Страници: (6) « първа ... 4 5 [6]   ( Първото ново съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Новини около книгите и филмите, Новините тук
jamespotter
Публикувано на: 07 Oct 2012, 20:55
Quote Post

Херцог

Група: Dragon Riders
Съобщения: 5159
Потребител # 1847
Дата на регистрация: 3-May 09

В сайта на хермес не пише нищо.

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
Darth Sparhawk
Публикувано на: 07 Oct 2012, 20:58
Quote Post

The Prime

Група: Sith
Съобщения: 55185
Потребител # 2
Дата на регистрация: 10-October 06

и на мен нищо не ми казаха sad.gif

--------------------
user posted image
www.citadelata.com - Българският сайт за фентъзи и фантастика
PMEmail PosterUsers Website
Alexxx
Публикувано на: 10 Nov 2012, 20:32
Quote Post

Скуайър
**

Група: Citadel
Съобщения: 145
Потребител # 2310
Дата на регистрация: 27-February 10

от страницата на BOOKS.bg във фейсбук:
През октомври и ноември - на световния пазар излиза книга 6 от поредицата - "Чародейката". Освен това Скот успоредно издава и две допълнителни книги - "Смъртта на Жна Д'Арк" и "Били Хлапето и вампирите от Вегас"...
Очаквамеееееее!

--------------------
Alexandra

“I nodded, looking at Rachel with respect. "You hit the Lord of the Titans in the eye with a blue plastic hairbrush.”

“Cacus.” I’d had years of practice looking dumb when people threw out Greek names I didn’t know. It’s a skill of mine. Annabeth keeps telling me to read a book of Greek myths, but I don’t see the need. It’s easier just to have folks explain stuff.”

"I want to fix that in my memory forever. Draco Malfoy, the amazing bouncing ferret..."

Rick Riordan quotes
PMEmail Poster
Alexxx
  Публикувано на: 08 Dec 2012, 17:37
Quote Post

Скуайър
**

Съобщения: 145
Потребител # 2310
Дата на регистрация: 27-February 10

"Чародейката" е излязла, видях я на Панаира на книгата smile.gif. Нямам търпение да си я взема happy.gif

--------------------
Alexandra

“I nodded, looking at Rachel with respect. "You hit the Lord of the Titans in the eye with a blue plastic hairbrush.”

“Cacus.” I’d had years of practice looking dumb when people threw out Greek names I didn’t know. It’s a skill of mine. Annabeth keeps telling me to read a book of Greek myths, but I don’t see the need. It’s easier just to have folks explain stuff.”

"I want to fix that in my memory forever. Draco Malfoy, the amazing bouncing ferret..."

Rick Riordan quotes
PMEmail Poster
Sofi
Публикувано на: 24 Dec 2013, 17:23
Quote Post

Скуайър
**

Съобщения: 111
Потребител # 2315
Дата на регистрация: 1-March 10

Имам чувството, че само на мен не ми е харесала последната част... И като цяло, последните 3 книги от поредицата. Първите бяха наистина страхотни, взимах ги и в същия ден ги свършвах, но после ми стана някак мудно и много разтегнато и всичко като че ли започна да става досадно... Не съм много доволна от "Чародейка", въпреки че разкриването на Маретю беше готино, но така или иначе се подозираше кой ще е (поне на мен ми беше очевидно). Но ще ми е интересно да видя "Алхимикът" като филм, ако въобще има.

--------------------
"I will hurt you for this. The day will come, when your joy will turn to ashes, and you will know the debt is paid."
user posted image
PMEmail Poster
Darth Sparhawk
Публикувано на: 24 Dec 2013, 17:51
Quote Post

The Prime

Група: Sith
Съобщения: 55185
Потребител # 2
Дата на регистрация: 10-October 06

QUOTE (Sofi @ 24 Dec 2013, 17:23)
Имам чувството, че само на мен не ми е харесала последната част... И като цяло, последните 3 книги от поредицата. Първите бяха наистина страхотни, взимах ги и в същия ден ги свършвах, но после ми стана някак мудно и много разтегнато и всичко като че ли започна да става досадно... Не съм много доволна от "Чародейка", въпреки че разкриването на Маретю беше готино, но така или иначе се подозираше кой ще е (поне на мен ми беше очевидно). Но ще ми е интересно да видя "Алхимикът" като филм, ако въобще има.

аз харесвам само първите две на Скот, последната дори не си я дочетох.

--------------------
user posted image
www.citadelata.com - Българският сайт за фентъзи и фантастика
PMEmail PosterUsers Website

Topic Options Страници: (6) « първа ... 4 5 [6]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Skin "The Secret of Art" © Andrea 2004 :: Site