистина, най вече опцията с Египет tongue.gif , Мен обаче ме съмнява че ще направят още една игра за Рим, па макар и 15 века назад, просто вече вече две игри станаха за Италия пък и древен Рим е бая преди дори и времето на Алтаир, а те го създадоха с нагласата той да е в дъното на цялата работа (аз поне останах с такова впечатление biggrin.gif )

Също така смятам че би било готино и в дива Африка... Просто си представи как нападаш тумба тамплиери, яхнал слон biggrin.gif biggrin.gif laugh.gif

--------------------
user posted image
PMEmail Poster

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

Skin "The Secret of Art" © Andrea 2004 :: Site