Страници: (8) « първа ... 6 7 [8]   ( Първото ново съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Nightwish
winterwolf
Публикувано на: 12 Sep 2011, 21:51
Quote Post

Паж
*

Група: Citadel
Съобщения: 13
Потребител # 3130
Дата на регистрация: 9-September 11

Таря си е Таря. За нея или хубаво или нищо. За Анет - еми далеч е от представата ми за замесничка на Таря, но е добре. Няма как да ги сравняваме двете. За добро или лошо сега Анет е вокалистката. Нека го наречем нова ера в историята на Nightwish.

--------------------
user posted image
PM
Alagaesia
Публикувано на: 12 Sep 2011, 22:57
Quote Post

Гвардеец

Съобщения: 648
Потребител # 2006
Дата на регистрация: 18-August 09

Аз лично чакам новия албум и филма с нетърпение! Колкото до Таря - несъмнено е една от класните певици в жанра и следя нейните проекти също с голямо удоволствие. smile.gif

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
Wintre
Публикувано на: 12 Jul 2012, 23:13
Quote Post

Гвардеец

Съобщения: 567
Потребител # 2702
Дата на регистрация: 8-January 11

Не съм писал в тази тема (чак сега я виждам), макар Найтуиш да са ми любимата група. И аз харесвам Таря като вокал повече, като, глас данни и тн. Но тя е вън от групата и толкова. Не виждам защо не харесвате и хейтвате Анет. Туомас перфектно обяснява в едно интервю защо и как са избрали новата вокалистка. Искали са нещо не толкова специфично, като Таря, защото трудно ще се съревновава с нея. Не им е трябвало Таря номер 2. Анет не може да пее песните на стария Найтуиш, което е нормално, писани са за Таря не за Анет. Таря пък не виждам как ще изпее новите песни на Найтуиш. За хората, които казват, че групата е била Таря и сега групата я няма... не знам какво да ви кажа. Групата е съставена от доста повече хора от Таря и най-вече от гениалното композиране и писане на текстове на Туомас. Таря не е групата, най-малкото защото не е давала пет пари за групата.

Освен това съм впечатлен от Новия Найтуиш и новия албум. Туомас е направил нещо велико, най-вече в лицето на Песен за мен самия. Гениална творба. За това Найтуиш е велика група, никога не спира да изненадва с нещо ново и по-различно, за разлика от други групи, при които ако чуеш, три песни, то все едно си чул всичко тяхно.

Едит: А за хората, които говорят за плейбеци, нямам какво да кажа наистина... А за тези, които казвате, че не може да се мери с Таря и никога няма да я настигне, искам само да кажа, че Анет и не е тръгнала да гони някой. Хейтвате рибата, че не може да лети. Да ама и птицата не може да плува. Искате Таря номер 2, а не нова вокалистка, която да е себе си.

--------------------
Losing emotion
Finding devotion
Should I dress in white and search the sea
As I always wished to be - one with the waves
Ocean Soul

user posted image

A vague shadow lurking in the dark, A sane man's worst nightmare, A vision containing death, As a wake in honour of himself, For equal sane mortals, It's a nightmare becoming real, But I, I see it as the Final clause of a neverending deal, I embraced my vision, as it was common for me, A fate, a destiny, an inevitable early death Finally I'm dead, And the vision is revealed for everyone else.

Careless realism cost souls.
PMEmail Poster

Topic Options Страници: (8) « първа ... 6 7 [8]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Skin "The Secret of Art" © Andrea 2004 :: Site