Страници: (53) « първа ... 51 52 [53]   ( Първото ново съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> CLONE WARS
Zicobb
Публикувано на: 12 Aug 2015, 17:25
Quote Post

Скуайър
**

Група: Citadel
Съобщения: 163
Потребител # 4180
Дата на регистрация: 5-April 15

Абе,хора имате ли идея дали някъде измежду -''Star Wars The Clone Wars'' и ''Star Wars Rebels'' се показва трансформацията на Анакин към Вейдър ? Търсих,търсих ...нищо ! dry.gif Знам,че се появява(и е главно лице) в ''Бунтовниците'' ,но въпроса е разбираме ли как става Вейдър ( всички знаем , но представете си не се чували за МВ ,гледате си ''Бунтовниците'' и БУМ! Появява се Вейдър ,а вие нямате идея кой е )
''ВнК'' имат 6 сезона , в които не разбираме почти нищо за Вейдър ( само видението на Анакин от 3ти сезон и това е ) ,а ''Бунтовниците'' се развиват около 14 години след тях(м/у 4-5 епизод) Хм,сега като се замисля дори не съм сигурен ''ВнК'' дали ''свършиха'' или просто ги спряха и минаха на ''Бунтовниците''
С една дума - Разбира ли се в периода от ''Войните на Клонираните'' до ''Бунтовниците''(2ри сезон още не е излязъл ...мисля laugh.gif ) Как Анакин става Дарт В. ?
PMEmail Poster
The God of tears
Публикувано на: 13 Aug 2015, 01:52
Quote Post

Херцог

Група: Moon's Children
Съобщения: 9701
Потребител # 1510
Дата на регистрация: 20-November 08

QUOTE (Zicobb @ 12 Aug 2015, 17:25)
Абе,хора имате ли идея дали някъде измежду -''Star Wars The Clone Wars'' и ''Star Wars Rebels'' се показва трансформацията на Анакин към Вейдър ? Търсих,търсих ...нищо ! dry.gif Знам,че се появява(и е главно лице) в ''Бунтовниците'' ,но въпроса е разбираме ли как става Вейдър ( всички знаем , но представете си не се чували за МВ ,гледате си ''Бунтовниците'' и БУМ! Появява се Вейдър ,а вие нямате идея кой е )
''ВнК'' имат 6 сезона , в които не разбираме почти нищо за Вейдър ( само видението на Анакин от 3ти сезон и това е ) ,а ''Бунтовниците'' се развиват около 14 години след тях(м/у 4-5 епизод) Хм,сега като се замисля дори не съм сигурен ''ВнК'' дали ''свършиха'' или просто ги спряха и минаха на ''Бунтовниците''
С една дума - Разбира ли се в периода от ''Войните на Клонираните'' до ''Бунтовниците''(2ри сезон още не е излязъл ...мисля laugh.gif ) Как Анакин става Дарт В. ?

Доколкото знам не точно - то няма и нужда да го повтарят това, след като го видяхме в "Отмъщението на Ситите" изцяло.

--------------------
user posted image
PMEmail PosterUsers WebsiteYahoo
Zicobb
Публикувано на: 13 Aug 2015, 02:16
Quote Post

Скуайър
**

Потребител # 4180

Аз съм сигурен , че всички знаят , но все пак ..какво ще рече '' не точно'' ? rolleyes.gif
PMEmail Poster
The God of tears
Публикувано на: 14 Aug 2015, 00:18
Quote Post

Херцог

Потребител # 1510

QUOTE (Zicobb @ 13 Aug 2015, 02:16)
Аз съм сигурен , че всички знаят , но все пак ..какво ще рече '' не точно'' ? rolleyes.gif

"Не точно" в случая означава, че доколкото съм наясно, не се показва трансформацията на Анакин във Вейдър извън "Отмъщението на Ситите", но че съществува вероятност да съм пропуснал нещо и да не съм забелязал, дори и да е споменато някъде. biggrin.gif

--------------------
user posted image
Zicobb
Публикувано на: 14 Aug 2015, 00:50
Quote Post

Скуайър
**

Потребител # 4180

Е,да,но все пак в края на 6ти сезон на ''ВнК'' не разбираме нищо ,нито виждаме Анаким(доколкото помня) , а ''Бунтовниците'' са 14 години след ''ВнК'' ...демек,ние не сме видели (в анимацията) как той става Вейдър laugh.gif Тъпото е ,че се ''губи'' времето ...смисъл,че в този период от 14 години , би трябвало да тече ''Отмъщението на Ситите '' ,когато Анакин става Вейдър ,а ние тия 14 години ги губим в анимационен вариант ,което е много тъпо ..И с Асока не знаем какво става ,предвид факта ,че я няма в МВ ,но да кажем ,че това е друга тема ..
PMEmail Poster
The God of tears
Публикувано на: 14 Aug 2015, 01:18
Quote Post

Херцог

Потребител # 1510

QUOTE (Zicobb @ 14 Aug 2015, 00:50)
Е,да,но все пак в края на 6ти сезон на ''ВнК'' не разбираме нищо ,нито виждаме Анаким(доколкото помня) , а ''Бунтовниците'' са 14 години след ''ВнК'' ...демек,ние не сме видели (в анимацията) как той става Вейдър laugh.gif Тъпото е ,че се ''губи'' времето ...смисъл,че в този период от 14 години , би трябвало да тече ''Отмъщението на Ситите '' ,когато Анакин става Вейдър ,а ние тия 14 години ги губим в анимационен вариант ,което е много тъпо ..И с Асока не знаем какво става ,предвид факта ,че я няма в МВ ,но да кажем ,че това е друга тема ..

Ние "губим" трансформацията на Вейдър в анимационен вариант, да, но в случай,
че следим анимацията само. Тя е замислена за пасне между Епизод еди-кой си и Епизод еди-кой си и да послужи за връзка между един и друг момент от основните филми (игралните). Така както Rebels е мост между финала на старите "Междузвездни войни" и предстоящия Епизод 7. С Асока наистина не знаем какво става, но още нищо не е ясно, не изключвам да я видим или в някой от (многото) очакващи ни филми за МВ (или основните, или в някой от страничните, които ще излизат между Епизодите от 7 нататък).

--------------------
user posted image
Zicobb
Публикувано на: 14 Aug 2015, 10:14
Quote Post

Скуайър
**

Потребител # 4180

Ам,прав си , но имах предвид ,че щом периода от ''Бунтовниците'' до ''Отмъщението на Ситите'' е 14 години , то излиза,че ''Отмъщението на Ситите/ЕП 3'' трае 14 години
laugh.gif Set fourteen years after Revenge of the Sith and five years before A New Hope ..Значи гледаме - ''ВнК'' , ''Отмъщението на Ситите'' и минаваме на ''Бунтовниците'' ..но,все пак е тъпо ...Анакин дори не прави ....абе нищо не прави , че да се сетим ,че ще стане Вейдър (освен в 3 сезон и май това е )
Нещо такова е laugh.gif Относно Асока мисля , че ще разберем какво ще стане с нея до края на ''Бунтовниците'' и няма да я видим в предстоящите епизоди (може и да бъркам много ясно laugh.gif )
PMEmail Poster
Darth Sparhawk
Публикувано на: 15 Aug 2015, 12:10
Quote Post

The Prime

Група: Sith
Съобщения: 55185
Потребител # 2
Дата на регистрация: 10-October 06

викнаха ме да помагам в тази тема - но за какво не зацепвам.

--------------------
user posted image
www.citadelata.com - Българският сайт за фентъзи и фантастика
PMEmail PosterUsers Website
Zicobb
Публикувано на: 15 Aug 2015, 19:50
Quote Post

Скуайър
**

Потребител # 4180

Да,сега ще се опитам да обясня laugh.gif Исках да е нещо от рода на -''lets keep it simple'' ,ама явно няма да я бъде laugh.gif
Аааа,добре ...Значи въпроса е -Виждаме ли трансформацията на Анакин във Вейдър в анимационен вариант ? ''Войните на Клонираните'' са м/у епизод 2 и епизод 3(''Отмъщението на Ситите'') ,но за 6 сезона не видяхме нищо да загатва ,че Анакин ще стане В.(само в сезон 3 ..там видението и май това е ) ако съм пропуснал нещо моля да ми кажеш ... ,но все пак дори в края (последният епизод), ако си спомням правилно ,Анакин дори не се появява ...(бонус въпрос:''ВнК'' спряно ли беше или еп. 13 на 6 сезон е бил замислен да е последен ?)
Отделно-След ''ВнК'' идват ''Бунтовниците'',а това което имаме като дадена информация е :'' Set fourteen years after Revenge of the Sith and five years before A New Hope'' демек тия 14 години трае ''Отмъщението на Ситите'' и след това са ''Бунтовниците''( В които Вейдър вече го има ) Знам,че стана много объркано , но това което питам е -Виждаме ли трансформацията на Анакин ?Или поне нещо което загатва към нея ? (В някоя от анимациите )
А,още един въпрос laugh.gif
Какво става с Асока ?Виждаме я в ''Бунтовниците''(Даже тя май разбра ,че Анакин е В.) и какво ще стане с нея според вас ? Според мен няма да я видим в предстоящите филми (Вероятно ще умре в ''Бунтовниците'' или ще изчезне ...)
PMEmail Poster

Topic Options Страници: (53) « първа ... 51 52 [53]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Skin "The Secret of Art" © Andrea 2004 :: Site