Страници: (3) 1 2 [3]   ( Първото ново съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Книги ПО игри.
dandio
Публикувано на: 10 Jan 2013, 12:35
Quote Post

Гвардеец

Група: Citadel
Съобщения: 492
Потребител # 508
Дата на регистрация: 2-August 07

Между другото какво мислите за книгите по "WarCraft", никога не съм бил толкова голям фен, ама книгите може и да са добри?

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
Darth Sparhawk
Публикувано на: 13 Jan 2013, 22:19
Quote Post

The Prime

Група: Sith
Съобщения: 55185
Потребител # 2
Дата на регистрация: 10-October 06

книгите са прилични, но не и върхови.

--------------------
user posted image
www.citadelata.com - Българският сайт за фентъзи и фантастика
PMEmail PosterUsers Website
belvito_86
Публикувано на: 19 Feb 2013, 21:20
Quote Post

Барон

Група: Dragon Riders
Съобщения: 4320
Потребител # 3660
Дата на регистрация: 23-November 12

QUOTE (dandio @ 24 Dec 2012, 11:46)
Асасин Крийд е невероятна поредица, в която може да се потопиш наистина надълбоко... Пълна с тн "истър егс" навсякъде и допълнителни материали... За съжаление обаче, книгите, хич, ама хич не ми харесаха... за мен не успяха да задържат високото ниво на игрите...

На същото мнение съм....игрите са невероятнои-това ми е любимата поредица,но книгите ме разочароваха.Може би имах доста големи очаквания породени от игрите и за това останах разочарован....не знам....може би ако ги бях чел преди да играя игрите можеха да ми харесат....не че са тъпи....книжките са си хубави,но наистина не могат да се мерят с игрите

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
Tyrion
Публикувано на: 21 Mar 2013, 23:57
Quote Post

Паладин на Цитаделата

Съобщения: 2808
Потребител # 3680
Дата на регистрация: 22-December 12

QUOTE (belvito_86 @ 19 Feb 2013, 21:20)
Асасин Крийд е невероятна поредица, в която може да се потопиш наистина надълбоко... Пълна с тн "истър егс" навсякъде и допълнителни материали... За съжаление обаче, книгите, хич, ама хич не ми харесаха... за мен не успяха да задържат високото ниво на игрите...

На същото мнение съм....игрите са невероятнои-това ми е любимата поредица,но книгите ме разочароваха.Може би имах доста големи очаквания породени от игрите и за това останах разочарован....не знам....може би ако ги бях чел преди да играя игрите можеха да ми харесат....не че са тъпи....книжките са си хубави,но наистина не могат да се мерят с игрите

Май само аз не бях разочарован от книжките. Сигурно защото нямах големи очаквания, защото не само съм си представил героя ами и съм бил него. Пък и тогава бях толкова зарибен по игрите че дори на лист хартия да напишеш "АС" щях да го обявя за masterpiece biggrin.gif tongue.gif

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
belvito_86
Публикувано на: 22 Mar 2013, 12:13
Quote Post

Барон

Съобщения: 4320
Потребител # 3660
Дата на регистрация: 23-November 12

QUOTE (Tyrion @ 21 Mar 2013, 23:57)
QUOTE (belvito_86 @ 19 Feb 2013, 21:20)

Май само аз не бях разочарован от книжките. Сигурно защото нямах големи очаквания, защото не само съм си представил героя ами и съм бил него. Пък и тогава бях толкова зарибен по игрите че дори на лист хартия да напишеш "АС" щях да го обявя за masterpiece biggrin.gif tongue.gif

Еми аз пак казвам-може би останах разочарован заради супер големите ми очаквания.Но не казвам,че не са ми били полезни.От тях разбрах доста подробности,които в игрите ми убягнаха

--------------------
user posted image
PMEmail Poster

Topic Options Страници: (3) 1 2 [3]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Skin "The Secret of Art" © Andrea 2004 :: Site