Страници: (2) [1] 2   ( Първото ново съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Kристофър Лий: "Холивуд елиминира младите актьори"
Darth Sparhawk
Публикувано на: 19 Dec 2006, 20:49
Quote Post

The Prime

Група: Sith
Съобщения: 55185
Потребител # 2
Дата на регистрация: 10-October 06

Най-печелившия актьор в историята на киното ристофър Лий няма нужда от представяне. Но попаднах на интересен негов коментар:
"The problem today, and I think it's a very dangerous one for the people concerned, is that there are quite large numbers of very young men and women from 18 to 30, and they are playing very large parts in huge films and they simply, through no fault of their own, don't have the background and the experience and the knowledge to pull if off. And it's dangerous for them because if they are in one failure after another, sooner or later people are going to say, 'Well, he may have a pretty face but he's not bringing the public in.' So many of these good-looking - sometimes even pretty - boys and girls are getting these good roles and it's not fair on them. At some point it's going to catch up."
Съгласни ли сте?

--------------------
user posted image
www.citadelata.com - Българският сайт за фентъзи и фантастика
PMEmail PosterUsers Website
ensiferum
Публикувано на: 20 Dec 2006, 01:30
Quote Post

Скуайър
**

Група: Citadel
Съобщения: 241
Потребител # 47
Дата на регистрация: 4-November 06

напълно rolleyes.gif
PMEmail Poster
DARTH_SIDIOUS
Публикувано на: 20 Dec 2006, 03:00
Quote Post

Dark Lord of the Sith

Съобщения: 21454
Потребител # 6

Сега, нещата не бива да се драматизират, аз смятам, че човекът си го е казал много добре. В Холивуд трябва да стигнат до извод за един по-добър подбор на кадри в посока едно по-позитивно представяне и непропиляване на младите таланти. Щото в крайна сметка в брашна трябва да се търси позитивното.

--------------------
user posted imageuser posted image

ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БЕЛИЯ СЪВЕТ САРУМАН: Втори път няма да Ви дам да се върнете. Казвам Ви. Моля Ви се! Аз няма да Ви дам думата отново.

(САУРОН) се втурва към лейди Галадриел

ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БЕЛИЯ СЪВЕТ САРУМАН: Щом Вие нарушавате и аз ще нарушавам правилника.

САУРОН (стои пред лейди Галадриел): Вие се държите като... Вие сте никоя.

ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БЕЛИЯ СЪВЕТ САРУМАН: Лорд Саурон, седнете си на мястото, моля Ви се! Седнете, аз се държа по-добре от Вас, много Ви моля. Заемете мястото си, много Ви моля. Напуснете дол Гулдур!

ЛЕЙДИ ГАЛАДРИЕЛ (станала права): Хайде да си ходим всички!
PMEmail Poster
Darth Sparhawk
Публикувано на: 20 Dec 2006, 17:35
Quote Post

The Prime

Потребител # 2

Аз много уважавам мнението на ристофър Лий, но бих искал да допълня, че в такива случаи стария актьор има отговорност към по-младия да го напъства и да му помогне. Аз съм забелязал, че Йън Макдиармид бе особено внимателен към Хейдън ристенсен, Гари Олдман пък обръщаше специално внимание на Даниел Радклиф, а сега и Джеръми Айрънс постоянно се стремеше да помага на Ед Спийлърс.

--------------------
user posted image
ensiferum
Публикувано на: 20 Dec 2006, 20:02
Quote Post

Скуайър
**

Потребител # 47

ем не знам, това не съм го видял, защото все пак не се знае дали са им помагали и извън екрана unsure.gif но все пак аз предпочитам старите актьори, защото ценя актьорската игра много повече от визията rolleyes.gif
PMEmail Poster
Darth Sparhawk
Публикувано на: 20 Dec 2006, 23:55
Quote Post

The Prime

Потребител # 2

Ема не може някой млад герой да го играе старец, нали rolleyes.gif
иначе мен любимия актьор ми е Макдиармид, така, чее biggrin.gif

--------------------
user posted image
ensiferum
Публикувано на: 21 Dec 2006, 01:20
Quote Post

Скуайър
**

Потребител # 47

е не може но така или иначе принципно актьорите са поне с няколко години по-възрастни от актьорите
мисълта ми беше да не се възгордяват много много някакви прощъпулковци само защото са "готини" защото това е до време rolleyes.gif
PMEmail Poster
DARTH_SIDIOUS
Публикувано на: 21 Dec 2006, 03:19
Quote Post

Dark Lord of the Sith

Потребител # 6

Много добре са хванали замисъла МакДиармид и Айрънс. Да помомагат на наследниците да се развиват. Ето това е начинът Холивуд да продължи напред.

--------------------

ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БЕЛИЯ СЪВЕТ САРУМАН: Втори път няма да Ви дам да се върнете. Казвам Ви. Моля Ви се! Аз няма да Ви дам думата отново.

ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БЕЛИЯ СЪВЕТ САРУМАН: Щом Вие нарушавате и аз ще нарушавам правилника.

ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БЕЛИЯ СЪВЕТ САРУМАН: Лорд Саурон, седнете си на мястото, моля Ви се! Седнете, аз се държа по-добре от Вас, много Ви моля. Заемете мястото си, много Ви моля. Напуснете дол Гулдур!

PMEmail Poster
Darth Sparhawk
Публикувано на: 21 Dec 2006, 10:50
Quote Post

The Prime

Потребител # 2

QUOTE (ensiferum @ 21 Dec 2006, 01:20)
е не може но така или иначе принципно актьорите са поне с няколко години по-възрастни от актьорите
мисълта ми беше да не се възгордяват много много някакви прощъпулковци само защото са "готини" защото това е до време rolleyes.gif

така е. акто гласеше една чалга реклама - Бог прощава, Джанго не! sad.gif blink.gif

--------------------
user posted image
DARTH_SIDIOUS
Публикувано на: 22 Dec 2006, 01:16
Quote Post

Dark Lord of the Sith

Потребител # 6

Интересно казано. Аз лично нямам търпение Хейдън да се развие. Под мъдрите съвети на Палпатин той ще е изключителен.

--------------------

PMEmail Poster
Darth Sparhawk
Публикувано на: 22 Dec 2006, 10:48
Quote Post

The Prime

Потребител # 2

rolleyes.gif laugh.gif

--------------------
user posted image
Razael
Публикувано на: 30 Dec 2006, 14:40
Quote Post

Тъмен Бог на Цитаделата

Група: Moonlight Memmory
Съобщения: 8388607
Потребител # 7

То де да бяха само актьорите. Същото е и със сценаристите. За да направят филм по твоя сценарии обикновенно преминаваш през ада, като накрая пак ти заплащат жълти стотинки. Най-често обаче ти заплащат жълти стотинки и сценария ти потъвя накъде в дълбока забрава. Много са малко сценаристите, които подобно на Тери Брукс седята на вилата си в някой остров и си пишат сценарите.
Та горе долу е така и с актьорите.

--------------------
user posted image
PMEmail Poster
DARTH_SIDIOUS
Публикувано на: 31 Dec 2006, 00:38
Quote Post

Dark Lord of the Sith

Потребител # 6

Да, наистина много голямо стана ситото за отсяване. Аз се надявам за това да се вземат мерки като един вид протекция върху жанровете. Добре е да се отсяват добрите, но трябва да се обръща внимание и на желанието на мнозинството.

--------------------

PMEmail Poster
Darth Sparhawk
Публикувано на: 31 Dec 2006, 11:40
Quote Post

The Prime

Потребител # 2

така е, както и на феновете.

--------------------
user posted image
Komandir Samuel Vaims
Публикувано на: 10 Jan 2007, 16:04
Quote Post

Скуайър
**

Съобщения: 293
Потребител # 4

Az li4no sam saglasen s Palatin, za6toto golemite roli na krexka vazrast ne vodqt do ni6to drugo osven mnogo navirvane na nosovete! Za nqkoi roli e nugen mlad aktior no ni6to ne pre4i da ima po golemi iziskvaniq

--------------------
Taxation, gentlemen, is very much like dairy farming. The task is to extract the maximum amount of milk with the minimum of moo.

user posted image
user posted image

PMEmail PosterICQYahoo

Topic Options Страници: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Skin "The Secret of Art" © Andrea 2004 :: Site