Страници: (9) « първа ... 7 8 [9]   ( Първото ново съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Приказки, Имало едно време..
Arvandor
Публикувано на: 01 Oct 2012, 16:47
Quote Post

Chaos Sorcerer

Група: Citadel
Съобщения: 6113
Потребител # 2814
Дата на регистрация: 16-March 11

QUOTE (Elina Santoriiska @ 30 Sep 2012, 22:30)
QUOTE (Arvandor @ 30 Sep 2012, 02:22)
QUOTE (Elina Santoriiska @ 29 Sep 2012, 21:57)
QUOTE (Arvandor @ 29 Sep 2012, 20:41)
Реално, доста рядко съм играл в голяма група, това беше един от онези изключителни случаи в които се събират армии хлапаци под знамената на махалите и вечно ще бъдат запомнени

Поне сте имали такива случаи. Аз никога не съм играла с големи групи - събирахме се само 5 от улизата и играхме на замък, като всяко дърво беше нечия стая. Една от нас играеше адски строгата кралица, а тъй като бягме пет мимичета се получаваше малко блудкаво, тъй като до нас стигаха само слуговете за епичните битки... а дори и те бяха рядкост sad.gif

Обяснява предпочитанието към разните адвенчър тип дъщери на благородници който тръгват на епичен куест и без всъщност да се интересуват от разните официални глупости с които се занимават благородниците, и явно за предпочитане тези в стил Thief/Assasin/Thieveing Assasin

ПС
И ние по-принцип се събирахме малко - тримца всъщност маг и двама войни, просто никой не искаше да ни стане рейджър или крадец

А срещи кого сте се били тогава?

Всъщност нашите игри бяха доста скучни, но ние по принцип нямахме какво да правим... а предпочитанието към благородните дъщери, които не се интересъват от официални глупости идва от недостатъчните такива в книгата ми, за сега. Колкото до крадците, те са вдъхновени предимно от Влад Талтош (виж подписа)... и двете, и от разни други работи, за които ми се спит твърде много, че да формулирам.

"Последната битка добро срещу зло" по-принцип се случваше само веднъж годишно и то ако имахме късмет, иначе играехме в стил, герои които обикалят наоколо и убиват чудовища като от време на време беше един отбор срещу втори отбор(Двор вс Двор ПВП)

--------------------
user posted image

Change is inevitable
The dark gods have been welcoming towards me, surely I am not in cruel fate - striving to understand all things...
PMEmail Poster
anomandaris
Публикувано на: 02 Sep 2013, 09:18
Quote Post

Рицар

Съобщения: 881
Потребител # 3789
Дата на регистрация: 9-May 13

и аз като арвандор съм се скъсвал от такива игри като малък е не в русе обаче а в омуртаг всяка ваканция или от преди даскало бях там с братовчед ми и още едно момче се бяхме превърнали в тарторите на кватала biggrin.gif

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
Alexxx
Публикувано на: 02 Sep 2013, 10:49
Quote Post

Скуайър
**

Съобщения: 145
Потребител # 2310
Дата на регистрация: 27-February 10

Сега прочетох всичко в темата и някои от постовете ме подсетиха за това-онова.
1. Незнайко ми се струва прекалено дебела книга, за да е приказка, но все още мога да кажа, че ми е от любимите. А леля и баба май ни се сърдят, че с мама им я отмъкнахме и сега не могат да я дадат на братовчедите rolleyes.gif
2. Едно лято на село и аз гледах Фантагиро (май се казваше Пещерата на златната роза?)
3. Сетих се за една друга моя любима приказка, но не мога да се сетя как се казваше, а само, че беше първата в старя книжка с нещо синьо на корицата. Беше много дълга и ми се струва, че може да съм я смесила с още една.

Иначе имам доста любими приказки, повечето са народни или на братя Грим (не съм чела оригиналите). Златното момиче, Слънцето и месеца, Братче и сестриче, Белоснежка и червенорозка също много ми харесваше.

--------------------
Alexandra

“I nodded, looking at Rachel with respect. "You hit the Lord of the Titans in the eye with a blue plastic hairbrush.”

“Cacus.” I’d had years of practice looking dumb when people threw out Greek names I didn’t know. It’s a skill of mine. Annabeth keeps telling me to read a book of Greek myths, but I don’t see the need. It’s easier just to have folks explain stuff.”

"I want to fix that in my memory forever. Draco Malfoy, the amazing bouncing ferret..."

Rick Riordan quotes
PMEmail Poster

Topic Options Страници: (9) « първа ... 7 8 [9]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Skin "The Secret of Art" © Andrea 2004 :: Site