Страници: (7) « първа ... 5 6 [7]   ( Първото ново съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> JEDI vs. SITH, Епичната битка
EpicJerad
Публикувано на: 03 Aug 2014, 23:03
Quote Post

Паж
*

Група: Citadel
Съобщения: 27
Потребител # 4111
Дата на регистрация: 31-July 14

Според мен и двата ордена се градят на лицемерие и подтисничество.Ситите се отнасят безмилостно към поданиците си и се самоизбиват във враждите,а пък джедаите са роби на безразличието си.The Best са сивите джедаи biggrin.gif!
PMEmail Poster
Darth Sparhawk
Публикувано на: 03 Aug 2014, 23:06
Quote Post

The Prime

Група: Sith
Съобщения: 55185
Потребител # 2
Дата на регистрация: 10-October 06

QUOTE (EpicJerad @ 03 Aug 2014, 23:03)
Според мен и двата ордена се градят на лицемерие и подтисничество.Ситите се отнасят безмилостно към поданиците си и се самоизбиват във враждите,а пък джедаите са роби на безразличието си.The Best са сивите джедаи biggrin.gif!

бе най-готин беше един дарк джедай, който я караше на принципа купони безкрайни. Искрено не разбираше ситите и защо искат да владеят цялата галактика, вместо просто да си гледат кефа. Страхотен персонаж, ама на - забравих му името.

--------------------
user posted image
www.citadelata.com - Българският сайт за фентъзи и фантастика
PMEmail PosterUsers Website
Arvandor
Публикувано на: 03 Aug 2014, 23:09
Quote Post

Chaos Sorcerer

Съобщения: 6113
Потребител # 2814
Дата на регистрация: 16-March 11

Когато си цъках The Old Republic имах ситски герой(Xithan. Sith Inquisitor)и си гледах кефа. Също, евентуално някакси развих историята така че накрая аз исках всички да си гледаме кефа, а джедаите се направиха на гадове и казаха "Ни стаа пич - вие сте лоши щот сте сити: професионална деформация ви е". Откровено казано адски си се накефих.

--------------------
user posted image

Change is inevitable
The dark gods have been welcoming towards me, surely I am not in cruel fate - striving to understand all things...
PMEmail Poster
Кирил Иванов 219
Публикувано на: 09 Aug 2014, 08:08
Quote Post

Паладин на Цитаделата

Група: Dragon Riders
Съобщения: 1839
Потребител # 3518
Дата на регистрация: 2-June 12

В първия пост към темата Спар заговори, че джедаите и ситите са Ин и Ян на галактиката и според мен е прав. Никога една от двете сили не се е задържала прекалено дълго, никой сит или джедай не е оставал на власт твърде дълго (освен може би Ситския император, който се явява безсмъртен и практически май още е жив). Макар че аз съм за ситите, защото си правят кефа, повечето изглеждат адски готино, пък и имаше случаи джедайския орден да сгреши (който е гледал "Войните на клонираните" до края се сеща за някои). Пък и съм заклет почитател на Дарт Вейдър, той практически бе първото нещо, свързано със Стар Уорс, което видях като малък- а именно един стар плакат на шестия филм, на който бе изобразен той.

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
Darth Sparhawk
Публикувано на: 09 Aug 2014, 11:55
Quote Post

The Prime

Потребител # 2

QUOTE (Кирил Иванов 219 @ 09 Aug 2014, 08:08)
В първия пост към темата Спар заговори, че джедаите и ситите са Ин и Ян на галактиката и според мен е прав. Никога една от двете сили не се е задържала прекалено дълго, никой сит или джедай не е оставал на власт твърде дълго (освен може би Ситския император, който се явява безсмъртен и практически май още е жив). Макар че аз съм за ситите, защото си правят кефа, повечето изглеждат адски готино, пък и имаше случаи джедайския орден да сгреши (който е гледал "Войните на клонираните" до края се сеща за някои). Пък и съм заклет почитател на Дарт Вейдър, той практически бе първото нещо, свързано със Стар Уорс, което видях като малък- а именно един стар плакат на шестия филм, на който бе изобразен той.

+1

--------------------
user posted image
Arvandor
Публикувано на: 11 Aug 2014, 16:23
Quote Post

Chaos Sorcerer

Потребител # 2814

QUOTE (Кирил Иванов 219 @ 09 Aug 2014, 07:08)

Nwûl tash.
Dzwol shâsotkun.
Shâsotjontû châtsatul nu tyûk.
Tyûkjontû châtsatul nu midwan.
Midwanjontû châtsatul nu asha.
Ashajontû kotswinot itsu nuyak.
Wonoksh Qyâsik nun.

--------------------
user posted image

Change is inevitable
The dark gods have been welcoming towards me, surely I am not in cruel fate - striving to understand all things...
PMEmail Poster
Darth Sparhawk
Публикувано на: 11 Aug 2014, 17:30
Quote Post

The Prime

Потребител # 2

осъзнаваш, че Дисни вероятно са направили това неканонично, нали sad.gif

--------------------
user posted image
Arvandor
Публикувано на: 11 Aug 2014, 23:15
Quote Post

Chaos Sorcerer

Потребител # 2814

То пак си е там, те каквото щат да правят.

--------------------
user posted image

Change is inevitable
PMEmail Poster
Milon_Light
Публикувано на: 11 Aug 2014, 23:40
Quote Post

The Mystic Warrior

Съобщения: 1494
Потребител # 2686
Дата на регистрация: 23-December 10

QUOTE (Darth Sparhawk @ 03 Aug 2014, 22:06)
QUOTE (EpicJerad @ 03 Aug 2014, 23:03)

бе най-готин беше един дарк джедай, който я караше на принципа купони безкрайни. Искрено не разбираше ситите и защо искат да владеят цялата галактика, вместо просто да си гледат кефа. Страхотен персонаж, ама на - забравих му името.

yep wink.gif delf2_2.gif Е до някъде wink.gif ph34r.gif

--------------------
user posted image

ВСИЧКО КОЕТО НЕ НИ УБИВА НИ ПРАВИ ПО-СИЛНИ
PM

Topic Options Страници: (7) « първа ... 5 6 [7]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Skin "The Secret of Art" © Andrea 2004 :: Site