Страници: (8) 1 2 [3] 4 5 ... последна »  ( Първото ново съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> WarCraft Heroes
RRSunknown
Публикувано на: 22 Jul 2008, 21:25
Quote Post

Барон

Група: Citadel
Съобщения: 4919
Потребител # 1141
Дата на регистрация: 23-April 08

QUOTE (Arwen @ 22 Jul 2008, 20:12)
аааа може ли,може ли да подхванем това че ме кефи ? rolleyes.gif бтв какво правят героите ни,когато играем настолна ролева игра ,а не УоУ онлайн? blink.gif в смисъл какво ще правим? wink.gif blink.gif huh.gif

каквото си искаме - това правят. Водещия задава някави приключние и от там нататък героите си решават като все пак когато дойде момент за нещо да се прави трябва да се съобразяват с правилата донякъде smile.gif.
PM
Arwen
Публикувано на: 22 Jul 2008, 21:34
Quote Post

Херцог

Съобщения: 7544
Потребител # 143
Дата на регистрация: 2-February 07

Та сега,обяснете ми като за полуидиот какво трябва да напиша като за начало. rolleyes.gif blink.gif

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
RRSunknown
Публикувано на: 22 Jul 2008, 21:36
Quote Post

Барон

Потребител # 1141

я по добре недей си мъчиш главата със сложни работи - карайте си както ви харесва smile.gif, настолните го остави за след 10 години.

(в темата аз WOW съм изписал километричен пост по въпроса ма явно само аз съм си го чел smile.gif)))0
PM
MasterChief43
Публикувано на: 22 Jul 2008, 21:37
Quote Post

Time Lord

Група: Devil Hunters
Съобщения: 11163
Потребител # 839
Дата на регистрация: 21-December 07

Това е логично, имайки предивд, че е километрично, никой не си е направил труда да го прочете цялото(аз го започнах, но WoW не ме касае, затова не го довърших)

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
Arwen
Публикувано на: 22 Jul 2008, 21:40
Quote Post

Херцог

Потребител # 143

Нее за нормално рпг във форум delf2_5.gif rolleyes.gif biggrin.gif Аз преди няколко месеца писах в едно друго рпг,амаа малко така без муза и без вдъхновение... Та,моля ти се дай ми някаква задача за опорна точка за да се насиля да пиша. rolleyes.gif ph34r.gif

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
RRSunknown
Публикувано на: 22 Jul 2008, 21:41
Quote Post

Барон

Потребител # 1141

Имнно това е въпроса- никой не чете а всеки си мисли че от само себе си ще го освети познанието smile.gif. Прочее правилата са 402 страници в книгата smile.gif
Та,моля ти се дай ми някаква задача за опорна точка за да се насиля да пиша

Хубаво , айде за почнеш кажи каква раса ти е героя поне и какъв клас би искала - вземи избора от поста ми по темата за да си избереш, измисли история на живота му. Героя ти ще е първи левел - няма смисъл от поредния Полубог който размазва всичко с един удар и решава съдбата на Azerot, ще почнем с нещо по- елементарно - с някоя мисия за доказване и после ще видим.
PM
MasterChief43
Публикувано на: 22 Jul 2008, 21:44
Quote Post

Time Lord

Потребител # 839

изтрито от Мастъра, защото е пълна глупост...

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
RRSunknown
Публикувано на: 22 Jul 2008, 21:48
Quote Post

Барон

Потребител # 1141

QUOTE (MasterChief43 @ 22 Jul 2008, 20:44)
Е да, ама правилата в Галактическия кодекс за добро поведение са над 20,000 страници...
П.П Ако не се спра, тук ще има страшно много офтопик, така че спирам с писнаето в тази тема!

сега пич, като не знаеш какво са настолните РПГ, какво значи система и заджо ги играят хората поне не поствай безмислици ей така за единия смап, поста ти намирисва опасно на хейт.
D&D има около 60 книги с по 350-400 страници.
В WOW има страшно много инфо, описания и неща които да се пишат и в настолната и в компютърната.
PM
MasterChief43
Публикувано на: 22 Jul 2008, 21:50
Quote Post

Time Lord

Потребител # 839

Извинявам се, просто ме избива на офтопик и спам от време на време...
П.П А защо поста ми намирисва на хейт? unsure.gif

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
RRSunknown
Публикувано на: 22 Jul 2008, 21:55
Quote Post

Барон

Потребител # 1141

защото сравняваш Книгата за WOW с галактически кодекс който е 20 000 страници и така излиза че WOW книжката е пълна на 400 страници безмислени smile.gif
В интерес на истината гайдовете за WOW в компютърния вариант са дори и по обемни- просто играта е голяма, с много съдържание и има какво да се пише.
PM
MasterChief43
Публикувано на: 22 Jul 2008, 21:57
Quote Post

Time Lord

Потребител # 839

Има логика, все пак говорим за цял свят.
П.П Това за книгата всъщност беше една глупост, която съм запомнил от Ben 10 епизодите...

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
Arwen
Публикувано на: 22 Jul 2008, 22:00
Quote Post

Херцог

Потребител # 143

QUOTE (RRSunknown @ 22 Jul 2008, 21:41)
Имнно това е въпроса- никой не чете а всеки си мисли че от само себе си ще го освети познанието smile.gif. Прочее правилата са 402 страници в книгата smile.gif
Та,моля ти се дай ми някаква задача за опорна точка за да се насиля да пиша

Хубаво , айде за почнеш кажи каква раса ти е героя поне и какъв клас би искала - вземи избора от поста ми по темата за да си избереш, измисли история на живота му. Героя ти ще е първи левел - няма смисъл от поредния Полубог който размазва всичко с един удар и решава съдбата на Azerot, ще почнем с нещо по- елементарно - с някоя мисия за доказване и после ще видим.

Публикувано на: 11 Dec 2007, 20:08
Име:Таря
Раса:blood elf
Клас:паладин
История:Заради склонноста си към пътуванията,решава да тръгне на пътешествие с най-добрата си приятелка Юна.И по пътя срещат много алита за избиване (Един,Bws,Jumps... rolleyes.gif laugh.gif ),kакто и някои стари познайници:Муна,Дон Дидо и Найтуиш. laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif A и Megakiller,и Педалиен!lol: laugh.gif

rolleyes.gif Това беше преди като играех на go-link.СЕга си има друга история. smile.gif
(блъд елф форевър!)

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
RRSunknown
Публикувано на: 22 Jul 2008, 22:43
Quote Post

Барон

Потребител # 1141

Едва ли ще стане , първо раса блъд елф няма smile.gif, второ висшите елфи не могат да стават паладини според историята на играта smile.gif, паладините трябва да си изберат Бог на който да служат и оттам си получават силите а елфите нямат такъв.
Всъщност 80% от елфите са някакви магьосници , пак според историята на играта- те затова се и борят- да запазят магията.
PM
Snoop Frog
  Публикувано на: 23 Jul 2008, 08:17
Quote Post

Паж
*

Съобщения: 96
Потребител # 1314
Дата на регистрация: 22-July 08

Но Момичето Може да го прави (копира) героя си от Играта delf2_4.gif
PMEmail PosterUsers Website
Sylvanas
Публикувано на: 23 Jul 2008, 10:30
Quote Post

Рицар

Група: Banned
Съобщения: 1228
Потребител # 613
Дата на регистрация: 28-September 07

QUOTE (RRSunknown @ 22 Jul 2008, 22:43)
Едва ли ще стане , първо раса блъд елф няма smile.gif, второ висшите елфи не могат да стават паладини според историята на играта smile.gif, паладините трябва да си изберат Бог на който да служат и оттам си получават силите а елфите нямат такъв.
Всъщност 80% от елфите са някакви магьосници , пак според историята на играта- те затова се и борят- да запазят магията.

При цялото ми уважение, шефе, защо да няма блъд елфи? Няма просто никакъв начин да играя аз например с Висши елфи, като али, като знам че Алианса ги предава по много много гаден начин. Нали знаете, когато Артас е нападнал Куел'талас, Каел е помолил Алианса да му помогне, защото уж и елфите били в него, но хората и джуджетата не си помръднали пръста. И след време, като се прекръстили блъд елфи, Силванас им издействала място в Хордата.... Така че и ги да няма във "великите правила", защо да не играем с тях?
Бтв те наистина са си магьосници по природа, но в УоУ Каел им праща едно Наару, от което се научават на "Светлината" и стават паладини или нз о.О

--------------------
user posted image
PMEmail Poster

Topic Options Страници: (8) 1 2 [3] 4 5 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

Skin "The Secret of Art" © Andrea 2004 :: Site