Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Формула 1 - сезон 2013
Darth Sparhawk
Публикувано на: 23 Feb 2013, 14:51
Quote Post

The Prime

Група: Sith
Съобщения: 55185
Потребител # 2
Дата на регистрация: 10-October 06

Тема за новия сезон в този интересен и вълнуващ спорт smile.gif

--------------------
user posted image
www.citadelata.com - Българският сайт за фентъзи и фантастика
PMEmail PosterUsers Website
Adenosine
Публикувано на: 23 Feb 2013, 16:31
Quote Post

Паж
*

Група: Potter's Army
Съобщения: 74
Потребител # 3735
Дата на регистрация: 21-February 13

"F1 pitlane is comical sometimes, Lotus engineer snaps the McLaren with his iPhone. (Barcelona F1 Testing)" Хахахаха

user posted image biggrin.gif

--------------------
user posted image
PM
ZipFail
Публикувано на: 23 Feb 2013, 17:38
Quote Post

Паладин на Цитаделата

Група: Moon's Children
Съобщения: 2406
Потребител # 3088
Дата на регистрация: 18-August 11

Не следя спорта подробно, но иначе стискам палци за Ферари и следователно Алонсо.

--------------------
user posted imageuser posted image[/URL]
PMEmail Poster
Adenosine
Публикувано на: 23 Feb 2013, 20:27
Quote Post

Паж
*

Потребител # 3735

В шампионата на пилотите съм за Алонсо, но в шампионата на конструкторите съм за Макларън. По принцип бих се израдвал и ако Дженсън вземе шампионата. Алонсо за мен си остава любимия ми пилот от Ф1.

--------------------
user posted image
PM
Darth Sparhawk
Публикувано на: 24 Feb 2013, 14:35
Quote Post

The Prime

Потребител # 2

Аз смятам, че ще е най-добре ако Кими Райконен стане шампион, той е най-готин.

--------------------
user posted image
dandio
Публикувано на: 24 Feb 2013, 15:30
Quote Post

Гвардеец

Група: Citadel
Съобщения: 492
Потребител # 508
Дата на регистрация: 2-August 07

Кими е готин, но аз съм за Алонсо в момента. В началото симпатизирах на Фетел, но леко ме разочарова в последни му сезон държснието му извън пистата...

Иначе Мика Хакинен ми е най-любимия smile.gif

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
Darth Sparhawk
Публикувано на: 24 Feb 2013, 15:38
Quote Post

The Prime

Потребител # 2

QUOTE (dandio @ 24 Feb 2013, 15:30)
Кими е готин, но аз съм за Алонсо в момента. В началото симпатизирах на Фетел, но леко ме разочарова в последни му сезон държснието му извън пистата...

Защо? Според мен Себ е готин извън пистата. Не съм го чул да одумва колегите си. Докато Алонсо непрекъснато плюеше по колата на "Ферари", което не му прави чест. Болидът му беше по-постоянен от този на "Лотус", а Кими не каза лоша дума за него.
Хамилтън вече е истински дразнещ извън пистата - особено с туитър сагата.

--------------------
user posted image
Adenosine
Публикувано на: 24 Feb 2013, 21:23
Quote Post

Паж
*

Потребител # 3735

QUOTE (Darth Sparhawk @ 24 Feb 2013, 14:38)
QUOTE (dandio @ 24 Feb 2013, 15:30)

Защо? Според мен Себ е готин извън пистата. Не съм го чул да одумва колегите си. Докато Алонсо непрекъснато плюеше по колата на "Ферари", което не му прави чест. Болидът му беше по-постоянен от този на "Лотус", а Кими не каза лоша дума за него.
Хамилтън вече е истински дразнещ извън пистата - особено с туитър сагата.

Фетел не е имал причина да одумва колегите си. Алонсо има сериозни причини да го прави, все пак с теб обсъждахме колко бяха назад Ферари и т.н. И въпреки това Алонсо се нуждаеше само от 4 точки, за да спечели. Сега за Фетел. Не му харесвате поведението на пистата? И аз не го харесвам, като дете е. По-важното, е че Фетел е бил учен от Шумахер. И двамата имат едно качество - да нарушават правила. Качество заради, което никога няма да уважавам, който и да е от двамата. Пример - http://www.youtube.com/watch?v=0pPQJlyiVVA Гледайте го докрая, на английски е. Точно преди Шуми да си отиде от Ф1 му лепнаха бая солена глоба за превишаване на скороста в питлейн. За Кими... какво да кажа. Него просто не го харесвам. http://www.youtube.com/watch?v=8hLir9hQR2k biggrin.gif На този етап ме е срам да кажа, че БЯХ фен на Хамилтън. Да, до такава степен ме разочарова, точно с туитър сагата.

--------------------
user posted image
PM
dandio
Публикувано на: 24 Feb 2013, 21:50
Quote Post

Гвардеец

Потребител # 508

Ами не знам, просто в началото изглеждаше скромен, а после сякаш нещо се възгордя след като стана шампион... поне аз с такова мнение съм останал. А Хамилтън че дразни и без да знам за сагата с туитър smile.gif

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
Darth Sparhawk
Публикувано на: 24 Feb 2013, 22:22
Quote Post

The Prime

Потребител # 2

Adenosine, интересно ми е, че не харесваш Михаел Шумахер и Себастиян Фетел, задето са нарушавали правилата, но си фен на Фернандо Алонсо, който караше с краден автомобил през 2007-ма година и ЗНАЕШЕ, че кара с такъв, но се размина с наказание защото наклепа отбора си пред Макс Моузли. Нито едно от нещата, които Фетел е правил не може да се мери с такова нахалство. Що се отнася до Шуми, той има три големи прегрешения в кариерата си от 300 старта - Аделаида '94, Херес '97 и Монако 2006-та. Никой обаче не си спомня как Култард на практика пречупи кампанията му за титлата през Спа '98-ма. Правил е магарии, но и на него са му правили.
А за нахалството - кое точно ви кара да мислите, че Фетел е надменен? Доколкото съм забелязал, той винаги споменава, че печели заедно с механиците и инженерите на отбора си, докато други пилоти се изкарват все едно това става въпреки отбора им.

--------------------
user posted image
Darth Sparhawk
Публикувано на: 15 Mar 2013, 19:18
Quote Post

The Prime

Потребител # 2

Гледах втората свободна тренировка smile.gif Не претендирам да съм експерт по формулата, но ми направи впечатление, че Red Bull постигнаха добрите си времена много бързо и без видимо усилие. Колата им наистина изглежда много добра. Mercedes също постигаха добри времена бързо, но ми направи впечатление, че колата ставаше неспокойна когато Хамилтън опиташе да постигне времето на Фетел. Lotus и Ferrari ми се струват ОК, но зад предните два тима. McLaren или са решили да се крият днес, или наистина са го закъсали, което поне за мен е изненада - обикновено се представят много добре в Мелбърн. От останалите добро впечатление правят Sauber и Force India, а лошо - Williams. Torro Rosso май са малко по-добре от миналата година, но не знам дали ще им е достатъчно. От мъниците Marussia ми се видя малко по-добре от Catheram. Според мен ако времето утре в квалификацията е същото - което не е сигурно - ще видим Фетел и Хамилтън на първа редица. Някой друг с наблюдения от тренировките?

--------------------
user posted image
dandio
Публикувано на: 17 Mar 2013, 16:59
Quote Post

Гвардеец

Потребител # 508

Браво на Кими! Страхотно състезание е направил!

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
Darth Sparhawk
Публикувано на: 22 Mar 2013, 15:52
Quote Post

The Prime

Потребител # 2

Yes, he knows what he is doing. tongue.gif

--------------------
user posted image
dandio
Публикувано на: 26 Mar 2013, 00:13
Quote Post

Гвардеец

Потребител # 508

Уебър: Фетел игнорира отборните заповеди - http://www.sportal.bg/news.php?news=418281

Точно за такива изпълнения говорех преди... И после твърди, че "обърках се тотално в ситуацията". Думи на трикратен световен шампион smile.gif Не че нещо, ама не може да ме убеди, че не го е направил нарочно... Важно е да имаш желание за победа, но да пренебрегнеш заповедите и то да го направиш с такъв риск.... smile.gif

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
Darth Sparhawk
Публикувано на: 26 Mar 2013, 15:53
Quote Post

The Prime

Потребител # 2

според мен заповедите са абсурдни. В началото на състезанието прецакаха Фетел с ранно влизане в бокса, а после му казаха да "бъде търпелив" спрямо Уебър, защото имало много време до финала. Накрая не искаха Фетел да атакува Уебър, за да "максимизира точковия потенциал от уикенда". Сори, но това си е толериране на куция австралийски кон за сметка на трикратен световен шампион. Няма как да мине. Трябваше отдавна да махнат Уебър от тима. Иначе Нюи и Хорнър принудиха Себ да се извини. Аз не виждам за какво.

"By being a racing driver means you are racing with other people. And if you no longer go for a gap that exists, you're no longer a racing driver"
- Ayrton Senna

И преди да продължим с темата, един въпрос. Ако беше обратното, ако Уебър се беше възпротивил на заповедите от бокса, дали щяхте да сте толкова ядосани? Защото Уебър го е правил. В Гран При на Великобритания от 2011-та. Само че не му достигна умение, за да изпревари Фетел. Затова е толкова ядосан.

--------------------
user posted image

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

Skin "The Secret of Art" © Andrea 2004 :: Site