Страници: (3) 1 [2] 3   ( Първото ново съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> WWE
V@mP!Re
Публикувано на: 30 Apr 2009, 09:30
Quote Post

Паладин на Цитаделата

Група: Potter's Army
Съобщения: 2053
Потребител # 375
Дата на регистрация: 20-May 07

Старшите който са се бият на истина а тази който са от 1,2 или дори 3 години не се бият толкова истинско laugh.gif

--------------------
user posted image

PMEmail Poster
ELDEST
Публикувано на: 02 Jul 2009, 00:09
Quote Post

Паладин на Цитаделата

Съобщения: 1578
Потребител # 138
Дата на регистрация: 28-January 07

Преди 9 години бях от големите фенове. По онова време се състезаваха легенди като Хълк Хоган, Скалата, Ледения. Емоцията беше по-голяма. Феновете пощуряваха, когато видят на ринга тези кечисти. Сега не е така. Много по-изкуствено от преди е, макар че кечът винаги е бил забавление. Разбира се, има и случаи на тежки наранявания по време на мач, контузии и др. То за това е спорт. Грешно правим, мислейки, че кечистите не се нараняват. Напротив. Случаите с контузии са много чести и се стига до операции. Хълк Хоган, който е най-великия кечист на всички времена и е все още жив за разлика от други негови колеги, които през времето са почивали от най-различни болести, казва, че в кеча печели лесни пари, но има изкуствена капачка, счупен нос и някакъв изкуствен далаг или нещо подобно. И всичко това поради простата причина, че Хоган е в този спорт от близо 30 години и от време на време продължава да се състезава. И ето че тялото си казва думата. Хълк казва: "Кечът ми е в кръвта, но семейството ми е в сърцето". Наскоро приключи активната си спортна кариера и започна да води най-различни реалитита и създаде собствена марка енергийни напитки. Мои познати от САЩ са ходили да гледат WWE и споделиха, че всичко е направено за забавление на хората. Малко са тези, които вярват, че кечистите наистина се бият. Това е глупаво и няма кой да го позволи. Но кеча крие истински рискове за здравето на състезателите и точно за това е спорт.

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
The Dark Knight
Публикувано на: 17 Jul 2009, 22:13
Quote Post

Гвардеец

Съобщения: 677
Потребител # 1393
Дата на регистрация: 13-September 08

За мен нямаше по велик от Скалата!

--------------------
user posted image It's not who I am underneath,but what I do that defines me!
user posted image
PMEmail Poster
Shady
Публикувано на: 16 Aug 2009, 02:46
Quote Post

Скуайър
**

Група: Citadel
Съобщения: 239
Потребител # 160
Дата на регистрация: 13-February 07

Хах,чак сега я видях тая тема.Аз съм фен и вече доста години си тегля шоутата от тракерите.Напълно ми е ясно,че не се бият наистина и може да се каже,че зная доста от кеч термините,както и задкулисни неща.Следя и някои други по-малки и неизвестни федерацийки,предимно Ring of Honor,където кеча(а не забавата) е на най-високо ниво.Преди 2 месеца WWE бяха на турне в Европа и ходих да ги гледам в Белград.От публиката,почти не се личи,че не се удрят и тръпката е неописуема,уникално забавно е на живо,едно от най-хубавите ми преживявания.Догодина пак biggrin.gif
PMEmail Poster
Darth Fury
Публикувано на: 16 Aug 2009, 11:01
Quote Post

Prophet of the Dark Side

Съобщения: 13531
Потребител # 1329
Дата на регистрация: 29-July 08

oO diablo.gif

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
Jarlaxle
Публикувано на: 30 May 2010, 13:42
Quote Post

Рицар

Група: Do'Urden
Съобщения: 703
Потребител # 2004
Дата на регистрация: 17-August 09

QUOTE (Darth Fury @ 22 Apr 2009, 19:37)
qvno nqmate opit v boq ako imaxte opredeleno nqma6e da govorite 4e tova koeto davat e istinsko  laugh.gif  da zapo4nem purvo s produljitelnosta na bitkite nevuzmojno e ako naistina se bie6 s nqkoi da izdurji6 tolkova vreme 2ro v realen boi kakufto uj trqbva da e tova produljitelnosta e ne pove4e ot 1-2 minuti (nai dulgite ma4ove) 3to tez ne se pazqt a za da ne se paze6 trqbva da znae6 4e ne se udrqte seriozno nqma sport kudeto se bie6 i da si bez gard

Абе да ти кажа и Витали Кличко не си пази гарда. Последния му мач от вчера срещу Сосновски. 90% лявата му ръка е на нивото на кръста, дясната в 70% от случаите само леко прикриваше брадата.
Но пък това не му попречи в 9тия рунд да му жестоколира на Сосновски да си ходи в ъгъла и да се предаде. 2 мин. по - късно К.О. :д biggrin.gif

--------------------
-The sword is an instrument of war and death.
To use it incorrectly is to commit murder.
You must learn to win without unsheathing your sword.

I make no pretense to justify my killing – yet these vampire hunters would cloak their bloodlust beneath a veil of righteousness! Hypocrites! They would make themselves judge and jury! Very well, then... Let us see how they take to my role as executioner...
PMEmail Poster
Darth Fury
Публикувано на: 30 May 2010, 17:31
Quote Post

Prophet of the Dark Side

Потребител # 1329

brat k1de namesva6 profesionalen box i to ot nivoto na Klitschko koito e baxti zvqra biggrin.gif diablo.gif temata e WWE koeto e fake i nqma ni6to ob6to s realen boi diablo.gif Vitali d1rji na boi opr ima i mnogo zdrava 4eliost za tova ne my se nalaga da d1rji visok guard osven tova ima i mnogo dob1r body weave i stil1t my e mnogo dob1r za nis1k guard diablo.gif tova deto go kazax predi godina za guarda vaji za pove4eto fighteri ima si i izklio4eniq diablo.gif az moga da ti kaja za takiva pi4ove deto ne moje6 da gi KO deto sedqt i 2 min se redyvat da se ydrqt v liceto v K-1 be6e bitkata no ne moga da se setq kak se kazvaxa j1ltyrite deto se mlatixa diablo.gif

tva sa dvama ot nai liobimite mi fighteri ako izlezne 1 tak1v deto pritejva istinski punching i kicking power 6te yni6tojat bykvalno dori nqkoi kato vitali deto d1rji mnogo na boi diablo.gif v boxa na 12 rynda osobeno gledat da se ymorqt da buildnat dmg i togava KO http://www.youtube.com/watch?v=KhDbGFPAtZk a tyka gledat da se ybiqt biggrin.gif diablo.gif ne kazvam 4e tezi dvamata sa po dobri prosto 4e Klitscho 6te im igrae s guard na 100% ina4e 6te ymre bykvalno

Badr Hari pobeditelq ot bitkata deto s1m dal link za neq e prosto ne4ovek nai agresivniq stil koito s1m vijdal http://en.wikipedia.org/wiki/Badr_Hari link k1m statiqta za nego v wiki 76 pobedi i 10 zagybi i zagybite sa poneje igrae prekaleno agresivno i ponqkoga mnogo se otkriva i kato my lepnat edna kyka i KO a i 4ast ot zagybite my sa poneje go diskvalificirat obi4a da gi bie dori sled kato s1diqta e sprql ma4a ili dokato e na zemqta protivnika biggrin.gif diablo.gif na 25 e a ve4e ima solidna kariera diablo.gif a drygiq pi4 Ray Sefo skoro vreme 6te spira da se bie v1zrasten e no pak mlati mnogo izklio4itelno texni4en e i d1rji mnogo na boi no v tozi ma4 to4no nego ti davam dori 4ovek kato nego deto d1rji na boi go KO b1rzo za6toto oponenta my ima mnogo sila http://en.wikipedia.org/wiki/Ray_Sefo

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
ivan4oto
Публикувано на: 30 May 2010, 22:34
Quote Post

Рицар

Група: Moon's Children
Съобщения: 816
Потребител # 1445
Дата на регистрация: 16-October 08

Badr Hari... Badr Hari... is a bad booooy !
Заради него в момента се занимавам с тайландски бокс.
Изключително добър боец, но има малки недостатъци, които се оказват решителни в някой мачове. На един мач (2008) направо разби Реми Боняски и точно накрая когато го прати в нок даун почна да го удря на земята и го дисквалифицираха, ако не се лъжа беше така.
Ако следиш сигурно си забелязал, че вчера Бадр отново го дисвалифицираха от Хесди Гергес. Бадр Хари се изложи по същия начин както с Боняски... Изрита го в лицето.

--------------------

We're the Borg. Resistance is futile. You will be assimilated
PMEmail Poster
Darth Fury
Публикувано на: 31 May 2010, 17:01
Quote Post

Prophet of the Dark Side

Потребител # 1329

QUOTE (ivan4oto @ 30 May 2010, 21:34)
Изключително добър боец, но има малки недостатъци, които се оказват решителни в някой мачове. На един мач (2008) направо разби Реми Боняски и точно накрая когато го прати в  нок даун почна да го удря на земята и го дисквалифицираха, ако не се лъжа беше така.
Ако следиш сигурно си забелязал, че вчера Бадр отново го дисвалифицираха от Хесди Гергес. Бадр Хари се изложи по същия начин както с Боняски... Изрита го в лицето.

radvam se 4e ima i drygi fanove na Badr Hari tva mi e liobimiqt boec diablo.gif dam 2008 be6e spe4elil no re6i da st1p4e Remy i go DQ diablo.gif i v4era pak DQ 6toto ritna Hesdy dokato be6e na zemqta diablo.gif tak1v e pi4a izrod mnogo gi bie ! ima 10 zagybi 4-5 sa ot DQ diablo.gif

vkarai k1m Muay Thai-q Judo i Wing Chun ili ne6to ot sorta s16to taka ne6to s nojove i or1jiq 6te ti e ot polza i 6te stane6 izrod kato mene diablo.gif

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
ivan4oto
Публикувано на: 31 May 2010, 21:05
Quote Post

Рицар

Съобщения: 816
Потребител # 1445
Дата на регистрация: 16-October 08

QUOTE (Darth Fury @ 31 May 2010, 16:01)
QUOTE (ivan4oto @ 30 May 2010, 21:34)
Изключително добър боец, но има малки недостатъци, които се оказват решителни в някой мачове. На един мач (2008) направо разби Реми Боняски и точно накрая когато го прати в  нок даун почна да го удря на земята и го дисквалифицираха, ако не се лъжа беше така.

radvam se 4e ima i drygi fanove na Badr Hari tva mi e liobimiqt boec diablo.gif dam 2008 be6e spe4elil no re6i da st1p4e Remy i go DQ diablo.gif i v4era pak DQ 6toto ritna Hesdy dokato be6e na zemqta diablo.gif tak1v e pi4a izrod mnogo gi bie ! ima 10 zagybi 4-5 sa ot DQ diablo.gif

vkarai k1m Muay Thai-q Judo i Wing Chun ili ne6to ot sorta s16to taka ne6to s nojove i or1jiq 6te ti e ot polza i 6te stane6 izrod kato mene diablo.gif

Вече съм вкарал... Тай Чи. Оръжие - метален камшик. Много хора го мисляд за средство за релаксиране но е далеч повече от това. Просто трябва да повярваш в изкуството за да го владееш.

--------------------

We're the Borg. Resistance is futile. You will be assimilated
PMEmail Poster
Darth Fury
Публикувано на: 31 May 2010, 23:48
Quote Post

Prophet of the Dark Side

Потребител # 1329

Tai Chi super a kam6ika ako go nay4i6 moje da e super deadly weapon az li4no bix izbral drygo no naistina si go biva diablo.gif to vsqko or1jie go biva stiga da go vladee6 diablo.gif

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
Horror_beast
Публикувано на: 04 Jul 2010, 18:10
Quote Post

Паладин на Цитаделата

Група: Dragon Riders
Съобщения: 1754
Потребител # 2353
Дата на регистрация: 26-March 10

Не знам някой снощи да го е гледал, но аз си се спуках от смях. Цялата вечер беше по желание на зрителите(с гласуване). Сантино Марела и Владимир Кузлов се изправиха един срещу друг в състезание по танци! biggrin.gif И гиганта Кузлов спечели! biggrin.gif Аз съм се смял от сърце тази вечер.

--------------------
Oh, sell me the infection, it is only for the weak!
No need for a sympathy, the misery that is me.
Sell me the infection, it is only for the weak!
On bleeding knees, oh, I accept my fate!
PMEmail Poster
SquirrelFlight
Публикувано на: 22 Dec 2010, 20:20
Quote Post

Паладин на Цитаделата

Съобщения: 2165
Потребител # 2146
Дата на регистрация: 10-November 09

омг Хорърчо, казвала ли съм ти колко много те обичам? е ако не съм, ЛЕЛЕ МНОГО ТЕ ОБИЧАМ <3333 днес гледах RAW и умрях от смях. Най-култовия епизод ЕВЪР! Имаше само няколко неща които ме издразниха: Сина,който пускаше евтини шегички (глупавото е,че Джони претендираше,че ,,се е върнал’’ при положение,че никъде не е ходил и си стоя в шоутата през цялото време). И шегичките с Вики - направо ми дожаля за нея. Хубавото е,че публиката направи този сегмент доста добър. ХДДД По-епичен епизод от този не бях гледала-типично в коледния дух ^^
ПС.: РАзочарована съм от победата на Мелина, въпреки че напълно я заслужаваше. ИЙВ ТОРЕС ФОРЕВЪРРР!
ПС 2: Сина забрави да пусне replay-а на fast forward.
ПС 3: Рейна на Миз е по-безполезен от последния на Шеймъс.
ПС 4: Някой да даде personality на Долф Зиглър. (и на Морисън, и на Морисън!!!)
ПС 4: То се знаеше, че Зиглър ще бъде скуошнат от СуперСина, но все пак беше адски сладко това което направи за Вики ^^
The Miz: I am The Miz...... and I am....
Commentator(не съм сигурна кой беше): Stupid
The Miz: AWESOMEEEEEEEEEEEEEEEEEE.....*продължава да квичи колкото му глас държи*
това като го чух, умрях о.о

--------------------
user posted image

'No mercy.'
PMEmail Poster
SquirrelFlight
Публикувано на: 22 Dec 2010, 20:42
Quote Post

Паладин на Цитаделата

Съобщения: 2165
Потребител # 2146
Дата на регистрация: 10-November 09

О, забравих да кажа колко ОБОЖАВАМ СКАЛАТА <3333. http://www.youtube.com/watch?v=ffo3_fO_RA8

--------------------
user posted image

'No mercy.'
PMEmail Poster
Shady
Публикувано на: 25 Dec 2010, 16:48
Quote Post

Скуайър
**

Съобщения: 239
Потребител # 160
Дата на регистрация: 13-February 07

Я, момиче което гледа и разбира от кеч.Лудница. laugh.gif

И наистина рейна на Миз е доста зле, дано загуби титлата по-скоро, че не ми се гледа The Miz в главния мач на WM 27.Пънк и Сина ще е идеален обаче. wink.gif
PMEmail Poster

Topic Options Страници: (3) 1 [2] 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Skin "The Secret of Art" © Andrea 2004 :: Site